Dodaj do ulubionych

Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna?

27.08.22, 19:24
Tzn. skupia na swojej osobie wszystkie wściekłe ataki a w decydującym momencie.....
Obserwuj wątek
    • emeryt-myslacy Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:01
      A w decydującym momencie co? Stwierdził, że po tych wszystkich aferach PIS, ataki PISu na niego nie mają żadnego wpływu na jego elektorat.
      • janadam59 Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:06
        Pomyśl. Np wskaże innego polityka..... To jest pewna strategia, a w przeszłości dawała dobre efekty. Wskazuje się cel, które nie jest celem.
        • emeryt-myslacy Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:14
          To ty pomyśl, żadne wściekłe ataki w codziennych wiadomościach TVPIS nic mu nie zaszkodziły. To co mu może zaszkodzić w propagandzie PIS.
          • janadam59 Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:22
            A może już nie chce? Nie wiem, być może mylę się, każda strategia, która prowadzi do zwycięstwa jest dobra.
            Np. - to moje typy - pani Dorota Brejza na prezydenta.... Dlaczego na prezydenta, kiedy wybory są później, a dlaczego nie zacząć także i tej kampanii?
            • emeryt-myslacy Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:35
              Czego nie chce? Jego działalność powoduje wzrost poparcia dla PO. Strachy w TVPIS nie mają wpływu na poparcie dla PO. Wyborcy PO nie słuchają i nie ufają TVPIS. PO z Tuskiem ma pewne zwycięstwo w następnych wyborach. Inflacja zabija PIS.
              • janadam59 Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:47
                Ja nie o tym, tylko strategii. Pewnym jest, że PO ma plan, jaki to zobaczymy. Nie neguję tego że, Tusk doprowadził do wzrostu poparcia ani tego o inflacji.
                • emeryt-myslacy Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 20:54
                  Strategia zostanie ujawniona przed samymi wyborami, ale już dzisiaj mówi się w PO, że wspólna lista z Lewicą i Polską 2050, da wynik na poziomie 50%.
    • j-k Bruxelka placi, Bruxelka wymaga. 27.08.22, 21:02
      co tu w koncu takiego dziwnego ?
    • pies.na.czarnych Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 27.08.22, 21:02
      janadam59 napisał:

> Tzn. skupia na swojej osobie wszystkie wściekłe ataki a w decydującym momencie.
      > ....

Ciekawa strategia i wcale nie pozbawiona logiki. Jedynie nie mam pojęcia kto miałby być ty tajemniczym czarnym koniem? Kogo ty typujesz?
      • janadam59 Re: Ciekawe czy Tusk nie gra roli piorunochronna? 28.08.22, 11:47
        Wraz z kampanią do parlamentu rozpocząć kampanię prezydencką z kandydatami np. małżeństwem pp Brejza, z panią Brejza jako kandydatką na prezia...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka