Dodaj do ulubionych

Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokować

08.09.22, 17:45
sprowadzanie węgla z Rosji i jednocześnie nie zabezpieczyć sprowadzania takich samych ilości węgla z innych kierunków? Tak głupi potrafi być tylko Kaczyński z Morawieckim.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 18:11
      Jest jeszcze lepiej. Zapłacili i zablokowali przywóz :)
      • yadaxad Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 18:40
        Licytujmy się kiedy będą musieć.
      • snajper55 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 18:43
        pies.na.czarnych napisała:

> Jest jeszcze lepiej. Zapłacili i zablokowali przywóz :)

A co, swoimi płacili? Naszymi płacili.

S.
      • kawa_poranna11 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 18:50
        pies.na.czarnych napisała:

> Jest jeszcze lepiej. Zapłacili i zablokowali przywóz :)
        >
        Te durnie nie płaciły blokując przywóz.
        Zapłacili polscy przedsiębiorcy a te durnie im zablokowali przywóz już zapłaconego towaru.
        • pies.na.czarnych Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 19:03
          > Zapłacili polscy przedsiębiorcy a te durnie im zablokowali przywóz już zapłaconego towaru.

Co prawda to prawda.

— Kaliningrad właśnie załatwił sobie złagodzenie blokady. Litwa nie będzie blokować dostaw węgla z Rosji. To absurd. Paradoksalnie to my w Polsce będziemy bardziej cierpieć z powodu embarga niż oni w Rosji. Tu u nas firmy dostały w łeb obuchem, ponosząc milionowe straty, to u nas będzie się zwalniać pracowników i to my w Polsce nie dostaniemy opału przed zimą — mówi Wirtualnej Polsce Krzysztof Dąbkowski, prezes firmy Bartex z Bydgoszczy, jednego z importerów rosyjskiego węgla.
          • stasi1 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 07:49
            Ale ten pan może sprowadzac węgiel z innych krajów . Chyba że juz zapłacił i nie ma towaru
            • pies.na.czarnych Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 13:41
              > Ale ten pan może sprowadzac węgiel z innych krajów

Za co ma sprowadzić skoro wtopił szmal i zablokowali mu przywiezienie towaru? Pieniądze na drzewie nie rosną i nikt nie da ci towaru na kredyt zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy inni się o ten towar biją.
              • stasi1 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 10.09.22, 09:22
                Dlatego dodałem drugie zdanie. Jeśli zapłacił to jest w czarnej dziurze
    • snajper55 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 18:43
      emeryt-myslacy napisał:

> sprowadzanie węgla z Rosji i jednocześnie nie zabezpieczyć sprowadzania takich
      > samych ilości węgla z innych kierunków? Tak głupi potrafi być tylko Kaczyński z
      > Morawieckim.

Jednocześnie sprzedając miliony ton węgla za granicę, na przykład do Czech.

Polska w ruinie, do tego dążą.

S.
    • szwampuch58 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 08.09.22, 21:48
      Maliniak zalatwia w Afryce wiec spoko
      Duda: Chcemy importować senegalskie surowce
    • no-popis Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 05:47
      emeryt-myslacy napisał:

> sprowadzanie węgla z Rosji i jednocześnie nie zabezpieczyć sprowadzania takich
      > samych ilości węgla z innych kierunków? Tak głupi potrafi być tylko Kaczyński z
      > Morawieckim.
      A skąd informacje, że nie zabezpieczono węgla. Sok z Buraka czy TVN ?
      Moje 3 statki dopłyną w końcu września. Płyną i innych dostawców.
      • szwampuch58 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 10:30
        "Moje 3 statki dopłyną w końcu września.".....Wolski armator Onassis buhahahaha,ja piernicze gostek ma zajebistego" orgazma"
        • motocyklista175 Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 10:50
          "Moje 3 statki dopłyną w końcu września."
          To dawaj je nowym rowem kaczynskiego do Elbląga.....
        • m.c.hrabia Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 10:57
          szwampuch58 napisał:

> "Moje 3 statki dopłyną w końcu września.".....Wolski armator Onassis buhahahah
          > a,ja piernicze gostek ma zajebistego" orgazma"
          >

nie śmiej się ja swoich sześć rowerów wodnych też wysłałem do Australii po wungiel, prują całą parą na przód
        • pies.na.czarnych Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 13:44
          szwampuch58 napisał:

> "Moje 3 statki dopłyną w końcu września.".....Wolski armator Onassis buhahahah
          > a,ja piernicze gostek ma zajebistego" orgazma"
          >

Jego lokomotywy już buchają parą niecierpliwie czekając na gwizdek zawiadowcy transportu, który rozwiezie węgiel do polskich miast i wsi.
    • oby.watel Re: Jak trzeba być głupim i durnym, żeby zablokow 09.09.22, 07:42
      Rozwalenie jednego filara systemu emerytalnego i jednocześnie nie zabezpieczyć źródła finansowania? Tak głupi potrafi być tylko Tusk.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka