Dodaj do ulubionych

Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu????

07.09.22, 21:46
Obawiam się, że zerknął gdzieś do peep-shopu i zobaczył po raz pierwszy w życiu różnice anatomiczne pomiędzy kobietą a mężczyzną. Musiało to nim wstrząsnąć dogłębnie!
Ach, ten Wiedeń.... w Parzyszewie tego nie ma!
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 07.09.22, 21:58
      Dlaczego sie obawiasz?
      youtu.be/_clJoGh3Hqo
      • dr.krisk Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 07.09.22, 22:08
        Obawiam się (nieszczerze) o zdrowie psychiczne PrezesaPana. Wygląda mi on na starego prawiczka.
        • donvito52 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 15:52
          dr.krisk napisał:

> Obawiam się (nieszczerze) o zdrowie psychiczne PrezesaPana. Wygląda mi on na st
          > arego prawiczka.

Raczej starego pedała.
          Nie geja jakby co, zwykłego pedała.
    • qwardian Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 07.09.22, 22:10
      W 1981 roku kiedy przyjechałem zwróciły na mnie uwagę portrety właśnie zmarłego Josipa Broz Tito w oknach sklepów jugosłowiańskich Żydów na Mexico Platz w dzielnicy Prater..
    • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 07.09.22, 22:30
      Posmakował "ciastko z kremem".
      • horpyna4 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 07.09.22, 22:46
        Albo spojrzał w czyste lustro i się przestraszył. W domu ma pewnie matowe od brudu.
        • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 01:22
          Do słów Kaczyńskiego o Wiedniu odniosła się na Twitterze posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska, która od lat 80. do 2004 r. była dziennikarką.
          "W 1993 byliśmy w Wiedniu razem. Jechaliśmy z konwojem Janki Ochojskiej do Bośni. Pamiętam, że się wtedy Wiedeń prezesowi podobał. Ja mówiłam, ze to takie ciastko ze zbyt dużą ilością kremu jak dla mnie, a Jarosław Kaczyński na to, że lubi ciastka z kremem" - napisała.

Zwłaszcza te w różowej dzielnicy Wiednia.;)
          • margit49 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 12:18
            pies.na.czarnych napisała:

>
            > "W 1993 byliśmy w Wiedniu razem. Jechaliśmy z konwojem Janki Ochojskiej do Bośn
            > i. Pamiętam, że się wtedy Wiedeń prezesowi podobał.

Smakowało mu także wino i piwo, które przywoził austriacki zięć kuzyna :D
            Nie wiem, co można zobaczyć, będąc zaledwie gdzieś przejazdem i jeszcze się n/t wypowiedzieć. Jest dosadne określenie na taką retorykę. Podróże kształcą, ale i w tej kwestii pozostał tumanem.
            • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 12:39
              Jak zwykle kłamie i manipuluje. Jak zwykle to jego "wiem, ale nie powiem".
              • margit49 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 14:32

> Jak zwykle kłamie i manipuluje. Jak zwykle to jego "wiem, ale nie powiem".
                >

Oczywista oczywistość. Być może kuzyn zabrał go do austriackiego zięcia, do tego się nie przyzna, stąd ta epopeja wiedeńska sprzed 30 lat. Ale wierzę w wyznanie, że jest to świat obcy mu kulturowo. To widać i słychać, że o czuciu nie wspomnę :D Jak to ujął Dołęga-Mostowicz, a świetnie interpretował W.Pokora - To idiota nie mający zielonego pojęcia o ekonomii, tuman, cham bez cienia kindersztuby, bez najmniejszego okrzesania. Było też o mużyckiej gębie i prostackich manierach.
                • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 14:37
                  Przywódca na miarę możliwości suwerena.
    • adalberto3 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 00:11
      Może trafił do tureckiej dzielnicy gdzieś na przedmieściach. Powinien pojechać do Amtserdamu lub Hamburga.
      • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 01:24
        Najlepiej tam gdzie Kaleta jeździ.:)
    • ytartu Półki pełne towarów? 08.09.22, 04:31
      dr.krisk napisał:

> Obawiam się, że zerknął gdzieś do peep-shopu i zobaczył po raz pierwszy w życiu
      > różnice anatomiczne pomiędzy kobietą a mężczyzną. Musiało to nim wstrząsnąć do
      > głębnie!
      > Ach, ten Wiedeń.... w Parzyszewie tego nie ma!

Półki w sklepach pełne towarów? Tęczową flagę? Czarnoskórego przystojnego mężczyznę? Uśmiechniętych ludzi?
      • no-popis Re: Półki pełne towarów? 08.09.22, 06:09
        ytartu napisał:

> dr.krisk napisał:
        >
        > > Obawiam się, że zerknął gdzieś do peep-shopu i zobaczył po raz pierwszy w
        > życiu
        > > różnice anatomiczne pomiędzy kobietą a mężczyzną. Musiało to nim wstrząs
        > nąć do
        > > głębnie!
        > > Ach, ten Wiedeń.... w Parzyszewie tego nie ma!
        >
        > Półki w sklepach pełne towarów? Tęczową flagę? Czarnoskórego przystojnego mężcz
        > yznę? Uśmiechniętych ludzi?
        To identycznie jak u nas?
    • m.c.hrabia Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 06:26
      Prawdziwe skórzane buty
    • rzewuski1 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 07:56
      Nic nie zobaczył, bredzi od rzeczy.
    • ta Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 09:14
      Istotne nie to, co zobaczył, ale kto mu to pokazał.
    • qwardian Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 09:53
      Adolf był przerażony tym co widział w Wiedniu i dlatego wzniecił II wojnę, ale Warszawa była takim Wiedniem do dziesiątej potęgi, wielkim bliskowschodnim bazarem. PO powstaniu Warszawskim i odbudowie W-wa stała się Europą z szerokimi ulicami, mostami, jednym słowem prawdziwą EUROPĄ..
    • oszol-lom-z-rm Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 22:54
      Ja będąc w Wiedniu 31 kat temu przekonałem się ze nie warto wchodzić na przejazd kolejowy po opuszczeniu szlabanów - chwile potem nadjechał pociąg - ledwo uszedłem z życiem
      • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 23:00
        Wojaże zagraniczne uczą. Dlatego Duda pojechał teraz d Afryki. On się cały czas uczy tak jak ty.
        • oszol-lom-z-rm Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 08.09.22, 23:34
          Każdy się uczy. Dla Tuska wycieczka życia było Peru nachu picchcu czy jak to się tam pisze
    • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 13:18
      Nawet śmierć Królowej dla Kaczyńskiego jest dobrą okazją do plucia jadem :(

"Z żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci królowej Elżbiety II. Przeszło siedemdziesiąt lat była władczynią, która uosabiała ciągłość Wielkiej Brytanii, ale w pewnym sensie również ciągłość całej zachodniej kultury...

Tej samej zgniłej kultury, którą zbluzgał kilka dnia temu.
      • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 13:26
        I tak dobrze, ze nie wspomniał o swojej ostatniej wizycie w Londynie. Kiedy na Downing Street przyjął go kot premiera Anglii, Tony Blair'a.
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28887684,jaroslaw-kaczynski-zegna-krolowa-elzbiete-ii-uosabiala-ciaglosc.html#do_w=46&do_v=718&fallback=true&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsLink
        • horpyna4 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 14:24
          Zaraz, zaraz... chodzi o pobyt w Wiedniu ponad 30 lat temu? To ja już wiem, co go przeraziło - czyste i eleganckie kible.
          • pies.na.czarnych Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 14:48
            W całym wątku najbardziej podoba mi się ta wypowiedz:

> Półki w sklepach pełne towarów? Tęczową flagę? Czarnoskórego przystojnego mężczyznę? Uśmiechniętych ludzi?

a zwłaszcza ostatnie zdanie.

Pamietam jak dziś kiedy to wieki temu podczas studenckiej praktyki znalazłem się w Bremen i któregoś popołudnia poszedłem na spacer do parku. Widok szczęśliwych, uśmiechniętych staruszków trzymających się za ręce najbardziej utkwił mi w pamięci. W Polsce w tamtych czasach widok niespotykany. I jeszcze jedno. Dzikie kaczki spacerujące po ścieżkach, nie bojące się ludzi. Również unikat obywatela kraju, gdzie nawet łabędzie nie były bezpieczne.
        • ave.duce Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 15:04
          Czy ostatnią nie była wizyta za czasów premier Theresy May? Wtedy w ogóle chyba do spotkania nie doszło ze względu na atak terrorystyczny nożownika.

ps. z kotem Blaira to czasem nie Lech K.?
      • margit49 Re: Co Kaczyński zobaczył w Wiedniu???? 09.09.22, 15:21

> Tej samej zgniłej kultury, którą zbluzgał kilka dnia temu.
        >
        Bo jest mu tak bardzo obca. Tak, jak Putinowi. Obaj przyznali to oficjalnie, na forum ekonomicznym-jeden w Karpaczu, drugi we Władywostoku. Przypadek?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka