Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo

10.09.22, 08:13
Dla mnie życie samotnika, który całe życie przeżył z mamusią, bez żony, albo męża, dzieci i wnuków jest nie do przyjęcia. Jak miałbym tak żyć to wolałbym sobie palnąć w łeb.
Przecież ten nienawistnik i szczuj nawet nie ma się z kim pokłócić, ani do kogo przytulić.
To co to za życie i co na to KK, czy to jest po bożemu?
Reasumując, bliżej mi kulturowo do UE niż do tego wyalienowanego ze społeczeństwa osobnika.
Obserwuj wątek
    • margit49 Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 08:31
      zlamas-kutany napisał:

> Przecież ten nienawistnik i szczuj nawet nie ma się z kim pokłócić, ani do kog
      > o przytulić.

:D
      Nigdy z sobą się nie kłóci, nigdy siebie nie porzuci - on po prostu kocha się/ by Maciej Maleńczuk
      • zlamas-kutany Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 08:40
        margit49 napisała:

> zlamas-kutany napisał:
        >
        > > Przecież ten nienawistnik i szczuj nawet nie ma się z kim pokłócić, ani
        > do kog
        > > o przytulić.
        >
        > :D
        > Nigdy z sobą się nie kłóci, nigdy siebie nie porzuci - on po prostu kocha si
        > ę
        / by Maciej Maleńczuk

U niego miłość zastąpiła nienawiść
        • ukos Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 13:10
          zlamas-kutany napisał:

> U niego miłość zastąpiła nienawiść

Chyba odwrotnie.
          -
          Zawsze i wszędzie ***** **SS i wolski mir!
          Marzenie wolskiego protofaszystowskiego paradyktatorka:
          Odrąbać protofaszystowskiej paradyktaturze przedrostki!
    • ytartu Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 10:10
      zlamas-kutany napisał:

> Dla mnie życie samotnika, który całe życie przeżył z mamusią, bez żony, albo mę
      > ża, dzieci i wnuków jest nie do przyjęcia. Jak miałbym tak żyć to wolałbym sobi
      > e palnąć w łeb.
      > Przecież ten nienawistnik i szczuj nawet nie ma się z kim pokłócić, ani do kog
      > o przytulić.
      > To co to za życie i co na to KK, czy to jest po bożemu?
      > Reasumując, bliżej mi kulturowo do UE niż do tego wyalienowanego ze społeczeńst
      > wa osobnika.
      >
      >

Jesteś nietolerancyjny i nieuprzejmy wobec ludzi żyjących samotnie. Takich w Polsce jest mnóstwo.
      • oby.watel Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 10:52
        ytartu napisał:

> Jesteś nietolerancyjny i nieuprzejmy wobec ludzi żyjących samotnie. Takich w Po
        > lsce jest mnóstwo.

Masz na myśli tych, paradujących w sukienkach? Niedościgniony wzorzec zaślubionych bozi ojców?
        • motocyklista175 Re: Jarosław Kaczyński jest mi obcy kulturowo 10.09.22, 12:22
          'Przecież ten nienawistnik i szczuj nawet nie ma się z kim pokłócić, ani do kogo przytulić."'
          Z akt sprawy 'Buś" wynika, ze kiedyś kogoś przytulał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka