Dodaj do ulubionych

Ustawa bubel. Kosz na śmieci jest cierpliwy

29.04.22, 15:02
Ustawa bubel. Kosz na śmieci jest cierpliwy

Gen. Gocuł: Niech politycy się zajmą polityką
Były szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego podkreślił, że 75 proc. treści zostało przeniesionych z innych ustaw, a to, co zostało zrobione, to została wprowadzona ingerencja w systemy wojskowe. - Niech politycy się zajmą polityką, a systemy wojskowe, takie jak systemy mobilizacji, zarządzania kryzysowego w wojsku czy też systemy rozpoznania zostawią wojskowym, bo wojskowi się na tym znają - dodał.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28390055,gen-gocul-krytykuje-ustawe-o-obronie-ojczyzny-niczego-nie.html?_gl=1*twhqlf*_ga*MTAxOTA5NjI3Ny4xNjQxMDUyODk4*_ga_49SJJ7MKWZ*MTY1MTIyNjQ4Ni40LjEuMTY1MTIzNzA0My4w#s=BoxOpImg3
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Ustawa bubel. Kosz na śmieci jest cierpliwy 29.04.22, 15:05
      Jak zwykle po pisiemu. Nam się należy, a w zamian nie damy nic.

      - Ustawa ta nie zawiera takiej ustawy, jak o ochronie granicy państwowej, o stanie wojennym i kompetencjach nadrzędnego dowódcy sił zbrojnych RP i podległości konstytucyjnym organom i wreszcie nie zawiera takiej ustawy, jak o użyciu i pobycie sił zbrojnych poza granicami kraju. Ta ostatnia świadczy o tym, że my jednostronnie czytamy Traktat waszyngtoński - jesteśmy za tym, żeby w ramach artykułu piątego przyjąć jakąkolwiek pomoc, ale w ramach ustawy o obronie ojczyzny nie mówimy o tym, że siły zbrojne również będą musiały być, w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa innych państw, wykorzystane poza granicami kraju - powiedział.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka