Dodaj do ulubionych

głosowania blokowe w Sejmie są be...

09.06.22, 16:26
... natomiast w radzie miasta Warszawy są cacy.
W ten właśnie sposób, przez głosowanie blokowe udało się przy okazji nadania honorowego obywatelstwa miasta dla Kliczki nadać je także dla Gronkiewicz-Waltz. Jak ja rzygam taką hipokryzją.

www.wprost.pl/warszawa/10745155/gronkiewicz-waltz-i-kliczko-honorowymi-obywatelami-warszawy-radni-pis-mowia-o-hanbie.html
oko.press/nowy-sejmowy-zwyczaj-glosowania-blokowe-wedlug-widzimisie-terleckiego-obowiazkowe-za-a-nawet-przeciw/
Obserwuj wątek
    • jureek Re: głosowania blokowe w Sejmie są be... 10.06.22, 09:35
      He,he, nie dość, że przepchnęli głosowanie nad honorowym obywatelstwem miasta dla HGW bez żadnej dyskusji i zblokowane z glosowaniem za honorowym obywatelstwem dla Kliczki (nie można było głosować za Kliczką, ale przeciw HGW, to taka stosowana w Sejmie przez PiS metoda), to nawet nie chciało im się samodzielnie napisać uzasadnienia, tylko całe fragmenty zerżnęli słowo w słowo z wikipedii. Zresztą porównajcie sami:
      Tutaj fragment uzasadnienia (całe powinno być w BIP, ale nie mogę znaleźć - pomoże ktoś?):
      twitter.com/Wislicz/status/1534601333361328130
      a tutaj wpis w wikipedii:
      pl.wikipedia.org/wiki/Hanna_Gronkiewicz-Waltz
    • no-popis Re: głosowania blokowe w Sejmie są be... 10.06.22, 10:59
      jureek napisał:

> ... natomiast w radzie miasta Warszawy są cacy.
      > W ten właśnie sposób, przez głosowanie blokowe udało się przy okazji nadania ho
      > norowego obywatelstwa miasta dla Kliczki nadać je także dla Gronkiewicz-Waltz.
      > Jak ja rzygam taką hipokryzją.

Wspieram Ciebie w tym zakresie!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka