Dodaj do ulubionych

Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i biorą

05.09.22, 21:36
Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i biorą się za reformowanie wszystkiego co jeszcze tylko mogą spieprzyc.
tvn24.pl/polska/w-kodeksie-karnym-o-przestepstwach-przeciw-wolnosci-religijnej-co-twierdzi-wiceminister-sprawiedliwosci-marcin-warchol-6097873
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł twierdzi, że obecne przepisy o przestępstwach przeciw wolności religijnej mają rodowód komunistyczny, wręcz stalinowski. I między innymi dlatego chce je zmienić. Tymczasem jeden z ważniejszych przepisów karnych, ten karzący za złośliwe przeszkadzanie w nabożeństwach, wszedł w życie już w 1932 roku. Dwanaście lat przed zainstalowaniem komunistycznej władzy w Polsce. I niemal w identycznej formie obowiązuje dziś.

Warchol pacanie! Słowo "komunizm" już dawno nie działa jako straszak.

https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-o69rb5-marcin-warchol-o-projekcie-ustawy-o-obronie-chrzescijanstwa-6098800/alternates/LANDSCAPE_840
Obserwuj wątek
    • motocyklista175 Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 05.09.22, 22:09
      Kolejnemu rząd z kółkiem parafialnym się pomylił.
    • snajper55 Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 05.09.22, 22:20
      Nareszcie! W końcu będą bronić tych biednych chrześcijan gwałconych przez dzieci!

S.
    • szwampuch58 Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 07.09.22, 18:23
      Ci lekarze z Pszczyny zaufali pisowskim paragrafom ,ze strachu przed nimi pozwolili pani Izie umrzec w bolach teraz PiS wystawia ich do wiatru:
      Trzem lekarzom postawiono zarzuty w sprawie śmierci 30-letniej Izy z Pszczyny
    • pies.na.czarnych Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 07.09.22, 19:55
      Na samą myśl o tym co mógł Kulawy zobaczyć w różowej dzielnicy Wiednia włosy stają mi na głowie dęba :)

- Nikt albo prawie nikt z nas nie kwestionował obcości kulturowej. Była ona znana. Nie ukrywam, że ją poczułem, kiedy pierwszy raz byłem na Zachodzie, w Wiedniu i tam zobaczyłem różne rzeczy, których nie będę opisywał. To mi zupełnie wystarczyło, by zobaczyć, że jestem w innej strefie kulturowej, chociaż było to 33 lata temu - mówił prezes PiS.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28882314,jaroslaw-kaczynski-wspominal-w-karpaczu-wizyte-w-wiedniu-zobaczylem.html#s=BoxOpImg1
      • pies.na.czarnych Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 07.09.22, 20:08
        Gdy tam był ciastko z kremem mu smakowało, a teraz zapomniał o tym i pluje jadem:)

Do słów Kaczyńskiego o Wiedniu odniosła się na Twitterze posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska, która od lat 80. do 2004 r. była dziennikarką.
        "W 1993 byliśmy w Wiedniu razem. Jechaliśmy z konwojem Janki Ochojskiej do Bośni. Pamiętam, że się wtedy Wiedeń prezesowi podobał. Ja mówiłam, ze to takie ciastko ze zbyt dużą ilością kremu jak dla mnie, a Jarosław Kaczyński na to, że lubi ciastka z kremem" - napisała.

Zwłaszcza te w różowej dzielnicy Wiednia.
    • horpyna4 Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 07.09.22, 20:01
      On broni chrześcijan? Uchowaj mnie, Boże, od takich obrońców, bo z wrogami poradzę sobie sama.
    • storima Re: Prawa nie znają. Swojej religii nie znają i b 07.09.22, 20:29
      Jarosław Kaczyński:
      - Nikt albo prawie nikt z nas nie kwestionował obcości kulturowej. Była ona znana. Nie ukrywam, że ją poczułem, kiedy pierwszy raz byłem na Zachodzie, w Wiedniu i tam zobaczyłem różne rzeczy, których nie będę opisywał. To mi zupełnie wystarczyło, by zobaczyć, że jestem w innej strefie kulturowej, chociaż było to 33 lata temu - mówił prezes PiS.

Wybrał się do Austrii.
      Zobaczył jedną osobę mówiąca po niemiecku.
      Do niej dołączyła druga, mówiąca po niemiecku.
      W chwilę później zrobił się tłum.
      I WSZYSCY mówili po NIEMIECKU.

Uciekł do pierwszej napotkanej kawiarni.

Ale tam. Też mówili po niemiecku!!!

Horror. Horror. Horror.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka