Dodaj do ulubionych

rząd PiSu jest jawnym sojusznikiem Rosji,...

08.04.22, 15:50
...oto zebrane poszlaki:

1. To najważniejszy punkt: do tej pory Putiniści i Stalinowcy nie zaprosili ani jednej doświadczonej międzynarodowej instytucji zajmującej się uchodźcami, które już działają we wszystkich państwach objętych kryzysem uchodźczym. System stoi w większości na polskich NGOsach i prywatnych osobach, za chwilę zaczną się problemy między Polakami a uchodźcami ukraińskimi, bo ileż czasu można kogoś trzymać w prywatnym mieszkaniu i często utrzymywać. Wygląda to tak, jakby Plugastwo i Swołocz intencjonalnie i świadomie dążyło do wywołania swarów, które przy bieżącym zainteresowaniu medialnym i sytuacji niechybnie będzie miało bardzo poważne konsekwencje, zwłaszcza dla poprawiających się stosunków polsko-ukraińskich. Ludzie przygarnięci w Polsce kiedyś wrócą na Ukrainę i to ich osobista opinia ukształtuje przyszłe stosunki sąsiedzkie.
2. Orbán. Szkűrviszynók ijebanyi szobácska putina wspierany i na bieżąco hołubiony przez Kaczyńskiego i Morawieckiego.
3. Le Pen. Ingerencje Morawieckiego na jej rzecz przeciwko Macronowi (który jest, jaki jest, bo to Francja, ale w odpowiedzi na kryzys wyprowadził z portów francuskie okręty podwodne z głowicami nuklearnymi) potwierdzają, że nie tylko ona - tu będą 3 nieprzyzwoitości - pała miłością francuską do ruSS-Führera Bladzimira Putana. Kaczyński zrobiłby mu toż, co robił Piotrowi Polaszczykowi z WSI, a zaraz po nim ustawiłby się Morawiecki z udostępnieniem obydwóch końców swojego przewodu pokarmowego.
4. Skala zamrożeń i konfiskat majątku rosyjskiego w Polsce. Na pytanie Brejzy okazało się, że efekt działalności Poputczyków i Sprzedawczyków objął 3 osoby i 5 podmiotów gospodarczych.
5. Skala napaści na największe państwa UE przez medialnych agitpropów Pederastii i Sodomii jest zdumiewająca, nawet w czasach pokojowych takiej nie było. Jednocześnie z 11 stronami wywiadu z ambasadorem sowieckim w szmacie braci Kremlowskich mamy demonstracje Kłubów Krasnoj Zwiezdy z Sakiewiczem na czele pod ambasadą niemiecką, nie pod madziarską.

Chciałbym wiedzieć, ile z pomalowanych przez Błaszczaka za publiczne prawie 2 mld trzystu t-72 trafiło na Ukrainę. My nie mamy nawet kim obsadzić tych czołgów, które są w linii, więc przynajmniej oni by skorzystali.

O odgrzaniu smoleńskiego łajdactwa, czyli rosyjskiej kampanii hybrydowej, pierwszej w państwie NATO, przez Kaczyńskiego już nie wspomnę.

Jeśli we współpracy ze środowiskiem skupiającym się wokół Dudy (co tzw. antypisowcy na FK odrzucają z miejsca stając się de facto sprzymierzeńcami tawariszcza prezessimusa) tzw. "opozycja" nie wyśle tego całego czekistowskiego odchodu za Don, to nie widzę przed Polską pozytywnej przyszłości.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka