Dodaj do ulubionych

dlaczego mnie to nie dziwi?

25.04.22, 13:59
gazeta.pl zamieściła materiał:wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28372677,poznaj-zyda-antysemicka-ksiazka-jest-promowana-w-mediach.html#do_w=57&do_v=428&do_st=RS&do_sid=750&do_a=750&s=BoxOpLink
opisujacy skandal z wydawaniem antysemickiej książki przez wydawnictwo dotowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa narodowego.
To miłe,że otrzymujemy kolejny dowód poziomu polskiej kultury i świadectwo naszego dziedzictwa.
Hołota antysemicka i nazistowska jak widać na garnuszku ministra Glińskiego ma się dobrze.Minister też nie traci dobrego samopoczucia.
Obserwuj wątek
  • adria231 Re: dlaczego mnie to nie dziwi? 25.04.22, 16:44
   Gdyby takie numery robił polski rząd, moglibyśmy się wstydzić. Jednak gliński, czarnek, to ministrowie pisiego rządu, a pisiarnia, to nie Polacy. Oni robią wszystko, by wywalić ich z Europy.., to pachołkowie Putina i na nim wzorują się.....
  • margit49 Re: dlaczego mnie to nie dziwi? 25.04.22, 17:06
   99venus napisał:

   > Hołota antysemicka i nazistowska jak widać na garnuszku ministra Glińskiego ma
   > się dobrze.Minister też nie traci dobrego samopoczucia.
   >
   Oj tam, tekst historyczny...
   Tragedia wołyńska zdarzyła się, bo były podsycane nastroje antypolskie.
   Pogrom kielecki to prowokacja ubecka, no ale trafiła na podatny grunt.
   Nastroje antysemickie skutecznie podtrzymywano, również mocno przez kościół katolicki. Bo przecież najgorsze, dla antysemitów, że to właśnie Żyd stworzył im religię. I na nic przemowy ukochanego JP2 o judeochrześcijaństwie, o szacunku, że to nasi starsi bracia w wierze i takie tam. Plugastwo dalej trzyma się mocno.
   • 99venus Re: dlaczego mnie to nie dziwi? 25.04.22, 20:31
    Problem polega właśnie na tym,że Ministerstwo NIE WIDZI NICZEGO NAGANNEGO w drukowaniu klozetowej literatury.Przecież to nie jest ani pierwszy ani ostatni taki przypadek.Narodowa żulia nie tylko w tym ministerstwie ma wsparcie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka