Dodaj do ulubionych

Oczywista oczywistość,

01.08.22, 13:36
to że pisia swołocz chce nas wyprowadzić z Unii, z NATO, to oczywiste, ale mnie zastanawia jedno, po kiego oni to robią, dla większej władzy? Dla większej kasy? Mają i jedno i drugie, w przypadku zerra jest to łatwiejsze do rozszyfrowania, nieuk chce pełni władzy, chce kontrolować wszystkie aspekty życia, gnom napawa się zdobytą władzą, a Matousz walczy, by nie pójść do pudła, tak samo sasin i reszta tych popaprańców.
Ale jak nas wyprowadzą, to nie będą bezpieczniejsi, są środku by ich obalić, to o co im chodzi?
Obserwuj wątek
    • ukos Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 13:39
      Promotor wymaga?
      • czan-dra Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 13:43
        Też brałem to pod uwagę, albo, chcą zastosować wariant białoruski, tylko to by prowadziło do walki między swołoczą, nie żebym żałował swołocz, ale chyba tędy nie pójdą.
    • pies.na.czarnych Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 13:57
      > Matousz walczy, by nie pójść do pudła, tak samo sasin i reszta tych popaprańców.

Każdy z nich ma już gotowy albański akt zgonu z niewypełnionym miejscem na datę. W szafce stoi urna z popiołem + odpowiednie papiery kremacji. W razie draki szukaj wiatru w polu.
    • yoma Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 13:58
      Myślą, że bez Unii będą więcej kraść.
      • czan-dra Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 14:09
        I będą się wozić po świecie jak kacapscy oligarchowie, tylko czy te ....., nie zauważyli że bycie oligarchą jest passe?
        • yoma Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 14:11
          Idą wbrew trendom 😁 Samo bycie pisiorem jest passe.
      • horpyna4 Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 15:40
        Bez Unii nie będą więcej kraść, bo nie będzie czego. Od dłuższego czasu kradną na potęgę fundusze unijne, a przy okazji okradają obywateli. Ale obywateli niedługo nie będzie z czego okradać.

Mam wrażenie, że po prostu realizują plan Putina, którym jest zniszczenie UE. Bo dlaczego mizdrzą się do Rydzyka i tulą Macierewicza?
        • m.c.hrabia Re: Oczywista oczywistość, 01.08.22, 16:02
          Bez Unii nie będą więcej kraść, bo nie będzie czego

mylisz się , będzie można okradać swoich beż żadnej kontroli , patrz ,Rosja,Białoruś, Turcja , nawet unijne Węgry, że o bantustanach, Rodezjach czy Mjanmachach (Birmach) nie wspomnę
    • no-popis Re: Oczywista oczywistość, 02.08.22, 15:21
      czan-dra napisał:

> to że pisia swołocz chce nas wyprowadzić z Unii, z NATO, to oczywiste, ale mnie
      > zastanawia jedno, po kiego oni to robią, dla większej władzy? Dla większej kas
      > y? Mają i jedno i drugie, w przypadku zerra jest to łatwiejsze do rozszyfrowani
      > a, nieuk chce pełni władzy, chce kontrolować wszystkie aspekty życia, gnom napa
      > wa się zdobytą władzą, a Matousz walczy, by nie pójść do pudła, tak samo sasin
      > i reszta tych popaprańców.
      > Ale jak nas wyprowadzą, to nie będą bezpieczniejsi, są środku by ich obalić, to
      > o co im chodzi?
      A co się dzieje z posłem Lenzem?
      • oby.watel Re: Oczywista oczywistość, 02.08.22, 15:59
        no-popis napisała:

> A co się dzieje z posłem Lenzem?

Martwi się, że Polska znowu będzie musiała ogłosić niewypłacalność po wygraniu przez PO wyborów.
        • no-popis Re: Oczywista oczywistość, 04.08.22, 06:30
          oby.watel napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > A co się dzieje z posłem Lenzem?
          >
          > Martwi się, że Polska znowu będzie musiała ogłosić niewypłacalność po wygraniu
          > przez PO wyborów.
          No to jestem spokojny bo to nigdy nie nastąpi. Tusk ma zbyt duży elektorat negatywny.
          • oby.watel Re: Oczywista oczywistość, 04.08.22, 08:03
            no-popis napisała:

> No to jestem spokojny bo to nigdy nie nastąpi. Tusk ma zbyt duży elektorat nega
            > tywny.

W takim razie niewypłacalność ogłosi rząd PiS-u. Może jeszcze przed wyborami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka