Dodaj do ulubionych

Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże

16.07.22, 18:38
Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże. Teraz po Japonii, Budapeszcie będzie Egipt w Polsce, albo jakaś inna Sahara. Żyć nie umierać panie i ile przy tym można będzie zaoszczędzić w tych ciężkich czasach pisowskiej inflacji.

"W ciągu kilku dni Polacy zmienią strefę klimatyczną" bez ruszania dupy z domu :)
tvn24.pl/tvnmeteo/pogoda/pogoda-na-5-dni-chlodny-i-deszczowy-weekend-upal-w-srodku-tygodnia-5792644
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 18:48
      Polacy niech lepiej faktycznie chrust zbierają, bo zimy ostatnio do czerwca 😊
    • margit49 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 19:29
      pies.na.czarnych napisała:

> Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże. Teraz po Japonii, Budapeszcie będzie
      > Egipt w Polsce, albo jakaś inna Sahara

Ale póki co
      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 21:30
        O, henio :D
    • pozytonium Egipt, Japonia, Węgry ciekawe ile się utrzymają 16.07.22, 19:36

> Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże. Teraz po Japonii, Budapeszcie będzie
      > Egipt w Polsce, albo jakaś inna Sahara. Żyć nie umierać panie i ile przy tym mo
      > żna będzie zaoszczędzić w tych ciężkich czasach pisowskiej inflacji.

Egipt, Japonia, Węgry ciekawe ile się utrzymają na Forum Kraj.

Za to wdzięczność dla polskich polityków i ogólnie krajan od Ukraińców już dawno na oślej.

forum.gazeta.pl/forum/w,396,173850631,173850631,Lukaszanka_cos_bredzi_o_stracie_Ukrainy_8_lat_temu.html
      Snajperze, czas start.
      • pies.na.czarnych Re: Egipt, Japonia, Węgry ciekawe ile się utrzym 16.07.22, 22:18
        > Snajperze, czas start.

Nie becz mi tu w rękaw!:)
    • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 21:26
      Polowa lipca a pogoda do doooopy,tylko te kretynskie media strasza ciagle 40 stopniami...ziewwwww
      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 21:30
        No co, globalnego ocieplenia nie widziałeś? :D
        • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 21:33
          Tego lata strajkuje,widocznie
          • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 21:39
            Klimatolodzy i aktywiści, uprzejmie proszę oddać ocieplenie, bo w ryja 🤗
            • pozytonium Ścigaj psa z jego antypasatem :) 16.07.22, 21:43
              yoma napisała:

> Klimatolodzy i aktywiści, uprzejmie proszę oddać ocieplenie, bo w ryja 🤗

Tak jakby nie mógł napisać po ludzku o wyżu.
            • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:17
              I to wartko bo doloze kijem
            • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:22
              Zobaczymy jak to będzie u ciebie. Ja wierzę moim meteorologom. We wtorek ma być u mnie skromne 39°C.
              • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:28
                Ja wierze moim termometrom,dzisiaj rano na tarasie poranna kawa przy 19 stopniach w swetrze
                • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:31
                  Jezu, upał! U mnie 15, skąd wziąłeś???
                  • horpyna4 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 20:33
                    U mnie dziś doszło do 20, ale wiał paskudny zimny wiatr.
                • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 09:39
                  Dzisia"j nawet" 16 stopni
                  • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 11:36
                    A ja widzę kawałki niebieskiego :)

Nie pamiętam, kiedy ostatnio w lipcu spałam przy zamkniętym oknie, bo zimno.
                    • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 12:17
                      Aha - już po niebieskim.
                      • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 15:27
                        yoma napisała:

> Aha - już po niebieskim.

Jest granatowe? Bo chyba nie czerwone w południe.
                      • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 18:44
                        d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/48/9d/62c4148429d89_o_medium.jpg
                    • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 18:55
                      Ta pogoda przypomina mi zimę w północnych krajach Afryki. W dzień słońce i bardzo ciepło, a w nocy niskie temperatury. Podobnie wyglada wiosna i jesień na półkuli południowej.
                      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 20:42
                        Zrób mi tę przyjemność i wsadź sobie bardzo ciepło razem z północną Afryką bardzo, bardzo głęboko, co?
                        • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 21:22
                          yoma napisała:

> Zrób mi tę przyjemność i wsadź sobie bardzo ciepło razem z północną Afryką bard
                          > zo, bardzo głęboko, co?

Antypasatów psa nie lubisz?
                          • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 18.07.22, 00:58
                            pozytonium napisał(a):

> yoma napisała:
                            >
                            > > Zrób mi tę przyjemność i wsadź sobie bardzo ciepło razem z północną Afryk
                            > ą bard
                            > > zo, bardzo głęboko, co?
                            >
                            > Antypasatów psa nie lubisz?
                            >
                            >
                            >

Dla nas jak wyjdziesz w słoneczny dzień to jest bardzo ciepło. Jednak gdy słońce zasłonią chmury to od razu staje się dosyć chłodno. Pamietam jak pierwszy raz wyszedłem na miasto w Casablanca (chyba tam) mialem na sobie koszulę z krótkim rękawem i się pociłem, a na ulicach niektóre damulko biegały w futrach. Patrzyłem na nie jak na idiotki, ale szybko zrozumiałem o co biega w te klocki :)
                      • storima Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 22:41

> Ta pogoda przypomina mi zimę w północnych krajach Afryki. W dzień słońce i bardzo
                        > ciepło, a w nocy niskie temperatury.

Niezupełnie.

Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem roku w krajach Afryki Północnej.

Egipt, noc od 13 do 14 stopni. Dzień 23 do 19 stopni.
                        Libia, noc od 5 do 11 stopni. Dzień od 23 do 14.
                        Algieria, noc od 5 do 10 stopni. Dzień, od 21 do 15 stopni.
                        Maroko, noc od 6 do 9 stopni. Dzień 24 do 18 stopni.

• storima Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 23:36
                          storima napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
                          >
                          > > Ta pogoda przypomina mi zimę w północnych krajach Afryki. W dzień słońce
                          > i bardzo
                          > > ciepło, a w nocy niskie temperatury.
                          >
                          > Niezupełnie.
                          >
                          > Styczeń jest najchłodniejszym miesiącem roku w krajach Afryki Północnej.
                          >
                          > Egipt, noc od 13 do 14 stopni. Dzień 23 do 19 stopni.
                          > Libia, noc od 5 do 11 stopni. Dzień od 23 do 14.
                          > Algieria, noc od 5 do 10 stopni. Dzień, od 21 do 15 stopni.
                          > Maroko, noc od 6 do 9 stopni. Dzień 24 do 18 stopni.
                          >

Jeśli porównujesz obecne temperatury dnia i nocy w północnej Belgii, to odbiegają one od tych w krajach Afryki Północnej w sezonie zimowym.
              • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:28
                A mógłbyś przyspieszyć? Mam wyjazd i cholernie mi się nie chce ciągnąć ze sobą łachów na 4 pory roku. Ten lodowaty wicher też mógłbyś zabrać, jeśli łaska.

>Ja wierzę moim meteorologom
                I politykom 😂😂😂
                • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:38
                  Wiatr się zmienił. U mnie jeszcze do południa mialem słaby, chłodny wiatr z północy. W tej chwili o wiele silniejszy z południa. We wtorek wiatr SO temp 39. W środę już wiatr skręci na SW i temp od razu spadnie do 26°C.

W Warszawie nie będzie takich różnic w temperaturze. Wysoka, znośna przez kilka dni. weather.com/nl-NL/weer/10dagen/l/adad504fbbca4212b954923f021d25c99b7e7d5eb1ae2f4c13b4ad689872dd37
                  • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:42
                    Bardzo ci dziękuję. Wysoka i znośna w połowie lipca to powinno być w sam raz :) Jeszcze zrób ciepłe noce. Proszę. Nie chce mi się brać kurtki, a zapowiadają 9 C maks.
                    • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:47
                      Od poniedziałku w nocy masz 16°C.

Pretensje do tych co ruskim węglem palą i chcą nadal nim palić.:)
                      • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:50

> Od poniedziałku w nocy masz 16°C.
                        >
                        > Pretensje do tych co ruskim węglem palą i chcą nadal nim palić.:)

Raczej nie palą i stąd wyziębienie.
                      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:50
                        A, bo ty z opcji "jest zimno, ponieważ jest ciepło"? 😀
                        • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:58
                          yoma napisała:

> A, bo ty z opcji "jest zimno, ponieważ jest ciepło"? 😀

Ale lody wchodzą bardziej treściwe, Powinnaś się cieszyć :)
                        • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:04
                          yoma napisała:

> A, bo ty z opcji "jest zimno, ponieważ jest ciepło"? 😀
                          >

Takie są prawa fizyki.
                          • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:19

> yoma napisała:
                            >
                            > > A, bo ty z opcji "jest zimno, ponieważ jest ciepło"? 😀
                            > >
                            >
                            > Takie są prawa fizyki.

Jakieś 2 tygodnie temu pisałem o twym antypasacie.
                            Polska ma olbrzymią zaporę od południa. Jak się coś przeciśnie to przez Bramę Morawską. Co jest trudne przy wiatrach wiejących z północy. AmenT.
                          • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:51
                            To niech będzie zimno u ciebie :p
                      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:52
                        Yeah sure

no bardzo ci dziękuję, upał jak cholera.
                  • pozytonium U mnie wieje z północy 16.07.22, 22:44

> Wiatr się zmienił. U mnie jeszcze do południa mialem słaby, chłodny wiatr z pół
                    > nocy. W tej chwili o wiele silniejszy z południa. We wtorek wiatr SO temp 39. W
                    > środę już wiatr skręci na SW i temp od razu spadnie do 26°C.
                    >
                    > W Warszawie nie będzie takich różnic w temperaturze. Wysoka, znośna przez kilka dni. weather.com/nl-NL/weer/10dagen/l/adad504fbbca4212b954923f021d25c99b7e7d5eb1ae2f4c13b4ad689872dd37

I pada.
                    Ech ten antypasat, zwany wyżem u pospólstwa.
                    • pies.na.czarnych Re: U mnie wieje z północy 16.07.22, 22:49
                      Tu masz radar pogody. Polecam weather.com/nl-NL/weer/vandaag/l/adad504fbbca4212b954923f021d25c99b7e7d5eb1ae2f4c13b4ad689872dd37 Możesz podglądać dla poszczególnych miast.
                      • pozytonium Re: U mnie wieje z północy 16.07.22, 22:52

> Tu masz radar pogody. Polecam weather.com/nl-NL/weer/vandaag/l/adad504fbbca4212b954923f021d25c99b7e7d5eb1ae2f4c13b4ad689872dd37 Możesz podglądać dla poszczególnych miast.

A po co mi strona, która nie działa, tylko generuje losowy szum.
                        • pies.na.czarnych Re: U mnie wieje z północy 16.07.22, 23:00
                          Działa bardzo dobrze. Tylko trzeba mieć sprzęt z tej epoki.
                          • pozytonium Re: U mnie wieje z północy 16.07.22, 23:21

> Działa bardzo dobrze. Tylko trzeba mieć sprzęt z tej epoki.

Np. sedes z Ukrainy?
                            To już wiem dlaczego kacapy tak je jumają. By wiedzieć jaka będzie pogoda.
                            • pies.na.czarnych Re: U mnie wieje z północy 17.07.22, 01:01
                              https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294040301_1512198775901185_7136736739270370201_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=09k8CbinP4YAX8-gF3t&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=00_AT8UbgBV_31e_VTe6op-WoyneUUE2Fcp7ZqM8X9i5NAMfw&oe=62D7E803
                              • pies.na.czarnych Re: U mnie wieje z północy 17.07.22, 01:04
                                Sedesy są to tylko w domach ukraiński oligarchów.
                                • pozytonium Re: U mnie wieje z północy 17.07.22, 01:57

> Sedesy są to tylko w domach ukraiński oligarchów.

:))))))))))))))
      • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:30
        szwampuch58 napisał:

> Polowa lipca

Szwampuchu! Pacz, co godzinę temu kupiłam w rzabie. Czuj duch, dopiero marzec! 😂😂😂
        • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:40
          Ludy wyszły?
          • pies.na.czarnych Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:40
            Lody:)
            • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 22:43
              Lody, w tym klimacie? Dla masochistów chyba albo gorączkę żeby zbić.
              • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:33
                yoma napisała:

> Lody, w tym klimacie? Dla masochistów chyba albo gorączkę żeby zbić.

A mnie się marzy powrót w polszczyźnie ż i rz w wymowie.
                Rz to coś jak wymowa rżyska. "Rżeszów"
                Ź to jak zwykła żaba. Czesi to rozróżniają.
        • szwampuch58 Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:24
          "Helmuty"....Nie ladnie to przeciez wrog okropiczny, Patryk byleJaki wie
          • yoma Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 16.07.22, 23:52
            Że rzaba czy że Milka? ;)
            • pozytonium Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 00:09
              yoma napisała:

> Że rzaba czy że Milka? ;)

Jak będziesz w stanie usłyszeć różnicę pomiędzy rznąć a rżnąć będziesz blisko. To drugie wbrew pozorom to rz.
    • alux Re: Kulawy polecał suwerenowi egipskie plaże 17.07.22, 15:03
      Suweren przy korycie to może sobie pozwolić na Egipt.
      Większość to pod namiot wg rady posłanki Gosiewskiej. No pojadę jak wystarczy mi paliwa. Namiot, działkę mam, tylko kawioru i gry w golfa nie będzie.
      Tak władza wali do łba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka