Dodaj do ulubionych

Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co mają się

28.08.22, 19:42
Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co mają się męczyć :)

Największe organizacje sędziowskie w Europie skarżą do Sądu Unii Europejskiej decyzję Rady UE, która w czerwcu zaakceptowała polski Krajowy Plan Odbudowy. Europejscy sędziowie uważają, że tak zwane kamienie milowe, które osiągnąć musi polski rząd, "nie wystarczają do zapewnienia niezależności sądów i niezawisłości sędziów" w Polsce. Skarga została wysłana w niedzielę do Trybunału w Luksemburgu - ustalił Michał Tracz, reporter "Faktów" TVN.
Skargę złożyły cztery organizacje sędziowskie - Europejskie Stowarzyszenie Sędziów, Stowarzyszenie Europejskich Sędziów Administracyjnych, Europejscy Sędziowie dla Demokracji i Wolności oraz Sędziowie dla Sędziów. Sprawa trafi do Sądu Unii Europejskiej, czyli organu sądowego Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej
tvn24.pl/najnowsze/krajowy-plan-odbudowy-najwieksze-organizacje-sedziow-skarza-decyzje-o-polskim-kpo-do-sadu-ue-organu-tsue-6087442
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 04:02
      A czy to nie jest "straszliwy najazd" na wybrany "demokratycznie "rzond" pisi'?
      • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 11:30
        Nie. To jest bezprzykładny atak na polską suwerenność!
        • ukos Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 11:35
          yoma napisała:

> To jest bezprzykładny atak na polską suwerenność!

Bezprzykładny? Przecież dają przykład, jak nastawać na wolską suwerenność.
          • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 11:38
            Dla tej bandy każdy przykład jest bezprzykładny :)
    • 141288bs Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 11:36
      ...I będzie tak, że sądy europejskie będą ustalały skład osobowy rządu w Polsce.
      • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 11:40
        O rany, ale zaebiście by było... Patrzcie, tępy koprolit, a fajną rzecz przekleił. Gdyby od "oficjalnego" wyniku wyborów można się było odwołać do instytucji europejskich...
        • 141288bs Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 19:53
          yoma napisała:

> O rany, ale zaebiście by było... Patrzcie, tępy koprolit, a fajną rzecz przekle
          > ił. Gdyby od "oficjalnego" wyniku wyborów można się było odwołać do instytucji
          > europejskich...
          >
          - to jest wasze kacapsko-szwabskie marzenie...,a teraz napisz ile minut bedzie na portalu ten wątek
          • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 20:10
            No kurde, jaki ty tępy jesteś jak pozytona kuchenne noże. Mówię, że fajnie by było, a ty się odgryzasz, że to moje marzenie? 🤣

Ponad 8 h nad tym myślał 😂😂😂
      • snajper55 Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 19:48
        141288bs napisał:

> ...I będzie tak, że sądy europejskie będą ustalały skład osobowy rządu w Polsce

Mają do tego, pośrednio, prawo. Na przykład nasz europejski Sąd Najwyższy może stwierdzić nieważność wyborów.

S.
        • 141288bs Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 22:06
          snajper55 napisał:

> 141288bs napisał:
          >
          > > ...I będzie tak, że sądy europejskie będą ustalały skład osobowy rządu w
          > Polsce
          >
          > Mają do tego, pośrednio, prawo. Na przykład nasz europejski Sąd Najwyższy może
          > stwierdzić nieważność wyborów.
          >
          > S.
          - traktat lizboński gwarantujący suwerenność państwom członkowskim, to nic niewart świstek...taka UE już zaczyna się rozwalać od brukselki i na nic Jourowej wykrzykniki, będzie zmuszona wrócić do pracy w Domu Kultury,... czy ją przyjmą?
          • snajper55 Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 23:38
            141288bs napisał:

> - traktat lizboński gwarantujący suwerenność państwom członkowskim, to nic niew
            > art świstek...

Masz rację. Dla pislamistów podpisane traktaty, umowy, Konstytucja, wyroki sądów to nic nie warte świstki papieru. Liczą się tylko decyzje gnoma obsypanego łupieżem, jak w każdej dyktaturze.

S.
            • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 23:59
              Błąd. Decyzje tego, kto ma dostęp do gnoma.

Jak w wielu dyktaturach.
    • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 19:43
      Brawo koprolit! Wygrałeś kapcie i lutownicę. Tylko osiem godzin myślałeś nad tą celną ripostą! Wujek Staszek ma wolne, czy co?
      • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 20:16
        Hej, admin! Jak tniesz koprolita, to wytnij i to, bo teraz to bez sensu :) Ale doceniam troskę.
    • pies.na.czarnych Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 20:20
      Już jest odpowiedz na moją prośbę! :)

- Dlatego zaproponowałem, by na we wspólnej polityce zagranicznej, ale i na innych obszarach, jak polityka podatkowa, krok za krokiem przechodzić do decydowania większościowego - powiedział Olaf Scholz na Uniwersytecie Karola w Pradze
      • yoma Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 29.08.22, 20:22
        Brawo ty :)
        • pies.na.czarnych Re: Niemcy ja was proszę! Dobijcie ich, po co maj 30.08.22, 01:04
          Przez wrodzoną skromność nic ci nie odpowiem 😇

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka