Dodaj do ulubionych

Tak się kłamie, niech opozycja się uczy

27.06.22, 06:26
Kaczyński w niedzielę (26 czerwca) spotkał się z mieszkańcami Grudziądza. – Wciąż żyje duża grupa ludzi biednych. (...) Jeszcze dwie kadencje naszych rządów i z Polski zniknie ubóstwo, a teraz czas na prawdę,
W 2020 roku liczba osób żyjących w Polsce poniżej minimum egzystencji (640 zł miesięcznie dla gospodarstw jednoosobowych oraz 1 727 zł miesięcznie dla czteroosobowej rodziny, w której jest dwoje rodziców i dwoje dzieci do lat 14) wyniosła około 2 mln, w tym 410 tysięcy dzieci i 312 tysięcy seniorów.
Z raportu przygotowanego przez Polski Komitet Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu wynika, że w 2020 roku w Polsce o 378 tysięcy zwiększyła się liczba osób żyjących w skrajnym ubóstwie.,
Włodas Cz, Szymuś H, Donek T, i Władek K-K, do nauki, jeśli chcecie dorwać się do władzy, to czas najwyższy aby udawać idiotę i kłamać, kłamać i jeszcze raz , kłamać

natemat.pl/421705,kaczynski-w-grudziadzu-o-likwidacji-ubostwa-w-polsce
Obserwuj wątek
    • ytartu Dane 27.06.22, 06:56
      czan-dra napisał:

> Kaczyński w niedzielę (26 czerwca) spotkał się z mieszkańcami Grudziądza. –
      > Wciąż żyje duża grupa ludzi biednych. (...) Jeszcze dwie kadencje naszych rząd
      > ów i z Polski zniknie ubóstwo
      , a teraz czas na prawdę,
      > W 2020 roku liczba osób żyjących w Polsce poniżej minimum egzystencji (640 z
      > ł miesięcznie dla gospodarstw jednoosobowych oraz 1 727 zł miesięcznie dla czte
      > roosobowej rodziny, w której jest dwoje rodziców i dwoje dzieci do lat 14) wyni
      > osła około 2 mln, w tym 410 tysięcy dzieci i 312 tysięcy seniorów.

> Z raportu przygotowanego przez Polski Komitet Europejskiej Sieci Przeciwdzia
      > łania Ubóstwu wynika, że w 2020 roku w Polsce o 378 tysięcy zwiększyła się licz
      > ba osób żyjących w skrajnym ubóstwie.
      ,
      > Włodas Cz, Szymuś H, Donek T, i Władek K-K, do nauki, jeśli chcecie dorwać się
      > do władzy, to czas najwyższy aby udawać idiotę i kłamać, kłamać i jeszcze raz ,
      > kłamać
      >
      >
      > natemat.pl/421705,kaczynski-w-grudziadzu-o-likwidacji-ubostwa-w-polsce
      >

On tylko mówi, że te dane to kłamstwo, a jego dane są prawdziwe. Ubóstwo było za PO, bo dawało kasę tylko swoim, a PiS daje też kasę ludowi, nie tylko swoim.
        • horpyna4 Re: Dane 29.06.22, 10:06
          Za PO przynajmniej emerytury były uczciwie rewaloryzowane, a za PiS - szkoda gadać. Przecież podwyżki po tym, jak dorwali się do władzy, wynosiły zaledwie po kilka złotych; to jak naplucie emerytom w twarz. Ja sklerozy jeszcze nie mam, a jakbym miała, to i tak przechowuję dokumenty i zawsze można sprawdzić.
          • no-popis Re: Dane 29.06.22, 14:41
            horpyna4 napisała:

> Za PO przynajmniej emerytury były uczciwie rewaloryzowane, a za PiS - szkoda ga
            > dać. Przecież podwyżki po tym, jak dorwali się do władzy, wynosiły zaledwie po
            > kilka złotych; to jak naplucie emerytom w twarz. Ja sklerozy jeszcze nie mam, a
            > jakbym miała, to i tak przechowuję dokumenty i zawsze można sprawdzić.
            Nie wiem więc nie mogę się wypowiedzieć a emerycie różnie mówią. Ja nie jestem i nie będę zależny od ZUSu.
    • no-popis Re: Tak się kłamie a opozycja też umie kłamać 29.06.22, 05:29
      czan-dra napisał:

> Kaczyński w niedzielę (26 czerwca) spotkał się z mieszkańcami Grudziądza. –
      > Wciąż żyje duża grupa ludzi biednych. (...) Jeszcze dwie kadencje naszych rząd
      > ów i z Polski zniknie ubóstwo
      , a teraz czas na prawdę,
      > W 2020 roku liczba osób żyjących w Polsce poniżej minimum egzystencji (640 z
      > ł miesięcznie dla gospodarstw jednoosobowych oraz 1 727 zł miesięcznie dla czte
      > roosobowej rodziny, w której jest dwoje rodziców i dwoje dzieci do lat 14) wyni
      > osła około 2 mln, w tym 410 tysięcy dzieci i 312 tysięcy seniorów.

> Z raportu przygotowanego przez Polski Komitet Europejskiej Sieci Przeciwdzia
      > łania Ubóstwu wynika, że w 2020 roku w Polsce o 378 tysięcy zwiększyła się licz
      > ba osób żyjących w skrajnym ubóstwie.
      ,
      > Włodas Cz, Szymuś H, Donek T, i Władek K-K, do nauki, jeśli chcecie dorwać się
      > do władzy, to czas najwyższy aby udawać idiotę i kłamać, kłamać i jeszcze raz ,
      > kłamać
      >
      >
      > natemat.pl/421705,kaczynski-w-grudziadzu-o-likwidacji-ubostwa-w-polsce
      Ewidentnie kłamie Kaczyński. Fakt.
      Jednak opozycja uczyć się kłamstwa nie musi. MAsz złe informacje o umiejętnościach opozycji. Potrafi kłamać i to bardzo dobrze.
      Wracając do tematu ubóstwa, którego wskaźniki rosną w Polsce w stronę negatywną, to czy uważasz, że w opozycji jest jakaś wiarygodna alternatywa, która realnie rozwiąże ten problem? Czy jest taką alternatywą PO z kultowym tekstem jednego z bogów lemingów : zmień Pan pracę i weź kredyt :) ?
      • adria231 Re: Tak się kłamie, niech opozycja się uczy 03.07.22, 06:32
        Nie warto słuchać rechotu tego starca, który jeszcze wczoraj głośno zastanawiał się czego chciałby więcej. Mogę od razu podpowiedzieć:Brakuje mu męskości (jaj). Nadopiekuńcza mamusia zrobiła z niego bezwolną kukłę.A teraz wykorzystują to pochlebcy pokroju matołusza, zbynia i innych koło koryta...... wazelina nieustannie smaruje ego tej pacynki......
        • no-popis Re: Tak się kłamie, niech opozycja się uczy 03.07.22, 07:13
          adria231 napisała:

> Nie warto słuchać rechotu tego starca, który jeszcze wczoraj głośno zastanawiał
          > się czego chciałby więcej. Mogę od razu podpowiedzieć:Brakuje mu męskości (jaj
          > ). Nadopiekuńcza mamusia zrobiła z niego bezwolną kukłę.A teraz wykorzystują
          > to pochlebcy pokroju matołusza, zbynia i innych koło koryta...... wazelin
          > a nieustannie smaruje ego tej pacynki......
          No i widzisz jak słaby musi być przeciwnik tego bezwolnego starca, który z nim przegrywa a wygrywa tylko w ilości negatywnego elektoratu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka