Dodaj do ulubionych

Komunistyczna nowomowa kaczynskiego

13.06.22, 14:10
Jest i pokutuje totalna opozycja, nawet jestem w stanie zrozumieć o co zasikanemu chodzi z tą nazwą, ale totalne media, już przekracza moje zdolności do odczytywania pseudomysli tego zakłamanego starucha, to nie ma sensu. On jest totalnie pieprzniety w przykry sposób.
Obserwuj wątek
    • czan-dra Re: Komunistyczna nowomowa kaczynskiego 13.06.22, 14:24
      Pisior ino czeka, by Pan Czandra założył wątek, a wtedy może opowiadać o swojej chorobie jaką, niewątpliwie jest, obsesja, próżne twe, pisiorze dysfunkcyjny, starania, gardzę takim łajzą jakim jesteś, i tak połowy z tego postu nie zrozumiesz, alem co sen ulżył to moje.
    • no-popis Re: Komunistyczna nowomowa kaczynskiego 13.06.22, 14:27
      czan-dra napisał:

> Jest i pokutuje totalna opozycja, nawet jestem w stanie zrozumieć o co zasikane
      > mu chodzi z tą nazwą, ale totalne media, już przekracza moje zdolności do odczy
      > tywania pseudomysli tego zakłamanego starucha, to nie ma sensu. On jest totaln
      > ie pieprzniety w przykry sposób.
      Uporczywe i takie same tezy, agresja, nienawiść, niemożność uwolnienia się od nich poprzez napisanie chociaż kilku POstów na inny temat niż PiS i Kaczyński to definicyjny , niemal książkowy, objaw rodzaju psychonerwicy powszechnie określanej jako obsesja.
        • no-popis Re: Komunistyczna nowomowa kaczynskiego 13.06.22, 14:38
          weteran-czasu napisał:

> Kaczyński żyje oderwany od rzeczywistości, w swoim wyimaginowanym świecie.
          > Fakt, że tego co mówi słuchać się nie da.
          Zgadzam się z Tobą. Jeżeli chodzi o mnie to jak tylko się pojawi to natychmiast wyłączam Kaczyńskiego a jak POjawia się Tusk to biorę chipsy, piwo i bawię się jak przy dobrej komedii.
          Kaczyński jest neokomunistą w gospodarce a Tusk w sferze ideologicznej.
    • no-popis Re: Komunistyczna nowomowa kaczynskiego 13.06.22, 23:54
      czan-dra napisał:

> Jest i pokutuje totalna opozycja, nawet jestem w stanie zrozumieć o co zasikane
      > mu chodzi z tą nazwą, ale totalne media, już przekracza moje zdolności do odczy
      > tywania pseudomysli tego zakłamanego starucha, to nie ma sensu. On jest totaln
      > ie pieprzniety w przykry sposób.
      No proszę! Jest zgodność między Kaczyńskim i Tuskiem jaką zauważyłeś i nie doceniasz.
      Kaczyński i Tusk są neokomunistami.
      Kaczyński w nowomowie i kierowaniu gospodarką a Tusk we wspieraniu i uległości jaką cechował się PRL wobec ZSRR a teraz Rosji.
      PS
      Potrafisz napisać cokolwiek na inny temat niż Kaczyński lub PiS, stachanowcu-zadaniowcu?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka