Dodaj do ulubionych

Ku pamięci,

10.05.22, 13:02
tak tylko wstawiam, by ludność nie zapomniała, bo, jakoś pamięć pisiej trzody na pstrym koniu jeździ, a do tego ubrał bryle, by go nie poznali, Przyjaciele Rosjanie. Dziś 9 maja 2010 roku. Na Placu Czerwonym miał stać mój ukochany brat, prezydent Polski Lech Kaczyński.
I to by było na tyle.
Obserwuj wątek
      • czan-dra Re: Ku pamięci, 10.05.22, 13:55
        Już wtedy zastanawiałem się po kiego mu pianino, ale doszedłem do wniosku, że lubi sobie pograć pod prysznicem, ja lubię pośpiewać, a on pograć na pianinie.
        • pies.na.czarnych Re: Ku pamięci, 10.05.22, 14:18
          Image intelektualisty:)
          Wiele lat temu byłem w Zaire (dzisiaj znowu Kongo). Na ulicach często widziałem czarnoskórych w garniturach i co najbardziej rzucało się w oczy to to, że każdy z nich nosił okulary. Znajoma z ambasady wyjaśniła mi, że oni często noszą "zerówki" i w ten sposób chcą podkreślić, że są intelektualistami :)
    • buldog2 Re: Ku pamięci, 10.05.22, 19:38
      Przecież nikt nie zapomniał. Jak tylko Brat zostanie prezydentem, to spełni obietnicę brata mniejszego.
      A że ludzikow zapomniał wkleić zdjęcie Tuska, to wyręczę toto

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/he/bd/bh5j/WdQJzjJbxMYeVDdxX.jpg
    • hordol Re: Ku pamięci, 10.05.22, 20:31

Delegacje przybywają do Moskwy. Zabraknie Obamy i Browna
      Bronisław Komorowski przyleciał do Moskwy. Jego wizyta jest związana z obchodami 65. rocznicy zakończenia drugiej wojny światowej.

Wcześniej do stolicy Rosji przybyli były prezydent Albanii Alfred Mojsju, pełniący obowiązki prezydenta Mołdawii Mihai Ghipmu oraz przywódca Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew.

Do Moskwy przyjechali także prezydenci Turkmenistanu i Białorusi - (Gurbanguly Berdimuhamedow i Aleksander Łukaszenka). Łącznie, w Rosji spodziewanych jest blisko trzydziestu przywódców państw.

W tym roku na placu czerwonym zabraknie prezydenta Stanów Zjednoczonych i premiera Wielkiej Brytanii. Gordon Brown nie mógł przyjechać ze względu na wybory parlamentarne, które odbyły się na Wyspach 6 maja. Z kolei Barack Obama postanowił wypełnić obietnicę, złożoną wcześniej studentom i wykładowcom z uniwersytetu w Hampton, że wystąpi w czasie wręczenia dyplomów.

8 maja o 22:43 czasu środkowoeuropejskiego niemiecki generał - feldmarszałek Wilhelm Keitel, marszałek Związku Radzieckiego Georgij Żukow i główny marszałek brytyjskiego lotnictwa Arthur Tedder podpisali akt bezwarunkowej kapitulacji Niemiec. W Moskwie, ze względu na różnicę czasu, były już wtedy 43 minuty po północy - 9 maja.

kg,Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka