Dodaj do ulubionych

Polacy nie chcą takich prezydentów miast

29.08.22, 22:07
"Mniej internetu, a więcej mycia" - proponuje prezydent Wrocławia Jacek Sutryk mężczyźnie, który w mediach społecznościowych pisze, że od 22 dni czeka na pomoc pracownika MOPS-u. - To osoba z niepełnosprawnością, cierpiąca na polineuropatię - wynika z informacji Jana Śpiewaka, który nagłośnił sprawę w sieci. O komentarz poprosiliśmy Jacka Sutryka. Zasłonił się procedurami i odesłał do biura prasowego. Po kilku godzinach skomentował sytuację na Twitterze i przeprosił.

Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/kraj/news-mniej-internetu-a-wiecej-mycia-zaskakujace-wpisy-na-koncie-j,nId,6251226

Choć mu się nie dziewie. W Europie jest urlopowy miesiąc przymusowy i firma zaoszczędza na sprzątaniu.
Zaoszczędzoną energię można przeznaczyć na byle co. Byle bliżej do koryta.

Sprawę nagłośnił Śpiewak.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 22:10
      Pieprzysz jak poparzony.

tvn24.pl/polska/prezydent-wroclawia-jacek-sutryk-do-podopiecznego-mops-u-w-mediach-spolecznosciowych-proponuje-mniej-internetu-a-wiecej-mycia-6089108
    • snajper55 Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 22:54
      No cóż, jedni lansują się na zwłokach ofiar katastrofy samolotowej, inni - na nieumytych niepełnosprawnych.

S.
      • pozytonium Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 09:21
        snajper55 napisał:

> No cóż, jedni lansują się na zwłokach ofiar katastrofy samolotowej, inni - na n
        > ieumytych niepełnosprawnych.

Możesz mi powiedzieć, dla czego likwidują szkoły dla dzieci niepełnosprawnych?
        www.radiowroclaw.pl/articles/view/93182/Wroclaw-Wiekszosc-radnych-za-likwidacja-szkoly-przy-ul-Lutra
        Tym bardziej, że Sutryk to kierownik MOPS. Teraz wziął się za jakiegoś biedaka, nie zważając czy jego stan pochodzi z nieróbstwa, czy choroby.
        • jureek Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 31.08.22, 09:25
          pozytonium napisał(a):

> Możesz mi powiedzieć, dla czego likwidują szkoły dla dzieci niepełnosprawnych?

No a skąd mają brać kasę na te szkoły, jeśli ładuje się ją w stadion?
    • adam.eu Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 23:00
      Za ten Twój chamski seksistowski wpis w innym wątku to powinni Cię co najmniej na jakiś czas co najmniej zablokować.
      • adam.eu Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 23:03
        A jak Cię Tfórco nowego wontku nie zablokowali, to przynajmniej sam byś przeprosił i usunął się na dłuższy okres czasu.
        • motocyklista175 Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 23:23
          Podaj trolu nazwiska tych Polaków.
          • pies.na.czarnych Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 00:57
            Z kim wy gagacie?
            • adam.eu Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 08:06
              Przynajmniej co mam na myśli, to specjalista od Sutryka wie, jakie pokazał inne swoje oblicze.
              I o ile Snajper to czyta, to też wie, co mam na myśli.
              Za motocyklistę nie odpowiadam.
              • margit49 Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 10:09
                adam.eu napisał:

> Przynajmniej co mam na myśli, to specjalista od Sutryka wie, jakie pokazał inne
                > swoje oblicze.

Ja też wiem. I nie jest to odosobniony przypadek. Prostacka narracja przewija się w jego wielu wpisach.
                • pies.na.czarnych Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 14:03
                  > Ja też wiem. I nie jest to odosobniony przypadek. Prostacka narracja przewija się w jego wielu wpisach.
                  🤙
              • pies.na.czarnych Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 14:15
                > Przynajmniej co mam na myśli, to specjalista od Sutryka wie

Myślałem, ze wywalili jakiś wpis i dlatego zapytałem.
            • pozytonium Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 09:38
              pies.na.czarnych napisała:

> Z kim wy gagacie?

Nie mam pojęcia.
              Ubrany w bluzę Politechniki Wrocławskiej prezydent w czasie akcji uzbierał spory wór odpadów, które trafiły na samochód służb zajmujących się oczyszczaniem miasta. Relację z prezydenckiego sprzątania Słodowej, wrocławianie mogą zobaczyć na oficjalnym profilu prezydenta na Facebooku.

Ten spory wór można zobaczyć na filmikach poniżej.
    • adam111115 Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 29.08.22, 23:10
      pozytonium napisał(a):

Byle bliżej do koryta.

Ciekawe słowa zwolennika partii Sasina, obajtka i całej masy złodziei i dyletantów

>
      > Sprawę nagłośnił Śpiewak.

Ten to pierwszy oszołom jaki istnieje. Koleś twierdzi np. Że karane powinno być posiadanie 20 mieszkań na wynajem. Komunista albo debil
      • spokojny.zenek Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 31.08.22, 20:22
        Czemu "albo"?
    • no-popis Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 10:14
      pozytonium napisał(a):

> "Mniej internetu, a więcej mycia" - proponuje prezydent Wrocławia Jacek Sutryk
      > mężczyźnie, który w mediach społecznościowych pisze, że od 22 dni czeka na p
      > omoc pracownika MOPS-u
      . - To osoba z niepełnosprawnością, cierpiąca na poli
      > neuropatię - wynika z informacji Jana Śpiewaka, który nagłośnił sprawę w sieci.
      > O komentarz poprosiliśmy Jacka Sutryka. Zasłonił się procedurami i odesłał do
      > biura prasowego. Po kilku godzinach skomentował sytuację na Twitterze i przepro
      > sił.
      >
      > Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/kraj/news-mniej-internetu-a-wiecej-mycia-zaskakujace-wpisy-na-koncie-j,nId,6251226
      >
      > Choć mu się nie dziewie. W Europie jest urlopowy miesiąc przymusowy i firma zao
      > szczędza na sprzątaniu.
      > Zaoszczędzoną energię można przeznaczyć na byle co. Byle bliżej do koryta.
      >
      > Sprawę nagłośnił Śpiewak.
      Ale co z tym mają wspólnego Polacy?
      Może wyborcy w tej gminie prędzej?
      • pozytonium Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 10:57
        no-popis napisała:

> > Sprawę nagłośnił Śpiewak.
        > Ale co z tym mają wspólnego Polacy?
        > Może wyborcy w tej gminie prędzej?

A w większości innych gmin, czy przy wyborach krajowych jest inaczej?
        Ludziom wmówiono, że mniejsze zło polega na przynależności bądź sympatiach policzonych. Nie wszędzie jednak. W Rzeszowie, przez długie lata rządził lewicowiec. W prawicowym środowisku.
        • pies.na.czarnych Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 11:55
          Zajmij się lepiej swoimi braćmi, którzy robią burdel na granicy.
          Podobny burdel jest z wysyłaniem zboża statkami.
          • pozytonium Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 13:42
            pies.na.czarnych napisała:

> Zajmij się lepiej swoimi braćmi, którzy robią burdel na granicy.

Chyba masz na myśli to?

wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-potezna-kontrofensywa-ukrainy-wojska-ida-po-cherson,nId,6253001
    • weteran-czasu Re: Polacy nie chcą takich prezydentów miast 30.08.22, 13:56
      Niestety, coraz częściej coś Ci odbija!
      • pozytonium A Ty co polecisz komuś z miopatią? 30.08.22, 14:49
        A Ty co polecisz komuś z zaawansowaną miopatią?
        ... gdy MOPS nie działa. Trzeba się udać do toalety itp.?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka