Dodaj do ulubionych

To już pewne. Przyczyną śmierci ryb

21.08.22, 15:01
To już pewne. Przyczynę śmierci ryb wyłożył kawa na ławę Łukasz Schreiber Morozowskiemu. Ryby zabił brak rtęci. Trwają poszukiwania odpowiedzialnych za ten stan rzeczy. Głównymi podejrzanymi są złomiarze.
Obserwuj wątek
    • pozytonium Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:07
      oby.watel napisał:

> To już pewne. Przyczynę śmierci ryb wyłożył kawa na ławę Łukasz Schreiber Moroz
      > owskiemu. Ryby zabił brak rtęci. Trwają poszukiwania odpowiedzialnych za ten st
      > an rzeczy. Głównymi podejrzanymi są złomiarze.

A mi dalej serce płacze

Jak można było do tego dopuścić?
      • oby.watel Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:17
        pozytonium napisał(a):

> oby.watel napisał:

> A mi dalej serce płacze

> Jak można było do tego dopuścić?

Widziałem jesiotry. Serce krwawi.
    • adam111115 Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:11
      Czy tylko ja mam wrażenie oglądając szrajbera ze on jest trochę upośledzony?
      • m.c.hrabia Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:15
        nie, nawet moja lepsza połowa powiedziała dzisiaj ,że to pacjent z Sobieskiego wypuszczony na przepustkę
        • oby.watel Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:20
          m.c.hrabia napisał:

> nie, nawet moja lepsza połowa powiedziała dzisiaj ,że to pacjent z Sobieskiego
          > wypuszczony na przepustkę

Zapytaj lepszą połowę, czy dostrzega kogoś normalnego w tej menażerii. Ja nie mogę znaleźć okularów.
      • oby.watel Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:19
        adam111115 napisał:

> Czy tylko ja mam wrażenie oglądając szrajbera ze on jest trochę upośledzony?

Widząc jak prowadzi ten program Morozowski nie jestem pewny który bardziej.
        • m.c.hrabia Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:29
          oby.watel napisał:

>
          > Widząc jak prowadzi ten program Morozowski nie jestem pewny który bardziej.
          >

Fakt.
        • adam111115 Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:42
          Ja jestem pełen podziwu dla opanowania Morozowskiego bo przy rozmowie o hicie i in vitro, po tym co szrajber zaczął mówić ja bym go wprost nazwał debilem. Ale pewnie szrajber by obrażony wyszedł ze studia a prawicowe szmaty miałyby używanie.
      • pies.na.czarnych Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 15:34
        > Czy tylko ja mam wrażenie oglądając szrajbera ze on jest trochę upośledzony?

On wygląda zawsze tak jakby przepraszał, że żyje. PiS rzucili na odcinek zamulania sprawy największą sierotę jaką mają. Inni pochowali się w swoich norach.
    • pies.na.czarnych Re: To już pewne. Przyczyną śmierci ryb 21.08.22, 16:32
      No to już wiemy kiedy Rosjanie dosypali setki ton soli i wylali miliony litrów trucizny do Odry. Sprawę można zamknąć. Komendant milicji już niedługo stanie się biedniejszy o milion.
      next.gazeta.pl/next/7,172392,28813632,nowa-analiza-dane-satelitarne-potwierdzaja-masowy-zakwit-glonow.html#s=BoxOpImg5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka