Dodaj do ulubionych

Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za

25.07.22, 19:21
grzechy kanadyjskich biskupów? A co z grzechami polskich biskupów.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 06:28
      Głupie pytanie. Papież przeprosił rdzenną ludność, która poczuła się urażona, za zło uczynione przez Kościół. Bo Kościół to samo dobro, które czasem musi czynić zło, bo w przeciwnym razie nikt nie byłby w stanie dostrzec i docenić dobra.
    • snajper55 Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 10:08
      eeee-emeryt napisał:

> grzechy kanadyjskich biskupów? A co z grzechami polskich biskupów.

Papież przeprasza Kanadyjczyków za to, że kościół katolicki robił w Kanadzie to samo co w innych krajach.

S.
    • m.c.hrabia Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 10:12
      grzechy kanadyjskich biskupów? A co z grzechami polskich biskupów.

polscy biskupi w Kanadzie to pomijalny margines
    • behemot17-13 Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 10:32
      Druga wojna światowa, miliony zamordowanych a Watykan w białych uniformach przyklepał rzeź. Jestem pod wrażeniem. Jestem zszokowany waszą obłudą, żebyście się posrali, kaci.
      • don.kichote Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 10:39
        behemot17-13 napisał:

> Druga wojna światowa, miliony zamordowanych a Watykan w białych uniformach przy
        > klepał rzeź. Jestem pod wrażeniem. Jestem zszokowany waszą obłudą, żebyście się
        > posrali, kaci.
        >
      • don.kichote A ja jestem zaszokowany, twoją ignorancją 26.07.22, 10:44
        W Europie, Watykan przyglądał się na "rzeź" czynioną rękoma innych.
        W Kanadzie, to kościół czynił zło - własnymi rękoma...

behemot17-13 napisał:

> Jestem zszokowany waszą obłudą, żebyście się posrali, kaci.

• behemot17-13 Re: A ja jestem zaszokowany, twoją ignorancją 26.07.22, 11:02
          Tak sobie tłumacz i usprawiedliwiaj.
      • don.kichote A ja jestem zaszokowany, twoją ignorancją 26.07.22, 10:44
        W Europie, Watykan przyglądał się na "rzeź" czynioną rękoma innych.
        W Kanadzie, to kościół czynił zło - własnymi rękoma...

behemot17-13 napisał:

> Jestem zszokowany waszą obłudą, żebyście się posrali, kaci.

• matolusz A co z resztą grzechów biskupów 26.07.22, 10:56
      eeee-emeryt napisał:

> grzechy kanadyjskich biskupów? A co z grzechami polskich biskupów.
      >
      >
      z całego świata, w tym pedofila, którego bronił ten sam Franciszek jak był szefem w Argentynie?

• qwardian Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 11:23
      Mnie nikt nie przeprosił za przymusowe obozy koncentracyjne zwane szkolnictwem powszechnym. Obok przemocy, każdy uzależniony od nikotyny wyniósł ten nałóg z baraków szkolnych. Strażnicy, zwani nauczycielami nigdy nie reagowali na bezprawie tam panujące. Zresztą poza szkołą szalał PRL-owski łagier z aparatem przemocy otoczony drutami kolczastymi i bronowaną plażą z gestapowcami WOPR..
      • behemot17-13 Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 11:37
        Sądząc po wpisie, masz już swoje lata. Sądząc po treści jakie wyprodukowałeś, jesteś na poziomie z wyżej półki.
        • qwardian Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 11:55
          Tak, pamiętam bronowane plaże każdego wieczora, kiedy nie było na nie wstępu i następnego ranka kiedy widziałem ich efekt.
          • behemot17-13 Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 12:11
            Pleciesz i piszesz bez ładu i składu. -
            Mnie nikt nie przeprosił za przymusowe obozy koncentracyjne zwane szkolnictwem powszechnym. Obok przemocy, każdy uzależniony od nikotyny wyniósł ten nałóg z baraków szkolnych. Strażnicy, zwani nauczycielami nigdy nie reagowali na bezprawie tam panujące. Zresztą poza szkołą szalał PRL-owski łagier z aparatem przemocy otoczony drutami kolczastymi i bronowaną plażą z gestapowcami WOPR..
            • qwardian Re: Za co przeprasza papież w Kanadzie? Czy za 26.07.22, 12:39
              Każda opinia z punktu widzenia wieżyczki strażniczej PRL-owskich zbrodniarzy jest dla mnie interesująca, będziesz musiał wszystkie detale sporządzić w mojej obecności, a potem podpisać.
          • don.kichote Niedawno, coś takiego widziałem na Teneryfie! 26.07.22, 12:58
            qwardian napisał:

> Tak, pamiętam bronowane plaże każdego wieczora, kiedy nie było na nie wstępu i
            > następnego ranka kiedy widziałem ich efekt.
            >

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka