Dodaj do ulubionych

42 złote z małym haczykiem

27.05.22, 22:06
Tyle Kukiz ma oszczędności, tak zadeklarował w swoim znaniu podatkowym. Rozumiem, strasznie mi żal ludzi żyjących na pograniczu biedy przeplatanej z ubóstwem i niedostatkiem, Dlatego i więc, ogłaszam zbiórkę, czyńmy dobro , pomóżmy Kukizowi. Wszelkie datki proszę kierować na Berdyczów bądź na morze potrzeb dla mocno pojeb i tu trzy kropki.
Obserwuj wątek
  • 8macek Re: 42 złote z małym haczykiem 27.05.22, 22:58
   chciałem napisać coś o pawle szmacie, w nawiązaniu do jego oświadczenia majątkowego.
   ale już napisałeś więc nie będę powielał postów.
   i jeszcze jedno.
   to nie jest kukiz.
   to jest PAWEŁ SZMATA!!!
   • manhu Re: 42 złote z małym haczykiem 28.05.22, 01:15
    Nie ma oszczędności, je kradnie: ma 640 tys zł kredytów ukradzionych ludziom oszczędzającym (przy pomocy PIS). Dlatego tak wiernie głosował za złodziejem Glapińskim i skrajnie niskimi stopami.

    Przypomnę, że w Wenezueli mieszkania są niemal za darmo, absurdalnie niskie stopy (np. były stopy 50%, inflacja 2000%), a i tak jest bieda i dlatego jest bieda. Czemu?

    Inflacja to kradzież złomiarska:
    -złomiarz kradnie za np. 30 tys zł
    -sprzedaje na złom za 1 tys
    -społeczeństwo traci 29 tys
    -on zyskuje 1 tys, ale wszędzie indziej się dokłada.

    Choć oczywiście 42 zł to wielkie osiągnięcie (bijące absurdalne 5 tys Kaczyńskiego kilka lat temu). Ciężko tak się wyprztykać z kasy, rzeczywiście mało traci na inflacji, ale nie stać go na jedzenie. Sprawa oczywiście do zbadania przez policję.
  • waga173 Re: 42 złote z małym haczykiem 28.05.22, 06:15
   behemot17-13 napisał:

   > Tyle Kukiz ma oszczędności, tak zadeklarował w swoim znaniu podatkowym. Rozumie
   > m, strasznie mi żal ludzi żyjących na pograniczu biedy przeplatanej z ubóstwem
   > i niedostatkiem,

   Gowno rozumiesz bo nawet nie rozumiesz slowa "oszczednosci". Mozna zarobic/wygrac/znalezc na ulicy albo dostac w spadku miliony i je przepierdolic i nie zaoszczedzic nawet jednego grosza. Te szpece od zeznan podatkowych tez jezyka polskiego nie kumaja.
   • manhu Re: Zioło i gorzała kosztuje 28.05.22, 14:03
    Przecież jasne, że oszukuje - jak to w mafii PIS.

    Polska PIS to państwo teoretyczne więc za to przestępstwo - fałszywe oświadczenie majątkowe - nie będzie ścigany. Oczywiście możliwe jest przepicie tego na dzień pisania oświadczenia, ale potem musiał głodować (lub coś sprzedać / pożyczyć - może ktoś z PIS mu pożyczył by chętniej głosował).
  • pies.na.czarnych Re: 42 złote z małym haczykiem 28.05.22, 10:49
   Oni chyba brali udział w jakimś konkursie oszczędzania. Oczywiście znowu wygrał Kulawy.

   Prezes PiS Jarosław Kaczyński zgromadził ponad 250 tysięcy złotych oszczędności - wynika z nowego oświadczenia majątkowego wicepremiera, opublikowanego na stronie Sejmu. To o ponad 100 tysięcy złotych więcej niż rok wcześniej. tvn24.pl/biznes/pieniadze/jaroslaw-kaczynski-oswiadczenie-majatkowe-za-2021-rok-oszczednosci-prezesa-pis-mocno-w-gore-ile-zarobil-w-kprm-5727948
   • manhu Re: 42 złote z małym haczykiem 28.05.22, 14:09
    Co to jest 9 tys miesięcznie przy jego dochodach? Gdy jedynie potrzebuje na karmę dla kota? Przecież za samochód nie płaci, ochronę czy pobyt na Nowogrodzkiej. Dawniej odbijało mu grzanie w domu na 27 stopni, przy tych cenach gazu to może być 10 tys na miesiąc, nawet w lipcu ze 2 tys.

    Po prostu nie kompromituje się jak kilka lat temu gdy wpisał 5 tys oszczędności (przy dochodach ok. 20 tys miesięcznie.

    Zaś Kukiz pokazał jak sobie robić jaja z prawa - "jestem bezkarny". 5 tys Kaczyńskiego też nikt nie ścigał mimo bardzo podejrzanej kwoty. 42 to kuriozum i pełne poczucie bezkarności.
   • manhu Re: 42 złote z małym haczykiem 31.05.22, 14:08
    Bezczelna ("jestem z PIS, jestem bezkarny").

    Jeszcze wcześniej mógł się tłumaczyć, że popiera PIS by zrealizować choć 1-2% swojego programu (to lepiej niż 0% u wielu). Teraz po tych bezczelnych 42 zł to już po prostu zwykły złodziej, zeszmacony oficjalnie przez siebie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka