Dodaj do ulubionych

A, gdzież to podziały się 69 mln

29.06.22, 10:57
złotych, za które swołocz miała kupić działkę i rozpocząć "produkcję" auta elektrycznego "Izera", no wzięły i znikły, po prostu czart przykrył ogonem, tu nie mam na myśli oćca radyja, ale gdzie one są, kto ukradł, to że pisia swołocz, to wiem, ale kto personalnie przytulił tą kasę, wg mnie to ktoś kto stoi dość wysoko w hierarchii organizacji o strukturach stricte mafijnych, no któż to może być, no któż .......
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: A, gdzież to podziały się 69 mln 29.06.22, 12:19
      czan-dra napisał:

> złotych, za które swołocz miała kupić działkę i rozpocząć "produkcję" auta elek
      > trycznego "Izera", no wzięły i znikły, po prostu czart przykrył ogonem, tu nie
      > mam na myśli oćca radyja, ale gdzie one są, kto ukradł, to że pisia swołocz, to
      > wiem, ale kto personalnie przytulił tą kasę, wg mnie to ktoś kto stoi dość wys
      > oko w hierarchii organizacji o strukturach stricte mafijnych, no któż to może b
      > yć, no któż .......
      Pisiaki permanentnie i z wybitną konsekwencją udowadniają, że państwo nie powinno się brać za biznesy a tym bardziej za produkcję czegokolwiek. Tym bardziej i na marginesie, i między innymi dlatego, że są ferajną składającą się z wyjątkowo znaczących nieudaczników w tym szczególnie, w gospodarce.
      • pies.na.czarnych Re: A, gdzież to podziały się 69 mln 30.06.22, 13:15
        Na każdej wystawie sklepowej wywieszono tajemnicze napisy "Rebajas" i musiała sprawdzić o co chodzi.

Jak poinformował szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot, Agata Duda ma własny program wizyty w hiszpańskiej stolicy, jednak część jego punktów nie jest publiczna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka