Dodaj do ulubionych

Szanowny panie Trzaskowski proszę mi powiedzieć

23.08.22, 22:16
Szanowny panie Trzaskowski proszę mi powiedzieć dlaczego opozycja tego nie robi. Teraz i w wielu poprzednich przypadkach kiedy pisie afery wyszły na wierzch? Jedynie pojedynczy posłowie bardzo angażują się w sprawę. Czy wam ktoś zabrania codziennie od rana do wieczora stać nad Odra i opowiadać o największej katastrofie ekologicznej świata?

- I oni zajmowali się robieniem polityki, proszę sobie przypomnieć, co działo się przy awariach Czajki (warszawskiej oczyszczalni ścieków - red.). Pan prezes Daca (Przemysław Daca, prezes Wód Polskich w latach 2018-2022 - red.) i wszyscy inni urzędnicy stali nad Wisłą od rana do nocy, urządzali jedną konferencję po drugiej, opowiadali o największej katastrofie od czasów Czarnobyla, a niektórzy politycy PiS-u nawet o największej katastrofie świata - wspominał Trzaskowski.
tvn24.pl/polska/odra-katastrofa-ekologiczna-rafal-trzaskowski-komentuje-dzialania-rzadzacych-i-wspomina-awarie-czajki-6081310
Obserwuj wątek
  • hordol Re: Szanowny panie Trzaskowski proszę mi powiedzi 23.08.22, 22:31
   "Szanowny pan Trzaskowski" ma cię w dupie
  • yoma Re: Szanowny panie Trzaskowski proszę mi powiedzi 23.08.22, 22:46
   A co, opozycji źle w opozycji?
  • pies.na.czarnych Re: Szanowny panie Trzaskowski proszę mi powiedzi 24.08.22, 18:49
   Nie tamta Moskwa. Ta Moskwa ;)

   Moskwa chce przeprosin od Trzaskowskiego wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28826990,katastrofa-na-odrze-moskwa-chce-przeprosin-od-trzaskowskiego.html#s=BoxOpImg3
   "Oczekujemy sprostowania i przeprosin po wczorajszej wypowiedzi w TVN o katastrofie na 'Czajce'" - czytamy w tweecie skierowanym do Trzaskowskiego. "Przypominam w 2019 r. to wojsko i rząd budowały system oczyszczania i przesyłu ścieków przez most pontonowy na Wiśle. Kierowałam zespołem na miejscu całodobowo przez dwa tygodnie" - podkreśliła szefowa MKiŚ.

   Tylko, ze wojsko wolskie nic nie zrobiło w tej sprawie.:)

   Przy okazji. Okazuje się, ze "pan" prezes Daca [Przemysław Daca, prezes Wód Polskich w latach 2018-2022] nie został zwolniony natychmiastowo tak jak powiedział Pinokio tylko został wysłany na dwutygodniowy urlop. Dopiero później po interwencji posłów KO zwolniono go w trybie "natychmiastowym":).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka