Dodaj do ulubionych

Czerwiec miesiącem LGBT

04.06.22, 05:19
Czerwiec to miesiąc LGBT. Jak będziecie obchodzić? U nas w pracy jest już plakat na drzwiach do pokoju socjalnego i tęczowa flaga na maszcie przed budynkiem firmy.
Obserwuj wątek
        • prze.nick Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 23:33
          to wynka z definicji miary łukowej kąta
          pl.wikipedia.org/wiki/Miara_łukowa_kąta
          l – długość łuku okręgu,
          r – promień okręgu, którego wycinkiem jest łuk
          Przy wąskim łuku stosunek l/r (czyli rozpatrywany kąt)
          byłby zbyt mały
          • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 20:56
            prze.nick napisał:

> to wynka z definicji miary łukowej kąta
            > pl.wikipedia.org/wiki/Miara_łukowa_kąta
            > l – długość łuku okręgu,
            > r – promień okręgu, którego wycinkiem jest łuk
            > Przy wąskim łuku stosunek l/r (czyli rozpatrywany kąt)
            > byłby zbyt mały

A nie wynika to raczej z poziomu twojej kultury?
              • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 06.06.22, 07:50
                prze.nick napisał:

> mam prawo wyboru i z niego korzystam - nie chcę uczestniczyć/przeszkadzać w świ
                > ętowaniu pewnej grupy ludzi do której nie należę
                > czy to jest akceptowalna odpowiedź na poziomie twojej kultury?

No tak, chyba źle sformułowałem pytanie, bo nie chodziło mi o świętowanie. Ja też nie mam zamiaru świętować czy obchodzić specjalnie, nie planuję brać udziału w pokazach, wydarzeniach, wykładach czy marszach. Chodziło mi o to, jak się zaznacza poszanowanie osób LGBT w miejscach pracy w czerwcu w tym roku.
    • hordol już odpowiadam 04.06.22, 07:00
      ani przed budynkiem mojej firmy,ani na drzwiach pokoi socjalnych tęczowe znaki nie wiszą
      staramy sie jak możemy zaspokoić oczekiwania naszych klientów
      w zdecydowanej większości są zadowoleni czemu dają wyraz w anonimowych ankietach jakie wypelniają po zakończeniu naszej uslugi. nie ma w nich uwag n/t lekceważenia ich orientacji seksualnej
      ani ja,ani żaden z moich kolegów/koleżanek w pracy nie zastanawia się jaka jest orientacja seksualna naszych klientów.nie jest to nam do niczego potrzebne.
      amen
    • pozytonium 1GA 04.06.22, 17:07
      dbender napisał:

> Czerwiec to miesiąc LGBT. Jak będziecie obchodzić? U nas w pracy jest już plaka
      > t na drzwiach do pokoju socjalnego i tęczowa flaga na maszcie przed budynkiem f
      > irmy.

eurosport.tvn24.pl/video/slowa-wsparcia-igi-swiatek-dla-ukrainy-po-zwyciestwie-w-roland-garros-2022,2026915.html?playlist_id=14515
      Wstążka jest niebiesko-żółta
        • pozytonium Re: 1GA 04.06.22, 19:28
          margit49 napisała:

> pozytonium napisał(a):
          >
          > > Wstążka jest niebiesko-żółta
          > >
          > A Iga nie boi się tęczowych barw

Mi to nie przeszkadza.
          • margit49 Re: 1GA 05.06.22, 17:46
            Taki sam zestaw barw posiada również Belgia
            Och, na pewno z uświadomieniem w tej kwestii pospieszą pisowscy aktywiści. Ale akurat te państwa nie mają problemu z akceptacją tęczy
              • margit49 Re: 1GA 05.06.22, 21:13
                prze.nick napisał:

> czarny to kolor tęczowy?

Ale to twoja sugestia! Przeczytaj swój post z troską o niewiedzy Niemców, ja tylko załączyłam wyjaśnienie tej kwestii :D
                • prze.nick Re: 1GA 05.06.22, 23:58
                  ktoś tu próbuje wybrnąć z wpisu pod zdjęciem z Igą że "A Iga nie boi się tęczowych barw"?

otóż to nie są tęczowe barwy a przynajmniej takie nie są czarny, biały i różowy. Sa one na zamieszczonym zdjęciu ale w widmie promieniowania elektromagnetycznego tych kolorów nie ma. Iga zaś ma strój wzorowany częściowo na fladze Niemiec lub jak zauważyłaś - Belgii.
                  • margit49 Re: 1GA 06.06.22, 03:39
                    prze.nick napisał:

> ktoś tu próbuje wybrnąć z wpisu pod zdjęciem z Igą że "A Iga nie boi się tęczow
                    > ych barw"?
                    >
                    No próbuje, stąd tak wnikliwa analiza specjalisty od teorii koloru i wzornictwa. Takie rzeczy tylko w Pisie
                    Tak właśnie jest - nie boi się feerii barw. Bez względu na jakąkolwiek teorię.

• dbender Re: 1GA 04.06.22, 22:00
        pozytonium napisał(a):

> dbender napisał:
        >
        > > Czerwiec to miesiąc LGBT. Jak będziecie obchodzić? U nas w pracy jest już
        > plaka
        > > t na drzwiach do pokoju socjalnego i tęczowa flaga na maszcie przed budyn
        > kiem f
        > > irmy.
        >
        > eurosport.tvn24.pl/video/slowa-wsparcia-igi-swiatek-dla-ukrainy-po-zwyciestwie-w-roland-garros-2022,2026915.html?playlist_id=14515
        > Wstążka jest niebiesko-żółta
        >
        >

Tam jest błąd, miało być Poland Garros.
        • obrotowy ee tam... 04.06.22, 17:54
          eeee-emeryt napisał:
          > Chodzenie do kościoła jest dla głupków.
          A wiara w wymyślone niebo i piekło to totalny odlot.

a chodzenie do burdelu jest dla frajerow.

prawdziwy mezczyzna idzie na dworzec - gdzie przyjezdzaja Ukrainki - z tablica na piersiach:

" Шукаю дівчину українку, добре заробляю"

(szukam dziewczyny Ukrainki. ja dobrze zarabiam)

i zawsze jakas zdesperowana sie. zalapie :)
          • j-k Re: !!!!! 04.06.22, 18:01
            hordol napisała:
            > eeee meryt-mnie absolutnie nie przeszkadza,że posiadasz waginę.
            > Niech ci Bóg da jak najlepiej

a to nawet i dobrze.
            po co ta wagina ma sie paletac samopas po ulicach...
          • eeee-emeryt Re: !!!!! 04.06.22, 18:16
            Hordol, nie mam żadnej waginy. Mam dzieci i wnuki. Ale LGBT mi absolutnie nie przeszkadza, kochać się w kimś to wspaniała sprawa. Obojętne czy to jest murzyn, cygan, hińczyk czy gej. Miłość miedzy różnymi ludźmi jest wspaniała. Chociaż ja osobiście nie mógłbym chyba zakochać się w geju.
              • j-k Re: !!!!! 04.06.22, 18:30
                hordol napisała:
                > chodzenie do kościola jest dla głupków, a chodzenie na marsze LGBT jest dla int
                > elektualistów

raczej dla impotentow.

- bo ci z potencja - to nie traca czasu na marsze.
              • eeee-emeryt Re: !!!!! 04.06.22, 18:33
                Nie chodzę na marsze LGBT, ale jako demokrata zgadzam się na demonstracje zwolenników różnych przekonań z wyjątkiem penalizowanych (faszyzm, komunizm itp.) Skoro niebo i piekło to jest wymyślona głupota (muzułmanie wieżą w niebo z hurysami) to nie mogę ich zwolenników nazywać inaczej.
          • margit49 Re: !!!!! 04.06.22, 18:55
            hordol napisała:

> eeee meryt-mnie absolutnie nie przeszkadza,że posiadasz waginę.

Och, rozczarowanie? więc jednak to nie waginy szukasz.. niech Ci Bóg da jak najlepiej :D
    • storima Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 18:35
      hordol napisała:

> rozumiem.
      > chodzenie do kościola jest dla głupków, a chodzenie na marsze LGBT jest dla int
      > elektualistów

Eee tam. Przesadził.
      Marsze dla tych którzy chcą maszerować.
      A kościół dla tych, którzy chcą do niego uczęszczać.
      Nie należy nikogo tutaj wyśmiewać.
      Proste.
      • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 22:01
        storima napisał:

> hordol napisała:
        >
        > > rozumiem.
        > > chodzenie do kościola jest dla głupków, a chodzenie na marsze LGBT jest d
        > la int
        > > elektualistów
        >
        > Eee tam. Przesadził.
        > Marsze dla tych którzy chcą maszerować.
        > A kościół dla tych, którzy chcą do niego uczęszczać.
        > Nie należy nikogo tutaj wyśmiewać.
        > Proste.

Oczywiście.
    • storima Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 19:23
      eeee-emeryt napisał:

> Masz rację i nie masz racji. Bo ci którzy chodzą do kościoła ustalają prawa dla
      > mnie demokraty i tu już nie chodzi o samo chodzenie do kościoła, a podporządko
      > wanie się im.
      >

No. Temu jak i Ty jestem przeciwny.
      Ale gdy ktoś chodzi do kościoła to fajnie, że znajduje tam wspólnotę wiary.
      Tak jak tak ładnie napisałeś o tych, którzy odnajdują swą miłość.
      I to też jest piękne.
      • eeee-emeryt Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 19:46
        Oddzielasz ich wspaniałą wiarę od zmuszania innych, by razem z nimi ją wyznawali. Oni ingerują bezwzględnie w życie innych ludzi, którzy tej wiary nie chcą. Ich piękna wspólnota gwałci bezwzglednie innych ludzi.
        • storima Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 20:03
          eeee-emeryt napisał:

> Oddzielasz ich wspaniałą wiarę od zmuszania innych, by razem z nimi ją wyznawal
          > i. Oni ingerują bezwzględnie w życie innych ludzi, którzy tej wiary nie chcą. I
          > ch piękna wspólnota gwałci bezwzglednie innych ludzi.
          >

Przecież napisałem, że jestem temu jak Ty przeciwny.
          Pisałem o normalnych osobach wierzących.
          Nie o fanatykach i oszołomach.
            • storima Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 20:38
              eeee-emeryt napisał:

> Jestem pełen podziwu dla Ciebie. Jak odróżniasz normalnych wierzących od fanat
              > yków i oszołomow?.
              >

Normalni zachowują się wg zasady nie czyń innym tego co komu niemiłe.
              Fanatycy, oszołomy pragną zawładnąć czyimś życiem i wymuszają u innych swe praktykowane wartości.
    • pies.na.czarnych Re: Czerwiec miesiącem LGBT 04.06.22, 22:04
      tvn24.pl/premium/uchodzcy-lgbti-czy-znajda-schronienie-w-polsce-5735711
      Także Polska na mocy ustawy z dnia 13 czerwca 2003 r. o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uregulowała (przynajmniej formalnie) tę kwestię. - Cudzoziemcowi nadaje się status uchodźcy, jeżeli na skutek uzasadnionej obawy przed prześladowaniem w kraju pochodzenia z powodu rasy, religii, narodowości, przekonań politycznych lub przynależności do określonej grupy społecznej nie może lub nie chce korzystać z ochrony tego kraju - zaznacza Anna Kabulska z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. A osoby LGBTI należą właśnie do określonej grupy społecznej. Grupy nierzadko prześladowanej ze względu na swoją nieheteronormatywność, inność, odstępstwo od odgórnie obowiązującej normy, którą narzuca reżimowa władza bądź radykalnie konserwatywne w tym zakresie społeczeństwo. No bo czym innym jak nie prześladowaniem właśnie nazwać pozbawianie kogoś wolności lub nawet wymierzanie kary śmierci za bycie osobą homoseksualną?
      • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 20:52
        pies.na.czarnych napisała:

> tvn24.pl/premium/uchodzcy-lgbti-czy-znajda-schronienie-w-polsce-5735711
        > Także Polska na mocy ustawy z dnia 13 czerwca 2003 r. o udzielaniu cudzoziemcom
        > ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uregulowała (przynajmniej form
        > alnie) tę kwestię. - Cudzoziemcowi nadaje się status uchodźcy, jeżeli na skutek
        > uzasadnionej obawy przed prześladowaniem w kraju pochodzenia z powodu rasy, re
        > ligii, narodowości, przekonań politycznych lub przynależności do określonej gru
        > py społecznej nie może lub nie chce korzystać z ochrony tego kraju - zaznacza A
        > nna Kabulska z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. A osoby LGBTI należą właśnie
        > do określonej grupy społecznej. Grupy nierzadko prześladowanej ze względu na s
        > woją nieheteronormatywność, inność, odstępstwo od odgórnie obowiązującej normy,
        > którą narzuca reżimowa władza bądź radykalnie konserwatywne w tym zakresie spo
        > łeczeństwo. No bo czym innym jak nie prześladowaniem właśnie nazwać pozbawianie
        > kogoś wolności lub nawet wymierzanie kary śmierci za bycie osobą homoseksualną
        > ?
        >

Za długi wpis, nie chce się czytać.
      • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 07:00
        zimnadzidzia napisał:

> Macie w socjalnym wersalkę do figli?

To wy figlujecie w pracy? Koleżanka opowiadała nam ostatnio o swojej instytucji w Warszawie, gzie chłopak z dziewczyną z pracy czekają z niecierpliwością aż wszyscy wyjdą, żeby zostać razem po godzinach.
        • pozytonium Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 18:00
          dbender napisał:

> zimnadzidzia napisał:
          >
          > > Macie w socjalnym wersalkę do figli?
          >
          > To wy figlujecie w pracy? Koleżanka opowiadała nam ostatnio o swojej instytucji
          > w Warszawie, gzie chłopak z dziewczyną z pracy czekają z niecierpliwością aż w
          > szyscy wyjdą, żeby zostać razem po godzinach.

A co to ma wspólnego z tęczą i LGBT?
            • pozytonium Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 18:21
              pies.na.czarnych napisała:

> > A co to ma wspólnego z tęczą i LGBT?
              >
              > To samo co z Ukrainą.

Ukraina nie przez jedno przeszła. Polaków przeżyła, to i kacapów też przeżyje. Gorzej z kacapami. Ponoć im zwinęli samolot na Cejlonie.
              www.rp.pl/transport/art36444791-samolot-aeroflotu-zatrzymany-na-sri-lance-firma-leasingowa-chce-go-odzyskac
          • dbender Re: Czerwiec miesiącem LGBT 05.06.22, 20:54
            pozytonium napisał(a):

> dbender napisał:
            >
            > > zimnadzidzia napisał:
            > >
            > > > Macie w socjalnym wersalkę do figli?
            > >
            > > To wy figlujecie w pracy? Koleżanka opowiadała nam ostatnio o swojej inst
            > ytucji
            > > w Warszawie, gzie chłopak z dziewczyną z pracy czekają z niecierpliwości
            > ą aż w
            > > szyscy wyjdą, żeby zostać razem po godzinach.
            >
            > A co to ma wspólnego z tęczą i LGBT?
            >

No właśnie nie wiem, co "wersalka do figli" ma mieć wspólnego z wątkiem. Odpowiedziałem po prostu na wpis.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka