Dodaj do ulubionych

Ruskie trolle na forum

21.04.22, 18:46
Jakoś naraziłam się ostatnio trollom , którzy likwidują moje wpisy na tym forum. Jednak nie mogę się powstrzymać, gdy scyzoryk otwiera mi się w kieszeni.....Nie sądzę ,że to grożba karalna, bo nie wyjmuję jeszcze tego otwartego scyzoryka z kieszeni....
Chciałam o Błaszczaku , który wczoraj opowiadał o wielkich zamówieniach na Zachodzie wszelakiej broni na wyposażenia polskiej armii. Kiedyś mieliśmy Zakłady Zbrojeniowe.... Co z nimi stało się ?
Powiedział też , że Polska przyjęła uchodźców w domach, a nie w jakichś obozach dla uchodźców.
To nie Polska ,tylko społeczeństwo polskie przyjęło Ukraińców w swoich domach i mieszkaniach.
A państwo polskie wcale nie jest przygotowane na tę okoliczność, chociaź od miesięcy rządzący wiedzieli o zbliżającej się wojnie......
Obserwuj wątek
      • pies.na.czarnych Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 19:25
        hordol napisała:

> no ciekawe wg ciebie -wszyscy wiedzieli ,a okazało się,że praktycznie wszyscy
        > zostali zaskoczeni
        > przestań gadać glupoty

Nadal nie wiedzą? Oczywiście, gdyby teraz im ktoś powiedział to by coś robili.
      • j-k bzdury adrii... 21.04.22, 19:34
        hordol napisała:
        > no ciekawe wg ciebie - wszyscy wiedzieli ,a okazało się,
        ze praktycznie wszyscy zostali zaskoczeni
        > przestań gadać glupoty

bzdury adrii...

jak siedze 45 lat w polityce i ANI RAZU - zadne wydarzenie polityczne mnie nie zaskoczylo

tak teraz jestem po raz pierwszy - jak slepa owieczka zaskoczony tym - co sie dzieje.

- gdyz takiego obrotu spraw - nikt sie nie spodziewal.

Dr. J.K.
        dzialacz "S" w warszawie w 1981.
        • margit49 Re: bzdury adrii... 21.04.22, 20:21
          j-k napisał:

> jak siedze 45 lat w polityce i ANI RAZU - zadne wydarzenie polityczne mnie nie
          > zaskoczylo

Raczej na niemieckim socjalu:D A co Cię miało zaskoczyć, skoro jesteś zaopiekowany przez niemieckie państwo

> Dr. J.K.
          > dzialacz "S" w warszawie w 1981.

Lojalny Jasiu, działaczu S :D uchodźco polityczny, kombatancie walki o wolność i demokrację, podziel sie wspomnieniami uchodźczymi
          • j-k bzdury margit... 22.04.22, 21:03
            margit49 napisac chciała:
            > Wielce Szanowny Panie Doctorze
            działaczu "S" z1981,
            kombatancie walki o wolność i demokrację, podziel sie wspomnieniami...

Nie mam specjalnie takich :)

w 1991 spotkalem sie z bylym Premierem Rakowskim i gen. Jaruzelskim.

spotkanie bylo w milej atmosferze.

oddali wladze pokojowo - czego im gratulowalem.

cos pomoglem ?

Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.
            w 1981 przewodniczacy "S" w jednym z warszawskich zakladow przemyslowych.
            • no-popis Re: bzdury margit... 23.04.22, 04:40
              j-k napisał:

> margit49 napisac chciała:
              > > Wielce Szanowny Panie Doctorze
              > działaczu "S" z1981,
              > kombatancie walki o wolność i demokrację, podziel sie wspomnieniami...
              >
              > Nie mam specjalnie takich :)
              >
              > w 1991 spotkalem sie z bylym Premierem Rakowskim i gen. Jaruzelskim.
              >
              > spotkanie bylo w milej atmosferze.
              >
              > oddali wladze pokojowo - czego im gratulowalem.
              >
              > cos pomoglem ?
              Nie oddali władzy ale podzielili się władzą :)
      • zdravko_vypic gdy roSSyjakie wojska stały na granicy UA,... 21.04.22, 23:56
        ...widziałem całkiem oficjalne szacunki liczby uchodźców na polskiej granicy na około 5 mln, jeśli wojna wybuchnie. Rząd PiSu doskonale wiedział, że wojna wybuchnie, bo był na bieżąco informowany przez wywiad USA i NATO. NIC nie jest przygotowane, a moc i możliwości wolontariatu, NGOsów i samorządów się teraz wyczerpały. Wiem, bo biorę w tym udział, brakuje kasy, ludzi, jedzenia i kwater. Nawet transport idzie prywatnymi autami za prywatne pieniądze. To, co się samozorganizowało, już nie będzie działać, bo nie da rady, obowiązkiem rządu jest rozwiązywanie sytuacji kryzysowych i zarządzanie kryzysami. Zatem nie piernicz bzdetów, że się nikt nie spodziewał, a już zwłaszcza "polski" rząd.

hordol napisała:

> no ciekawe wg ciebie -wszyscy wiedzieli ,a okazało się,że praktycznie wszyscy
        > zostali zaskoczeni
        > przestań gadać glupoty
        • hordol Re: gdy roSSyjakie wojska stały na granicy UA,... 22.04.22, 00:23
          przepraszam ,że cię zdnerwowałem. masz rację
          ale skoro wszyscy wiedzieli od listopada,że jest to postanowione na amen to po jaki chuj czolowi przywódcy dalej z putinem rozmawiali?
          wiem-rząd polski od listopada już mógl zacząć budować domy dla przyszłych uchodzców, nadać pesele zdalnie przez internet wszystkim chętnym, rozpocząć powszechną naukę ukraińskiego w polsce, otworzyć kilka dodatkowych przejsc granicznych, wysłać kilkaset mln zł w gotówce aby przyszli uchodzcy od razu mieli jakąś gotówkę na start w polsce.pomocne by też było wstrzymanie wyplat 500+ aby zgromaadzić fundusze na przyszłe potrzeby, zakupić nowe pasażerskie wagony kolejowe, opracować program nauczania dla ukraińskich dzieci, stworzyć dwujęzyczne napisy informacyjne tam gdzie to potrzebne
          itd, itp. wiedziano ale nie zrobiono nic....
          • zdravko_vypic teraz mnie dopiero zdenerwowałaś,... 22.04.22, 02:01
            ...bo rżniesz głupa. Doskonale wiesz, że chodzi o zabezpieczenie podstawowych rzeczy do życia: dach nad głową, jedzenie, picie, higiena, ubranie, opieka lekarska.

Od 24 lutego próbowali to robić ludzie, NGO i samorządy na tyle, na ile mogli. Bo było trzeba szybkich rozwiązań. Tylko to wyczerpało możliwości. Nie przyjmujesz do jednego z pokoi w twoim 2-pokojowym mieszkaniu dwóch kobiet z dziećmi na miesiące, tylko na tygodnie, bo oczekujesz, że twoje państwo się nimi zajmie, ty pomagasz na tyle, na ile możesz, bo trzeba.

Ja jeżdżę własnym niezbyt dużym autem rozwożąc nie mających się gdzie podziać uchodźców do kwater. Nie dostaję zwrotu za benzynę. Zapewniam to, co powinno zapewnić państwo polskie po dwóch miesiącach od początku kryzysu, i to już od kilku tygodni. Po to jest.

Ale ten złamas Morawiecki jedzie otworzyć miasteczko uchodźcze do Lwowa. Nas, pracujących przy tym wszystkim w Polsce i wszystkich Polaków ma w dupie. Za chwilę zaczną się dramaty i konflikty, gdy biżeńcy zaczną lądować na ulicy bez środków do życia,.

Może o to tym agenturalnym gnojkom chodzi. Żeby nie dopuścić do przyjaźni Polaków z Ukraińcami. Pomnąc na neomoczarowską politykę zagraniczną tych smarkatych gnojków z MSZ w randze podsekretarzy stanu w ostatnich latach wcale by mnie to nie zaskoczyło.
            • hordol Re: teraz mnie dopiero zdenerwowałaś,... 22.04.22, 06:20
              no fajnie.wielkie jest twoje poświęcenie
              tylko powiedz mi dlaczego mogę od jutra bez problemu na stronie choćby booking.com wynająć wolny pokój w kurortach górskich ukraińskich karpat czy też w spa w znanym skądinąd w II RP kurorcie
              zowiącym się Truskawiec?
              • aniechto.only Re: teraz mnie dopiero zdenerwowałaś,... 22.04.22, 07:40
                Jak by ci to przystępnie wytłumaczyć, może dlatego, ze przedsiębiorcy próbują nie zbankrutować i prowadzić swój biznes pomimo wojny. Bo działający biznes to środki do przetrwania wojny i podatki, podatki zaś to działające państwo. Już rozumiesz, czy jeszcze nie bardzo?
                • hordol Re: teraz mnie dopiero zdenerwowałaś,... 22.04.22, 08:42
                  aaa... już rozumiem
                  nasi hotelarze mają zbankrutować po to aby nie zbankrutowali hotelarze ukraińscy. w sumie to też jakieś rozwiązanie

zakopane.wyborcza.pl/zakopane/7,179294,28361461,hotelarze-chca-relokowac-uchodzcow-burmistrz-zakopanego-odmawia.html?_ga=2.118649801.111916016.1650134101-1518042828.1649513151#S.tylko_na_wyborcza.pl-K.C-B.4-L.1.maly
                  • zdravko_vypic tawariszczko, rosyjski agitprop... 22.04.22, 14:02
                    ...z pewnością doceni wasze wysiłki zgodne z linią putinowskich trolli i wytycznymi pieskowa. Nikt nie zmusza polskich hotelarzy do kwaterowania biżeńców, tawariszczko łajdaczko, wiadomo wręcz, że przed wiosennym szczytem turystycznym większość zakwaterowanych ukraińskich uchodźców wojennych znajdzie się na bruku. A dlaczego? Po wasze sprzymierzone z kremlem pisowskie państwo nie kiwnęło palcem, żeby podstawowe problemy kryzysu uchodźczego systemowo rozwiązać, choć to OBOWIĄZEK państwa. A teraz won za Don, tawariszczko.
                      • piq mówiłem won za Don, kreaturo,... 23.04.22, 20:58
                        ...po pierwsze państwo polskie nabyło obowiązki wobec tych ludzi przyjmując ich w charakterze uchodźców, po drugie - może wskażecie łaskawie jakieś bezpieczne miejsce na mapie Ukrainy? A po trzecie - po raz kolejny prezentujecie narrację rosyjskich trolli. Jesteście targowicką łajdaczką, tawariszczko. Precz.
          • x2468 Re: gdy roSSyjakie wojska stały na granicy UA,... 22.04.22, 23:26
            Nie musieli budować. Wystarczyłoby aby tak jak Niemcy, zadbali o opuszczone przez armię sowiecką i zlikwidowane jednostki Wojska Polskiego koszary. Do dnia dzisiejszego w Legnicy straszą rozszabrowane przez naszych rodaków ruiny jest zdewastowane Borne Sulinowo, są opuszczone przez zlikwidowane jednostki rakietowej Wybrzeża i zlikwidowanej 4 dywizji zmechanizowanej itd. Lista jest bardzo długa.
    • buldog2 Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 19:56
      Miesiąc temu, tu wątek z linkami:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,173492778,173492778,Kukiz_i_kontenery_mieszkalne.html
      mówiliśmy o potrzebie budowy domków i o tym, że rząd PIS nie robi absolutnie nic.
      Nadal nic nie robi poza tym że kradnie.
          • hordol Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 21:30
            no rozumiem. nie potrafisz oszacowac ile tych domkow potrzeba. tym niemniej uważasz,że każdy kto takiego domku potrzebuje powinien go dostać od państwa polskiego ( czyli w praktyce od wszystkich obywateli polskich wytwarzających nasz dochód narodowy)
            czy tak?
              • snajper55 Re: Ruskie trolle na forum 22.04.22, 00:00
                pies.na.czarnych napisała:

> Skoro państwo przyjmuje uchodźców to jest zobowiązane roztoczyć nad nimi opiekę

Co nie znaczy, że każdemu ma dać dom, samochód i zagwarantować pracę za średnią krajową. Sądzę, że wielu Polaków wystąpiłoby wtedy o ukraińskie obywatelstwo.

S.
                • pies.na.czarnych Re: Ruskie trolle na forum 22.04.22, 01:27
                  > Co nie znaczy, że każdemu ma dać dom

Czy ktoś tu pisze o luksusach, które rząd ma dawać uchodźcom? Każde państwo udzielając schronienia uchodźcom powinno im zapewnić minimum do godnej egzystencji. Możliwości podjęcia pracy.
            • margit49 Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 23:00
              hordol napisała:

> no rozumiem. nie potrafisz oszacowac ile tych domkow potrzeba.

No, nie wiem ilu uchodźców aktualnie przebywa na terytorium Polski oraz ilu potrzebuje lokum. Szacunek danych to sprawa rządu, tym bardziej, jeśli żądają pieniędzy z UE. Pieniądze czekają, tylko trzeba przedłożyć rachunki.

tym niemniej uwa
              > żasz,że każdy kto takiego domku potrzebuje powinien go dostać od państwa polski
              > ego ( czyli w praktyce od wszystkich obywateli polskich wytwarzających nasz doc
              > hód narodowy)
              > czy tak?

Owszem, bo ja również wytwarzam nasz dochód narodowy. To są również moje pieniądze. Uważam, że pomoc należy się potrzebującym, najsłabszym, w tym również uchodźcom i nie może być rozdawnictwem w ramach "sprawiedliwości dziejowej". Skoro utrzymujemy najbardziej liczny rząd w Europie, finansujemy ochronę Kaczyńskiego, propagandową tvpis, kretyńskie wirtualne inwestycje itp, itd. Nawet Horała wyprodukował sobie kurtkę podpisaną imieniem i nazwiskiem oraz pełnioną funkcją-myślisz, że za swoje?
              • hordol Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 23:21
                bardzo szlachetne i bardzo, bardzo naiwne.
                ja nie wiem skąd, ja nie wiem ile, ja nie wiem jak, ale wiem ,że wszyscy biedni którzy potrzebują powinni dostać.
                chociaż nie...w sumie to masz jakieś rozwiązanie : zmniejszymy rząd, zlikwidujemy ochronę kaczyńskiemu, zamkniemy tvp,a kurtkę horały sprzedamy na aukcji na rzecz biednych
                i będzie dobrze :-D
                • margit49 Re: Ruskie trolle na forum 21.04.22, 23:46
                  hordol napisała:

> chociaż nie...w sumie to masz jakieś rozwiązanie : zmniejszymy rząd, zlikwiduj
                  > emy ochronę kaczyńskiemu, zamkniemy tvp,a kurtkę horały sprzedamy na aukcji na
                  > rzecz biednych
                  > i będzie dobrze :-D

Oczywiście - wystarczy nie kraść! A Horałę razem z kurtką sprzedać na aukcji

• zdravko_vypic pani dr hordol, nie pordol,... 22.04.22, 00:06
              ...państwo ma działać i zarządzać sytuacjami kryzysowymi i doskonale wiesz (chyba że jesteś bezdennie głupia), że nie chodzi o rozdawanie domków z ogródkiem, tylko o systemowe zorganizowanie dachu nad głową dla ludzi bez domów, często pieniędzy i podstawowych potrzebnych rzeczy, a także środków ich utrzymania. Mniej więcej chodzi o obozy dla uchodźców z infrastrukturą. Chodzi też np. o testowanie przeciwko covidowi, szczepienia dziecięce itp.

Wiem co mówię, bo wolontariat tego nie ogarnie, a ja właśnie mam covid złapany od dziecka z Siewierodoniecka, które niosłem na rękach, które powinno być wcześniej przetestowane. To dziecko trafiło do kwater, gdzie mieszka kilkadziesiąt osób.

To jest, towarzyszko doktor, zakres działania państwa i na to są publiczne pieniądze, a nie na rozkradanie przy okazji np. "odbudowy Pałacu Saskiego". Wojna na Ukrainie potrwa jeszcze co najmniej do końca roku. Idź i nie grzesz więcej taką głupotą, bo to nie przystoi doktor, a medycyny zwłaszcza.
              • hordol Re: pani dr hordol, nie pordol,... 22.04.22, 01:06
                ble ble ble
                systemowe zorganizowanie dachu nad głową dla ludzi bez domów, często pieniędzy i podstawowych potrzebnych rzeczy, a także środków ich
                .no -czyli państwo poskie ma dać. 100 czy więcej mld/rok

a pretensje o covid i brak wsród populacji ukraińskiej szczepień zgłos do zeleńskiego i oligarchów ukraińskich.
                p.s.radzę używać masek FFP 3
                • margit49 Re: pani dr hordol, nie pordol,... 22.04.22, 01:17
                  hordol napisała:

> systemowe zorganizowanie dachu nad głową dla ludzi bez domów, często pieniędzy
                  > i podstawowych potrzebnych rzeczy, a także środków ich
                  > .no -czyli państwo poskie ma dać. 100 czy więcej mld/rok
                  >

I dalej Twoje ble ble ble
                  Pieniądze czekają. Rząd ma przedstawić rachunki.
                  Fundusze na wsparcie dla Polski w ramach pomocy uchodźcom z Ukrainy czekają w Komisji Europejskiej. Mało tego, Bruksela zwróci pieniądze za każdy rachunek przedstawiony przez polski rząd. Tylko rząd Mateusza Morawieckiego musi zacząć to robić. Wiązanie odblokowania KPO z potrzebą wsparcia uchodźców jest tylko polityczną grą PiS, a nie szukaniem pieniędzy” – mówi Anna Słojewska, korespondentka „Rzeczpospolitej” w Brukseli.
                  podcasty.rp.pl/rzecz-w-tym/19937-prawie-miliard-euro-czeka-w-brukseli-wystarczy-ze-premier-morawiecki-zwroci-sie-z-prosba
                • zdravko_vypic towarzyszko łajdaczko hordol,... 22.04.22, 02:18
                  ...może przyznacie się wprost, że jesteście tu po to, żeby sączyć rosyjską propagandę i agitację.

Owszem, właściwe utrzymanie biżeńców kosztuje wg wyceny ekspertów w rp.pl ok. 90 mld rocznie (rząd Pajaców i Skomorochów owszem wyceniał, ale wyszło mu 20-30 mld zł, a teraz nie wiedzą ile). Ta kasa jest do uzyskania ze środków międzynarodowych, a poza tym trzeba się postarać o relokację.

Tak, wiem, że Psubraty i Sukinsyny nie lubią słowa relokacja, bo kiedyś sobie wycierali nim ryje i odmawiali, gdy trzeba było przyjąć 5,5 tys. ludzi z kryzysu łodziowego w 2015, a teraz każdy im w Europie może powiedzieć "przecież nie chcieliście mechanizmu relokacji". Ale i tak jest to dzisiaj do załatwienia. Tylko albo się nie umie, albo nie chce, bo trzeba by się przyznać "no dobra, żartowaliśmy, przepraszamy". A co do kasy, to środki pomocowe muszą mieć wiarygodne wyceny potrzeb i transparentność wydatków na to, a nie co innego. Innymi słowy nie będzie jak ukraść. I pewnie w tym największy problem z problemem.

Mamy obecnie PiSowskie państwo z góvvna i papieru toaletowego, za PO było przynajmniej z tektury.
                  • zdravko_vypic a co do procedur sanitarno-epidemiologicznych,... 22.04.22, 02:28
                    ...to wolontariat i NGOsy tego nie przeskoczą, bezczelna rosyjska propagandystko, bo nie mają ani ludzi, ani kompetencji, ani uprawnień. Od tego jest MZ. A zwłaszcza od tego, żeby was, tarzyszko felczerko, wykopać z gabineciku do punktów przyjmujących biżeńców, tam, gdzie my jesteśmy, i żebyście wypełnili swoje obowiązki jako pracownik służby zdrowia przy weryfikacji zagrożeń S-E.

Ale pewnie wolicie stać na granicy w Korczowej i wypuszczać z końców waszego przewodu pokarmowego psychogazy na uciekinierów, żeby wam nie weszli do Wielkiej Polski Katolickiej tylko wracali do Wołnowachy pod gruzy, gdzie ich miejsce. Jesteście jednak matołką, swołoczą albo i jednym, i drugim.
              • pies.na.czarnych Re: pani dr hordol, nie pordol,... 22.04.22, 01:33
                > Mniej więcej chodzi o obozy dla uchodźców z infrastrukturą. Chodzi też np. o testowanie przeciwko covidowi, szczepienia dziecięce itp.

Bardzo ważna sprawa. Nigdzie nie czytałem aby w PL rząd o to zabiegał. W Ukrainie w porównaniu z Europą zachorowalność na gruźlicę i odrę jest bardzo duża. Szczepionka na covid głównie "sputnik" nie posiadający europejskich certyfikatów.
                  • zdravko_vypic pięknie, pięknie,... 22.04.22, 14:13
                    ...jeśli myśłicie, tawariszczko targowiczanko, że dostaniecie worek tzw. świnek, to się mylicie. Dostaniecie worek rubli transferowych.

Za sytuację san-epid na polskim terytorium odpowiada rząd (w tym wypadku ten sam rząd, który przy okazji covida ukradł kupę publicznej kasy). Nie powinnaście pracować w polskiej służbie zdrowia, tawariszczko, może jednak przeniesiecie się do ruSSlandii już na stałe.
                  • pies.na.czarnych Re: pani dr hordol, nie pordol,... 22.04.22, 14:34
                    > no oczywiscie. polska ma teraz łatać dziury w (mówiąc delikatnie)wieloletnich zaniedbaniach epidemiologicznych na ukrainie
                    nie wiem kto im kazał brać sputnika zamiast np pfizera

Nie chodzi o latanie dziur tylko o ochronę własnego społeczeństwa przed tymi chorobami.

> nie wiem kto im kazał brać sputnika zamiast np pfizera

Również nie wiem. To pytanie należy skierować do Ukraińców. Jest ich sporo na tym forum, może odpowiedzą na nie.
    • boblebowsky Nie przesadzaj,pies putina takiej mocy nie ma. n/t 21.04.22, 20:07
      adria231 napisała:

> Jakoś naraziłam się ostatnio trollom , którzy likwidują moje wpisy na tym foru
      > m. Jednak nie mogę się powstrzymać, gdy scyzoryk otwiera mi się w kieszeni.....
      > Nie sądzę ,że to grożba karalna, bo nie wyjmuję jeszcze tego otwartego scyzor
      > yka z kieszeni....
      > Chciałam o Błaszczaku , który wczoraj opowiadał o wielkich zamówieniach na
      > Zachodzie wszelakiej broni na wyposażenia polskiej armii. Kiedyś mieliśmy Z
      > akłady Zbrojeniowe.... Co z nimi stało się ?
      > Powiedział też , że Polska przyjęła uchodźców w domach, a nie w jakichś obozac
      > h dla uchodźców.
      > To nie Polska ,tylko społeczeństwo polskie przyjęło Ukraińców w swoich doma
      > ch i mieszkaniach.
      > A państwo polskie wcale nie jest przygotowane na tę okoliczność, chociaź od mi
      > esięcy rządzący wiedzieli o zbliżającej się wojnie......
    • no-popis to ciekawe :) 22.04.22, 10:02
      adria231 napisała:

> Jakoś naraziłam się ostatnio trollom , którzy likwidują moje wpisy na tym foru
      > m. Jednak nie mogę się powstrzymać, gdy scyzoryk otwiera mi się w kieszeni.....
      > Nie sądzę ,że to grożba karalna, bo nie wyjmuję jeszcze tego otwartego scyzor
      > yka z kieszeni....
      To ruskie trolle mają moc wycinania POstów :) ?
      Od pierwszego Twojego POsta na tym forum wiedziałem, że nie jest dobrze z myśleniem u Ciebie
    • no-popis Re: Ruskie trolle na forum 22.04.22, 15:24
      adria231 napisała:

> m. Jednak nie mogę się powstrzymać,
      To Gazetę WYborczą opanowały ruskie trolle ? Niektórzy tak twierdzą :)
    • storima Re: Ruskie trolle na forum 23.04.22, 08:19
      pies.na.czarnych napisała:

> > nie wiem kto im kazał brać sputnika zamiast np pfizera
      >
      > Również nie wiem.

Chorobliwy kłamco.

Ostatecznie w Ukrainie dopuszczonych do użytku zostało 6 szczepionek przeciw COVID-19: dwie mRNA (BioNTech/Pfizer i Moderna), trzy wektorowe (AstraZeneca i jej hinduski odpowiednik, Covishield, oraz jednodawkowy preparat Janssen/Johnson&Johnson) oraz jeden chiński preparat oparty o inaktywowany SARS-CoV-2 (Sinovac). Nie dopuszczona została do użytku natomiast rosyjska szczepionka Sputnik V. Powodem była obawa, że pojawienie się tego preparatu na ukraińskim rynku jeszcze bardziej pogorszy chęć do szczepienia – uważa dr hab. n. med. Piotr Rzymski.
      www.termedia.pl/mz/Niska-wyszczepialnosc-Ukrainy-czy-jest-sie-czego-obawiac-,46240.html

Ale przecież czerpiesz wzory z twego gieroja patologicznego oszczercy Psie.na.czarnych-Paskowy Putina.
        • storima Re: Ruskie trolle na forum 23.04.22, 13:35
          hordol napisała:

> no to jeszcze gorzej. mieli do wyboru wiele szczepionek a poziom wyszczepienia
          > jest o wiele nizszy niz w Polsce-gdzie tez szału nie ma.
          > o kokluszu,odrze, polio nie wspomnę

Brawo !!!
          Czy ktoś powiedział Ci, że wykazujesz się nadzwyczajną przenikliwością ?

To nie szkodzi, że łykasz kremlowską propagandę, serwowaną Ci choćby na tym wątku przez
          Psa.na.czarnych-Paskowego Putina.

Zarazy, które wg Ciebie ściągną na Polskę Ukraińcy to pryszcz !!!
          Ale spustoszenie, które sieją w Europie Zachodniej plagi sprowadzone przez uchodźców z Bliskiego Wschodu !!!
          Uratował Polskę przed nimi PiS, bo
          Jarosław Kaczyński już 13 października 2015 przestrzegał:

- Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno nie widzianych w Europie: cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu, różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które (...) nie są groźne w organizmach tych ludzi, mogą tutaj być groźne - wymieniał Kaczyński.
          tvn24.pl/polska/kaczynski-zastanawia-sie-czy-imigranci-sprowadza-do-europy-zarazy-ra585502-3315116
          Europa kona pod pręgierzem zarazy z Bliskiego Wschodu !!!

Ale prowojenne polskie media wg Paskowego Putina takie jak to, na którym piszesz, o tym Ci nie powiedzą.
          Brawo za czujność klasową i wyjątkowo przenikliwą inteligencję !!!
        • snajper55 Re: Ruskie trolle na forum 23.04.22, 16:11
          hordol napisała:

> no to jeszcze gorzej. mieli do wyboru wiele szczepionek a poziom wyszczepienia
          > jest o wiele nizszy niz w Polsce-gdzie tez szału nie ma.
          > o kokluszu,odrze, polio nie wspomnę

Nie słyszałeś że szczepionki wywołują autyzm a w szczepionkach na covida są fragmenty płodów?

S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka