Dodaj do ulubionych

5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie Bidena

19.06.22, 16:23
Tutaj odpowiedź na powszechną wśród ludu PISowskiego na Ukrainie opinię o tym, że Biden opowiada brednie (chyba Zelenski powiedział, nie pamiętam) i żądanie, żeby świat się opamiętał i dawał. Bo nam się należy:

youtu.be/vTWaCmqat_8?list=TLPQMTgwNjIwMjJCdwpT8tGJog&t=1652

Jurij Szwec mówi o tej postawie. "Należy się", od USA, Europy, NATO i całego świata. Mówi że się jej boi, bo jak tak dalej pójdzie, mogą nie dać nic. A właśnie po opowieściach o bredniach Bidena (mogą być też brednie o wymaganiu prawa) +500 dla Ukrainy się ogranicza, właśnie cofnięto dostawę dronów Grey Eagle (zawieszono środki z funduszu odbudowy). Złe amerykańskie (brukselskie) lemingi to zrobiły. Nie wiadomo po co zbroją się Amerykanie (Niemcy), a może na nas?

"Sienależy" to na Ukrainie postawa powszechna, także w klasach wyższych. W elitach. Kiedy po ostatnim majdanie Amerykanie przywozili pieniądze w celu pomocy ruchom prozachodnim, musieli zmienić sposób dystrybucji, bo cała pomoc była rozkradana, dopiero pośrednictwo polskich żołnierzy zmieniła sytuację.

Przywoływanie Ukrainy jako wzoru do naśladowania jest ryzykowne. Tam nie robiono nic, ani w celu podniesienia poziomu usług publicznych ani nawet obronności, nawet w ciągu ostatnich ośmiu lat. Ale nie trzeba przywoływać, rzecz w tym, że to tak jak w Polsce. Tam konflikt z Rosją (myślałem, że lokalny, bo takie zgromadzono siły) przybliżał się, a tu inflacja nadciągała coraz mocniej. I tu i tam mówiono to samo: wszystko OK., róbcie szaszłyki. Aż runęło. I tu, i tam.


Zaraz znajdzie się ktoś kto wytłumaczy wszystko językiem, który trafi do ludu. Z teleekranów TVPIS, ambon i na wiecach lewicy Razem z PISem. Dajesz +1000!

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Magdalena Biejat, Daria Gosek-Popiołek, Maciej Konieczny, Paulina Matysiak, Adrian Zandberg i Marcelina Zawisza i świetlana przyszłość rozwiniętego socjalizmu czekają Polskę i się ludowi PISowskiemu należą.

https://static.partiarazem.pl/razem-static/migracja/sejm-4-1024x682.jpg

Niepraworządność i demoralizacja socjalistyczna już nastąpiły (się udała), już z górki. Na billboardach i teleekranach Wielki Brat (a pod łóżkiem biskup, jak w piosence). Jak nie prezes PIS, to Wielki Zandberg na zdjęciu wyżej patrzy na nas. A wokół maleńkie śliczne paprotki.

A lud nie bardzo odróżnia Razem od Konfederacji i słusznie. I to też dobrze, szybciej dojdziemy do nieodległego celu inflacyjnego. A za chwilę to będzie +50%. +50% zamiast 500+.

Nie jestem przeciw +700 czy +1000, dobrego nigdy za wiele:

Inflacja +500% też z założenia niewykluczona.

Jeszcze jak przeczucie, tkwi za horyzontem, słodka obietnica Zawiszy i Zandberga.


Powoli przestaje to już być wariant fantastyczny. Razem z PISem i ePISkopatem będą mieć swoje historyczne pięć minut.
Szczerze życzę im tego. Przecież się nam Polakom przecież należy przecież. Ja to wiem przecież (cytat z leszaba, tego złodzieja).
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: 5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie B 19.06.22, 16:47
   > właśnie cofnięto dostawę dronów Grey Eagle (zawieszono środki z funduszu odbudowy). Złe amerykańskie (brukselskie) lemingi to zrobiły.

   Powód wycofania tej dostawy jest kuriozalny. Podobno z obawy przejęcia ich przez wroga :))))
   Przecież podczas każdej wojny istnieje taka obawa, a poza tym każdy sprzęt tego typu w razie potrzeby można zniszczyć zdalnie. Może lepiej jest nie produkować tego sprzętu :)
     • buldog2 Re: 5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie B 19.06.22, 17:24
      Że na Ukrainie z grubsza tak jak w PISie: należy się, daj i płać. Jurij Szwec, były radziecki agent w Waszyngtonie, urodzony na Ukrainie, po rozpadzie ZSRR nie związany przysięgą został w USA, obecnie konsultant amerykańskich władz. Krytykuje postawę władz i popularnej opinii o tym, co się Ukrainie (to samo mówią prawdziwi PISowcy i Razem) należy.
       • storima Re: 5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie B 19.06.22, 17:52
        pies.na.czarnych napisała:

        > Ukraińcy zadarli już ze wszystkimi. Kto nie chce dać tego trzeba opluć. Nawet B
        > idena nie oszczędzili. Delikatniej niż prezydenta Niemiec, czy Francji, ale jed
        > nak.
        >

        Tak. Zadarli ze wszystkimi. Opluli wszystkich.        PS
        Za to Putina chwalą, wielbią. Literalnie: wszyscy. Wszyscy ci opluci przez Ukraińców. No jak Wania по всему миру !!!

        Czemu służy publikowanie takich bredni ???
        • buldog2 Re: 5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie B 19.06.22, 19:07
         Jeżeli mówi o tym Szwec, po raz drugi mówi, to coś w tym jest.
         Zelenski zadarł z:
         - Niemcami,
         - Francją,
         - Izraelem,
         - USA (dwukrotnie).

         Jeśli chodzi o Polskę, nigdy podobnych słów nie było, ale nie było też traktowania innego, niż instrumentalne.
         W wątku Borrki na Świat zwróciłem uwagę na to, że w ewentualnych przyszłych sojuszach Ukrainy, była mowa o kilku wariantach, we wszystkich jest GB, USA nie pojawiają się w jednym, a Polska pojawia się w jednym, kiedy nie ma wyjścia i trzeba zapewnić sobie jakieś połączenie z Europą i światem. To nie jest równe traktowanie, i mówię tu o faktach politycznych, nie propagandzie.
         Wcześniej miałem do tego bardziej ufne i konstruktywne podejście, ale to mnie odpycha.

         Co nie zmienia nic w tym, że powinniśmy dostarczyć Ukrainie jeszcze kilkadziesiąt Krabów (nam na razie nic nie grozi) i budować kolejne, bo pod Siewierodonieckiem świetnie się sprawdziły. Dostarczyć wszystkie Twarde (są Leopardy).
         Wziąć od Brytyjczyków Challengery, bo o Abramsach jakoś ucichło i może ten głupiego pomysł upadł. Challengery 2 nie są tak uniwersalne, ale mają świetną armatę. Dla Brytyjczyków na wyspach to niewielka zaleta, ale dla nas jak najbardziej (przy manewrze np.). A najważniejsze są artyleria (tradycyjna i rakietowa), obrona powietrzna, przeciwrakietowa, radary i zaawansowane niewidzialne drony. Przede wszystkim z Izraela i USA.

         Czołgi to przeszłość, teraz do świetnie chronione wozy dowódcze, transportery i wozy bojowe, i pancerne drony z działem i/lub wyrzutnią rakiet i/lub moździerzem i karabinem maszynowym (dowodzone z czegoś z człowiekiem, najlepiej o wysokości metra z kawałkiem).
        • buldog2 Re: 5 minut Razem zPISem i ePISkopatem. Brednie B 19.06.22, 19:39
         Dodatek. Trochę obok tematu, ale wątek czyta sporo ludzi, więc włożę jeszcze jedno. Rosjanie mówią:

         «Ответка за Донецк»: 12 расчетов ВСУ с М777 и РСЗО «Град» накрыли одним ударом
         Пентагон считает, что русские применяют секретное оружие в Авдеевке

         svpressa.ru/war21/article/337478/?cba=1

         o ogromnym sukcesie likwidacji jednym uderzeniem wielu haubic M777 i wyrzutni Grad. Amerykanie podejrzewają przekazywanie Rosjanom danych o lokalizacji, mówią o tym publicznie:

         Украинские расчеты М777 придерживаются тактики «выстрелил и беги», как правило, на заранее подготовленные площадки по строго определенным маршрутам. Причем, целеуказание, согласно инсайдам экспертов Университета Бирмингема (Великобритания), взяли на себя янки и бритты.

         Бандеровцам, как на блюдечке с золотой каемочкой, присылают координаты ударов. И еще: после первого же залпа орудия меняют позиции, на сборы дается не более двух минут.

         Чтобы накрыть сразу четыре украинских взвода с американскими гаубицами M777 и четыре взвода РСЗО «Град», нужны были не только точные координаты, но и оперативность нанесения удара. Дэн Райс, в прошлом офицер американской полевой артиллерии, неоднократно писал о секретном русском оружии — об украинцах, которые всячески пытаются помочь нашим войскам.

         В частности, он привел один пример: украинский блогер в своем доме вел прямую трансляцию удара артиллеристов ВСУ, которые разместили гаубицы во дворе его дома. «Русские, которые следили за прямой трансляцией, произвели обратную триангуляцию и определили местоположение украинской батареи и послали гиперзвуковую ракету, которая уничтожила большую часть батареи», — пишет Дэн Райс.

         Американцы не успели предупредить расчеты о срочной смене позиций, поскольку это произошло практически мгновенно. Жовто-блакитный командир, который руководил обстрелом из безопасного места, был явно эмоционально опустошен. Он сказал Райсу: «Солдаты просто исчезли, от них не осталось ничего». Блогера, по наводке американской спецслужбы АНБ, схватили силовики ВСУ и позднее осудили его на 15 лет.

         Как на этот раз наши войска вычислили точные координаты гаубиц М777 и РСЗО «Град» под Авдеевкой, скорее всего, надолго останется тайной. Возможно, целеуказание производилось с помощью БПЛА. Кстати, захисники незалежностi называют российские дроны «Орлан-10» своим проклятием. Но не исключено, что и здесь помогли русские украинцы, которых западенцы презрительно называют «русней, совками и ватой».

         I chwalą się tym:

         «Среди европейских стран безусловным лидером по числу как прибывших, так и погибших наемников является Польша. С начала специальной военной операции на Украину прибыл 1831 человек, из которых уже уничтожено 378 и убыли на родину 272 наемника. За ней идет Румыния — 504 прибывших, 102 погибших, 98 уехавших. На третьем месте Великобритания: 422 прибывших, 101 погибший, 95 уехавших», — заявил представитель ведомства Игорь Конашенков.

         Больше всего североамериканских наемников приехали из Канады — 601 человек, из которых 162 убиты и 169 покинули зону боевых действий. На втором месте США — 530 прибыло, 214 погибло, 227 выехали.

         С Ближнего Востока, Закавказья и Азии больше всего, 355 наемников, прибыло из Грузии, из которых 120 уничтожено и 90 выехали за пределы Украины. Еще 200 человек из террористических формирований были переброшенны из подконтрольных США районов сирийского Заевфратья. На сегодня 80 из них уничтожены и 66 убыли за пределы Украины.


         Wciąż systemowo jesteśmy robieni w konia. Najbardziej tajne informacje są Rosjanom przekazywane, za pieniądze, z głupoty albo za pieniądze pod przykryciem głupoty i od minionej dekady nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wnioski powinni wyciągnąć wszyscy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka