Dodaj do ulubionych

Po co ta panika ws. Odry

18.08.22, 07:42
Powołać komisje pod wezwaniem nieleczonego Antka, dać mu kilkadziesiąt milionów na miesiąc, i po kłopocie, niczego nie wykryją, ale ile kasy przytulą, a na koniec zwalą wszystko na Tuska, Trzaskowskiego, mieszka nad Wisłą, to wie jak się truje, zwalą na Merkel, tylko nie na putina, albowiem w piśmie śniętym wolaków, napisane jest, złego słowa na pana swego, putina, nie powiesz, albowiem on ci panem jest.
Obserwuj wątek
  • manhu Re: Po co ta panika ws. Odry 18.08.22, 13:40
   Panika jest po to by przykryć aferę ciepłowniczą. Już teraz ludzie dostają czynsze po 1600 mając emeryturę 1600 (podwyżka czynszu z 700, 1200 to ciepło czyli reszta tylko 400), a PIS sobie wyjechał na 1,5 miesiąca wakacji (i narzeka na wojewodę).

   Przypomnę, że poprzednio mieliśmy tragedię w grudniu (prąd i gaz), przykrytą przez TVN. PIS zaczął odbierać koncesję więc TVN i inne media się tym zajęły. Potem wybuchła wojna i całkowicie to przykryła, ludzie dostali szalone rachunki pod koniec marca.

   PODSTAWOWE pytanie: czemu polskie ścieki Wisła czy Odra nazywają się rzekami? businessinsider.com.pl/gospodarka/sa-pierwsze-wyniki-kontroli-odry-setki-nielegalnych-zrzutow-sciekow/jdvngr8 - przecież to nie nowość, kary są tak skrajnie niskie że lepiej dostać karę (raz na milion razy) niż utylizować.
   • no-popis Re: Po co ta panika ws. Odry 19.08.22, 09:18
    manhu napisał:


    > PODSTAWOWE pytanie: czemu polskie ścieki Wisła czy Odra nazywają się rzekami? businessinsider.com.pl/gospodarka/sa-pierwsze-wyniki-kontroli-odry-setki-nielegalnych-zrzutow-sciekow/jdvngr8 - przecież to nie nowość, kary są tak skrajnie niskie że lepiej dostać karę (raz na milion razy) niż utylizować.
    Bardzo zasadne!
  • czan-dra Re: Po co ta panika ws. Odry 19.08.22, 09:26
   minęły 2 doby a istinadən ie zauwažył tego niezekle trafnego i celnego wpisu Czandra.
   copyright by troll no-popis

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka