Dodaj do ulubionych

Polacy już wiedzą. PiS ma prze******

16.08.22, 01:38
Polacy bez złudzeń, co czeka PiS po wyborach. Dwa fatalne scenariusze dla partii Kaczyńskiego
natemat.pl/431281,sondaz-polacy-nie-wierza-ze-koalicja-kaczynskiego-bedzie-dalej-rzadzic
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 01:42
      pies.na.czarnych napisała:

> Polacy bez złudzeń, co czeka PiS po wyborach. Dwa fatalne scenariusze dla parti
      > i Kaczyńskiego
      > natemat.pl/431281,sondaz-polacy-nie-wierza-ze-koalicja-kaczynskiego-bedzie-dalej-rzadzic

Polacy nie wiedzą, że nie ważne jak się głosuje, ważne jak się liczy głosy. Ważne jest też, aby była okazja do głosowania a w tak "napiętej sytuacji politycznej" być może wybory będą przesunięte.

S.
      • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 01:59
        Może jeszcze miesiąc, dwa miesiące temu ten numer by przeszedł. W tej chwili ludzie są bardzo wkurza***. Jedyne co może PiS zrobić to przestraszyć suwerena Ruskiem i na tej podstawie wprowadzić stan wojenny.
        • sverir Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 06:31
          Ale jacy ludzie? Tacy jak osioł są gotowi uwierzyć nawet w kosmitów, byleby tylko nie dostrzegać winy PiS. A tyle dobrego, że widzi przynajmniej jakąś sytuację na Odrze. Inni tego nawet nie dostrzegają, skoro w polskojęzycznych mediach prorządowych jest materiał na 50 sekund. Są też ci, którzy widzą, ale mają to w dupie, bo już odliczają dni do kolejnej nastki. No i są zatwardziali pisowcy, którzy zagłosowaliby na PiS nawet wtedy, gdyby PiS sprzedał ich w niewolę.
          Państwo pod rządami PiS okazuje się niezdolne do reakcji w takiej sytuacji. Nie da się natychmiast wysłać wojska do likwidacji zagrożenia, nie da się ot tak postawić zapory piętnastu przełomów, nie można przekupić Odry świadczeniami parasocjalnymi. Trudno nawet zrzucić winę na Unię Europejską. Pozostaje obwinianie samorządów (co już pajace z rządu i Wód Polskich próbują zrobić) i po części to się udaje, dopóki ktoś nie przypomni, że kilka lat temu rząd pisowski scentralizował zarządzanie rzekami i samorządy mogą głównie patrzeć, jak rząd olewa sprawę.
          • manhu Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 13:34
            sverir napisał:
            > Ale jacy ludzie? Tacy jak osioł są gotowi uwierzyć nawet w kosmitów
            8% uważa, że winny inflacji jest Tusk (przypominam, że PO zostawiła Polskę z deflacją).

Wyborca pisowski cieszy się z podwyżek płac o 50% - "PIS daje", ale podwyżki cen o 50% to wina Tuska, Putina, Niemców. Emeryci cieszą się z 13- i 14-tej gdy już całość z zapasem zjadła inflacja (tak samo 500-). Owszem te 2500 to jest + (500 też), ale reszta zarobków straciła z naddatkiem. Więc w tym roku emeryt ma +7% a inflacja emerycka (koszyk) + 20-25%.

Jednak na koniec nienawidząc Tuska za inflację i tak pieniędzy będą chcieli od Kaczyńskiego (on je dodrukuje i da, po co im KPO? Glapa ma więcej).
            • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 13:42
              Rownolegle z cenami wzrasta groźba recesji, a za tym pójdą zwolnienia z roboty i wzrost wkurwu;)
          • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 13:40
            Wkurw spowoduje chociażby to, że ludzie pójdą na wybory, a później widząc, że z wynikami "coś nie styka" to wkurw będzie jeszcze większy.
            Dodatkowo. Im mniej "styka do pierwszego" ty wkurw jest coraz większy.
            • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 17:48
              Wkurw rozprzestrzenia się jak zaraza.

PGG podnosi ceny węgla dla gospodarstw indywidualnych tvn24.pl/biznes/z-kraju/energetyka-wegiel-pgg-podnosi-ceny-wegla-6071222
              Podobno wcześniej zapomnieli, ze trzeba inwestować i teraz chcą nadrobić ten błąd.
        • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 17:52
          O tym pisałem już kilka tygodni temu czym wzbudziłem wkurw u pisowskich trolli :)

Niemcy będą mieć norweski gaz. Polska wciąż tkwi na etapie negocjacji
          innpoland.pl/183022,niemcy-przescignely-polske-w-negocjacjach-z-norwegia-ws-gazu?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=ownsm&fbclid=IwAR1gp5AR90lkxD_2HwVSwjn4RnR5XWc3f0QgPLp7DRkxDLZZPS-pDGyhUlQ
    • buldog2 Bez złudzeń. Takie artykuły... 💦💦 16.08.22, 08:38
      to co rusz widzimy od lat.
    • yoma Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 12:20
      Nie wierzą, więc nie polezą do urny, bo po co 😎
      • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 12:28
        Ja mam cały czas nadzieję, ze jednak pójdziesz.😜
        • yoma Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 12:35
          Ja owszem. Ja zawsze pod prąd :p
          • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 13:35
            :)
    • ukos Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 14:45
      To afera odrzańska plus ile dla jedynie suuusznej partyi PiSSdu? Moim zdaniem jak skurweren usłyszy z okienka TVPiSSdu dezINFO "łopozycyjo, ghy, ghhhyyy, ghhhhhhhhhyyyyyyyyy!", to dorzuci co najmniej 5%.
    • j-k jak kazdy - kto ma w PL Wladze. 16.08.22, 16:09
      a mimo to Wyborcy w roku 2023 znowu ich wybiora.

Masochisci jacys ?
      • pies.na.czarnych Re: jak kazdy - kto ma w PL Wladze. 16.08.22, 17:46
        Za wróżbitę Macieja ostatnio robisz?
        • j-k Re: jak kazdy - kto ma w PL Wladze. 16.08.22, 17:52
          pies.na.czarnych napisała:
          > Za wróżbitę Macieja ostatnio robisz?

Nie, - extra dla PeOvieceK robie za CZARNA owce.
    • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 17:45
      Nawet czytając gazety pisane tylko dla ciebie zaczynasz się zastanawiać co ty jest grane.
      https://external-bru2-1.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/17193967610216642927?url=https%3A%2F%2Fm.natemat.pl%2F55802fd8edc15333133b324442f023cb%2C1200%2C0%2C0%2C0.jpg&fb_obo=1&utld=natemat.pl&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p500x261_q75&ccb=13-1&oh=00_AT85pk8XQ-8Lwp-na-QtoIVG6FCnBbmnWHCnyRGE_bj9lg&oe=62FD52BD&_nc_sid=c504da
    • yabbaryt Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 17:48
      Fakt ja nie będę głosował już na PiS tylko na SP.
      • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 17:53
        To oni będą mieli jakieś listy?
        • yabbaryt Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 18:10
          nie wiem, ale głosowac na nich będe.
          • pies.na.czarnych Re: Polacy już wiedzą. PiS ma prze****** 16.08.22, 19:19
            yabbaryt napisał:

> nie wiem, ale głosowac na nich będe.
            >

Mógłbyś zdradzić nam tajemnicę i powiedzieć co to będzie za głosowanie? Z tego co wiem przy wydawaniu wyroków w sądzie karnym głosowań nie ma.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka