Dodaj do ulubionych

podobno nie żyje ojciec Tomasz Jegierski,...

26.07.22, 04:05
...molestowany i gwałcony przez księży z Ełku i Olecka, jednak nie pozbawiony przez to łaski wiary kapłan, który niósł pomoc humanitarną potrzebujących na całym świecie. W Kanadzie walnie przyczynił się do zniszczenia kościelnej mafii pedofilsko-homoseksualnej. Polska hierarchia i pisowskie gadzinówki zrobiły wiele, by go wyrzucić z życia publicznego i zdezawuować; miał przy tym daleko idącą wiedzę o tym, jak Zapuszczona Próchnica kradnie kasę, gdyż stykał się z tą swołoczą w swojej pracy dla dzieci z terenów dotkniętych konfliktami zbrojnymi.

Może się to wiązać z oskarżeniem przez PiSich generała Różańskiego, który udzielał pomocy o. Jegierskiemu w transportowaniu darów z Polski dla głodujących i ubogich ofiar wojny na całym świecie.

Przemknął przez media, gdy w imieniu swojej fundacji chciał zwrotu pożyczki 96 tys. od Kornela Morawieckiego, który wyparł się, że pożyczał jakieś pieniądze, choć o. Jegierski miał jego weksel. Pomnąc, że Kornel Morawiecki był swołoczą która oszukała np. przedsiębiorcę Janusza Kuleszę na 150 tys. trudno o. Jegierskiemu nie wierzyć. Natychmiast ABW urządziło kipisz w mieszkaniu jego 94-letniej babci, która w trakcie uległa złamaniu ręki i nogi oraz straciła mowę; wkrótce zmarła, przeszukano mieszkanie b. księgowej (bez nakazu) oraz zarekwirowano dokumenty fundacji "SOS dla Życia", by odzyskać weksel.

Ojciec Jegierski od tamtego czasu obawiał się o swoje życie. Ten dobry człowiek i oddany Bogu kapłan zakończył życie w nieujawnionych okolicznościach. Zbyt dużo wiedział, by żyć.

Kornel, ty już nie, ale mam nadzieję, że twój synalek dostanie to, co mu się należy, w wolnej Rzeczpospolitej.

wiadomosci.wp.pl/wyslannicy-ojca-morawieckiego-groza-mi-smiercia-ksiadz-jegierski-zdradza-kulisy-pozyczki-na-96-tys-zlotych-6240286095963777a
Obserwuj wątek
  • pkt4a Re: podobno nie żyje ojciec Tomasz Jegierski,... 26.07.22, 04:27
   podobno ?


   .
   pl-pl.facebook.com/TygodnikNIE/
   • yoma Re: podobno nie żyje ojciec Tomasz Jegierski,... 26.07.22, 11:40
    Podobno pochowany w Albanii.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka