Dodaj do ulubionych

Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii,

09.08.22, 10:32
bo najwięcej do tej Unii wpłacają. Jak może Unią rządzić Kaczyński, który bierze pieniądze niemieckie od Unii. To tak, jakby wziął kredyt od banku i chciał zarządzać tym bankiem.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 12:52
      Kaczyński wpadł na szatański pomysł, że zamiast wzmacniać kraj, zamiast robić wszystko by stał się potęgę ekonomiczną i mieć coraz więcej do powiedzenia w Unii postanowił pójść w odwrotnym kierunku — osłabia i marginalizuje Polskę, a im Polska jest słabsza i bardziej zmarginalizowana tym bardziej ma za złe Niemcom, że są silniejsze, sprawniejsze, bogatsze, lepiej sobie radzą.
      • j-k smiech na sali... 09.08.22, 16:41
        oby.watel napisał: ma za złe Niemcom,
        > że są silniejsze, sprawniejsze, bogatsze, lepiej sobie radzą.

tak sobie dobrze radza. ze wskutek upalow amunicja zakopana w lesie z 2 WS im wlasnie wybucha :)))
        • sverir Re: smiech na sali... 09.08.22, 16:45
          " tak sobie dobrze radza. ze wskutek upalow amunicja zakopana w lesie z 2 WS im wlasnie wybucha :)))"

Lepsze to niż ryzyko, że farelki wysadzą polski system energetyczny.
    • buldog2 Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 13:00
      Macie, Urbański, specyficzny sowiecki gust. Praktykowaliście u Kukryniksów?
    • pies.na.czarnych Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 14:01
      Kuchciński. Dziwi mnie, że on jeszcze nie siedzi za stosunki ukraińskie, ale mniejsza o to.

Kuchciński o spotkaniu polityków PiS: Ja jestem skromnym człowiekiem, nie mam mózgu intelektualisty:)
      Dalej czytamy:
      Nie może być tak, że Niemcy chcą rządzić Unią, bo kanclerz Niemiec powiedział, że takie mają ambitne plany. No może mieć, niech w pamiętnikach to opisuje - podkreślił były marszałek Sejmu.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28772233,kuchcinski-o-spotkaniu-politykow-pis-ja-jestem-skromnym-czlowiekiem.html#s=BoxOpImg5
      Debil jakich mało. Tacy ludzie od lat rządzą tym krajem, a suweren na to, że to deszcz pada.
    • szwampuch58 Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 14:02
      Dostales sraczki pisior?
    • pies.na.czarnych Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 14:11
      Pinokio jeszcze lepiej zapalił.

Mateusz Morawiecki o UE: Oligarchia, liczy się przede wszystkim głos Niemiec i Francji
      next.gazeta.pl/next/7,151003,28769792,mateusz-morawiecki-o-ue-oligarchia-liczy-sie-przede-wszystkim.html#do_w=52&do_v=303&do_st=RS&do_sid=604&do_a=604&s=BoxBizImg11
      • szwampuch58 Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 16:06
        Mularczyk tez piknie pociska brednie dla ciemnego luda:
        "Zapytany, jakie są realne perspektywy na uzyskanie pieniędzy, parlamentarzysta klubu Prawa i Sprawiedliwości odpowiedział, iż "szanse są duże". – Niemcy wypłacą Polsce reparacje w perspektywie kilku lat, a może nawet szybciej. Piętno nierozliczonych zbrodni ich przodków będzie bardzo szkodziło wizerunkowi – mówił."
        • pies.na.czarnych Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 16:10
          Kabaret.
    • emeryt-myslacy Re: Niemcy mają najwięcej do powiedzenia w Unii, 09.08.22, 16:49
      Mateuszurbanski, bezmózgi PISowiec..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka