Dodaj do ulubionych

A co przez siedem lat uczynił zerro?

30.05.22, 06:02
Szukam, a znaleźć nie mogę, co takiego dla kraju, sprawiedliwości i prawa zrobił zerro?
Przez siedem lat nic nie zrobił, nie liczę przewalenia 280 milionów, przez siedem lat, wydłużył się czas oczekiwania na wokandę, przez siedem lat powsadzał równych sobie nieuków na stołki, przez siedem lat majątek Święczkowskiego pomnożył się, sam, dziesięciokrotnie, przez siedem lat nie potrafił/potrafi wsadzić Konia Który Mówi do pudła, za cokolwiek, dla jasności sytuacji, przez siedem lat usunął sędziów którzy używali rozumu, a wsadził tych którzy tego nie robią, o prokuratorach nie wspomnę, ci dopiero są sprzedajni.
Obserwuj wątek
      • manhu Re: A co przez siedem lat uczynił zerro? 30.05.22, 14:50
        Nie stalker, ale pisior.

Ziobro przez 7 lat reformuje sądy, które muszą być zreformowane bo działają skandalicznie (niemal każdy wyrok). Ale jak pisałem pod koniec 2015, że reforma może się skończyć jak zwykle u PIS: poobsadzania stołków swoimi ludźmi.
    • mienkiszon Totalnie zdemolował sądownictwo i prokuraturę 30.05.22, 07:30
      Poza tym na dwa lata całkowicie wstrzymał w Polsce transplantację. Nikt do tej pory nie policzył ilu Polaków zmarło w wyniku tej jego debilnej i mściwej decyzji, decyzji podjętej z osobistych , prywatnych pobudek.
      O tym już pewnie niewielu pamięta, ale to niestety prawda,
      To było dawno, a teraz kosztuje on nas milion Euro dziennie, to największy szkodnik po 89 roku.
      No i te wstrzymane miliardy Euro, to też jego zasługa.
      Co by tu można jeszcze dodać?
    • no-popis niewiele 30.05.22, 13:46
      czan-dra napisał:

> Szukam, a znaleźć nie mogę, co takiego dla kraju, sprawiedliwości i prawa zrobi
      > ł zerro?
      > Przez siedem lat nic nie zrobił, nie liczę przewalenia 280 milionów, przez sied
      > em lat, wydłużył się czas oczekiwania na wokandę, przez siedem lat powsadzał ró
      > wnych sobie nieuków na stołki, przez siedem lat majątek Święczkowskiego pomnoży
      > ł się, sam, dziesięciokrotnie, przez siedem lat nie potrafił/potrafi wsadzić Ko
      > nia Który Mówi do pudła, za cokolwiek, dla jasności sytuacji, przez siedem lat
      > usunął sędziów którzy używali rozumu, a wsadził tych którzy tego nie robią, o p
      > rokuratorach nie wspomnę, ci dopiero są sprzedajni.
      Niewiele a tak w praktyce wymiaru sprawiedliwości nawet bardzo niewiele uczynił pozytywnego w okresie swojego panowania w Wymiarze Sprawiedliwości Zbigniew ZIobro. Stanowczo przeważają negatywy a przede wszystkim niemądre i niedziałające w praktyce pomysły wyPISz wymaluj z piekła rodem.
      No cóż, była szansa pozbyć się tego szkodnika z życia publicznego ale ...PO oczywiście nie dało rady jak zwykle a mam na myśli głosowanie nad postawieniem Ziobro przed Trybunałem Stanu. Nieudacznicy.
      • no-popis Re: A co przez siedem lat uczynił zerro? 30.05.22, 18:29
        wariant_b napisał:

> Nie mam danych za zeszły rok, ale w 2020 roku średni czas trwania postępowania
        > sądowego
        > w stosunku do roku 2015 wydłużył się z 4,2 miesiąca do 7,0 miesięcy czyli wzrós
        > ł o 67 procent.
        Tutaj akurat znaczacy wplyw mial covid.
      • no-popis Fakty,o których PracOwnicy PrOpagandowi nie wiedzą 07.06.22, 06:24
        wariant_b napisał:

> Nie mam danych za zeszły rok, ale w 2020 roku średni czas trwania postępowania
        > sądowego
        > w stosunku do roku 2015 wydłużył się z 4,2 miesiąca do 7,0 miesięcy czyli wzrós
        > ł o 67 procent.
        Co do szybkości postępowania to z raportu KE UE i publikacji EU Justice Scoreboard (bezwzględnie zaufane publikacje Wymiaru Sprawiedliwości UE) ze statystyk wynika, że Polska znalazła się na:
        - 14 miejscu spośród 24 państw pod względem szybkości postępowania spraw cywilnych i handlowych we wszystkich instancjach sądowych,
        - 6 miejscu spośród 25 państw pod względem szybkości postępowania spraw administracyjnych w sądach pierwszej instancji,
        W ogóle sądy administracyjne w Polsce dobrze działają a przeszkodą w sprawnym systemie rozstrzygania sporów w sądach administracyjnych są SKO (Samorządowe Kolegia Odwoławcze) gdzie rozgrywają się biznesy wszystkich opcji politycznych a nie prawo....zanim to dotrze do sądu administracyjnego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka