Dodaj do ulubionych

Znów ustawka dla wybranych

02.07.22, 10:55
Nie nazywając szamba perfumerią, stary obszczany dziad jedzie na ustawkę na Podlasie, i znowu będą wybrane bezmózgi krzyczeć na sygnał, i znowu zboczony staruch będzie obrażał ludzi, pewnie z zazdrości, bo sam nie spełnia kryteriów człowieczeństwa, bliżej mu do koboldów, orków, czy innej zakały.
Jak powiedział pomocnik ugniatacza pieczywa, fogiel, i podczas spotkań z mieszkańcami "mówi o faktach i podaje dane liczbowe", które - zdaniem rzecznika - bardzo często nie przebijają się w przestrzeni medialnej lub "są elementem działań dezinformacyjnych ze strony opozycji"., ja też mogę podać liczby, takie jak, inflacja 16, 5%, ludzi żyjących poniżej granicy, ubóstwa ponad 2 miliony, przeyebane dwa miliardy na Ostrołekę, przeyebane na produkcję Izery 69 miliony, wybory kopertowe 70 milionów, przekop Mierzei Wiślanej 1, 984 miliarda złotych, ja tak mogę długo.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28644493,kaczynski-kontynuuje-tournee-w-weekend-m-in-podlasie.html
P.S. A nawet mie wspomniałem o Glińskim, i jego datkach na "niosących krużganki wiedzy", nie wspomniałem o Zerro, i zniknięciu 280 milinów.
Obserwuj wątek
    • czan-dra Re: Znów ustawka dla wybranych 02.07.22, 11:27
      I znowu łajza/mejza dał głos, dam się pocałować w nogę przez łajzę, jak się mylę, toto pisze o tusku, dlaczego ten kretyn mnie prześladuje, z osiem razy obiecał że mnie "wygasi" i jak zwykle z mordy zrobił doopę.
    • pozytonium Do czandry 04.07.22, 08:50
      Na cholerę obrażasz innych? Chcesz przegrać kolejne wybory? Nawet nie mając władzy segregujesz ludzi, to co się stanie, jak ludzie ci tą władzę nieopacznie dadzą?
      Tak naprawdę wszystkie twoje, czy yomy wpisy są propisowskie. Więcej ich, a PiS będzie rządził przez następne 16 lat.
      • vivak01 Re: Do czandry 04.07.22, 08:58
        1. PiS obraza od początku swojego istnienia, ale w niczym mu to nie przeszkadza.
        2. Niezależnie od tego na PiS głosuje mniejszość wyborców - ich zwycięstwa to w gruncie rzeczy wynik matematyki wyborczej, a nie ogromnego poparcia w społeczeństwie.
        3. Nawet jak nikt nie będzie obrazał potencjalnych sympatyków PiS, to i tak politycy PiS wmówią tymże sympatykom, że owszem, obrazają ich. Patrz kazus ukrywania pedofilii przez biskupów - bardzo sprawnie politycy wmówili sympatykom PiS, że katolików obrażają, kościół i papieża atakują.
        • no-popis Re: Do czandry 04.07.22, 09:42
          vivak01 napisał(a):

> 1. PiS obraza od początku swojego istnienia, ale w niczym mu to nie przeszkadza
          Przyjmując to Twoje osobiste twierdzenie to ...nie uzasadnia to takiego postępowania u innych. To prawda znana nawet dzieciom kilkuletnim w procesie wychowawczym
          > 2. Niezależnie od tego na PiS głosuje mniejszość wyborców - ich zwycięstwa to w
          > gruncie rzeczy wynik matematyki wyborczej, a nie ogromnego poparcia w społecze
          > ństwie.
          Głosuj za JOW.
          > 3. Nawet jak nikt nie będzie obrazał potencjalnych sympatyków PiS, to i tak pol
          > itycy PiS wmówią tymże sympatykom, że owszem, obrazają ich. Patrz kazus ukrywan
          > ia pedofilii przez biskupów - bardzo sprawnie politycy wmówili sympatykom PiS,
          > że katolików obrażają, kościół i papieża atakują.
          Kłamstwo.
          • vivak01 Re: Do czandry 04.07.22, 13:57
            "Przyjmując to Twoje osobiste twierdzenie to ...nie uzasadnia to takiego postępowania u innych. To prawda znana nawet dzieciom kilkuletnim w procesie wychowawczym"

Nie uzasadnia, ale obnaża argumentację "obrażaj dalej, to ludzie zagłosują na PiS". Garść osób owszem, tak właśnie zrobi z tego właśnie powodu, ale reszta będzie miała to w głębokim poważaniu.

"Głosuj za JOW."

JOW jeszcze bardziej sprzyja sytuacji, w której zdecydowana mniejszość wyborców może wybrać władzę absolutną. A większościowych wyborów w Sejmie nikt nie proponuje.

"Kłamstwo."

Tak, też uważam, że kłamstwem jest wmawianie ludziom, że zwalczanie pedofilii jest równoznaczne z atakiem na Kościół. Ale tak właśnie to PiS przedstawia, przedstawiał i przedstawiać będzie. Bo dla wesołych ludków słowa "Jan Paweł II krył pedofila" są większą herezją niż słowa, że przeistoczenie chleba w ciało Chrystusa jest symboliczne.

• no-popis Re: Do czandry 06.07.22, 06:50

> "Kłamstwo."
              >
              > Tak, też uważam, że kłamstwem jest wmawianie ludziom, że zwalczanie pedofilii j
              > est równoznaczne z atakiem na Kościół. Ale tak właśnie to PiS przedstawia, prze
              > dstawiał i przedstawiać będzie. Bo dla wesołych ludków słowa "Jan Paweł II krył
              > pedofila" są większą herezją niż słowa, że przeistoczenie chleba w ciało Chrys
              > tusa jest symboliczne.
              Nic takiego nie twierdziłem. Musisz nauczyć się odróżniać rzeczywistość od Twoich rojeń.
              >
    • no-popis myślmy pozytywnie 05.07.22, 08:05
      czan-dra napisał:

> Nie nazywając szamba perfumerią, stary obszczany dziad jedzie na ustawkę na Pod
      > lasie, i znowu będą wybrane bezmózgi krzyczeć ...
      Z jakiego powodu zajmujemy się tymi pisiakami, POwyborcza Chandra ? Nie warto! Mówmy o tym co jest istotne i ważne dla kraju, dla obywateli. Tym powinniśmy się zajmować.
      W Radomskim Centrum Sportu odprawiona została ogólnokrajowa Konwencja Platformy Obywatelskiej. Skupmy się więc na tym ważnym wydarzeniu, które będzie wyjątkowym i niezwykle kumulacyjnym ładunkiem intelektualnym i programowym niosącym wizję nowoczesnego, suwerennego i niezwykle uczciwego państwa zaraz po najbliższych wyborach parlamentarnych.
      Elity tego środowiska gwarantują tradycyjną i znaną konsekwencję na drodze do realizacji doskonałego dla wyborcy programu. Ten nurt polityczny, co powszechnie wiadomo, nie stosuje tutaj żadnych kompromisów i wyborca o tym wie. Jeżeli tak się nie stanie to będzie to tylko wynik sfałszowania wyborów przez władzę totalitarną.
      Spotkanie prowadził geniusz polityczny, człowiek pracujący na salonach Europy i dotknięty palcem bożym, który tradycyjnie przemówił bardzo programowo, językiem faktów i programu oraz językiem porozumienia społecznego. Ton porozumienia tego wybitnego polityka Europy nie dotyczy tylko nurtów proputinowskich i faszystowskich w Polsce, które jak zwykle niezwykle celnie obnażył z ich masek skrywających "poglądy pisane cyrylicą" ale o nich nie mówmy bo Ci ...będą siedzieć :) . Mówmy o tym co dobrego dla Polski zrobimy po wygranych wyborach w 2023 roku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka