Dodaj do ulubionych

Co jest kulturowe obce Polsce?

11.09.22, 00:33
Co jest kulturowo obce Polsce? Wg mnie obcy kulturowo jest PiS. Doszedł przypadkiem do władzy i promuje wartości antypolskie - ksenofobię, europofobię, rusofilię (poprzez naśladowanie ich systemu), homofobię, budowę mafijnego państwa, pobłażanie przestępstwom kościoła katolickiego. Mam nadzieję, że PiS zniknie niedługo z mapy politycznej polski.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 02:20
      ytartu napisał:

> Co jest kulturowo obce Polsce? Wg mnie obcy kulturowo jest PiS. Doszedł przypad
      > kiem do władzy i promuje wartości antypolskie - ksenofobię, europofobię, rusofi
      > lię (poprzez naśladowanie ich systemu), homofobię, budowę mafijnego państwa, po
      > błażanie przestępstwom kościoła katolickiego. Mam nadzieję, że PiS zniknie nied
      > ługo z mapy politycznej polski.

PiS to krew z krwi, kość z kości Polaków. Nie doszedł do wladzy przypadkiem. Zostal wybrany przez podobnych sobie. Przez ksenofobów, antysemitów, homofobow, przekupnych złodziei, łapówkarzy, fanatyków religijnych.

S.
      • adria231 Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 05:02
        Kulturowo obcy Polsce są rządząca partia i jej guru , który udowadnia to przy wszystkich swoich wystąpieniach....
        • szwampuch58 Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 09:30
          Czytalas co napisal snajper????......to nie pisz"ku pokrzepieniu serc" bo to tylko zamiatanie prawdy pod dywan
    • oszol-lom-z-rm Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 07:20
      Kulturowo obce są gender lgbt marksizm liberalizm ateizm aborcja eutanazja narkomania
      • oszol-lom-z-rm Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 07:20
        To wszelkie zjawiska płynące do nad tak ze wschodu jak i zachodu nie dające się pogodzić z polskimi tradycyjnymi obyczajami
        • m.c.hrabia Re: Co jest kulturowe obce Polsce? 11.09.22, 10:04
          z polskim prymitywizmem faktycznie nie da się pogodzić
    • zlamas-kutany Wiem jak się pozbyć PiS 11.09.22, 10:15
      Należy dać im granaty, to oni ukradną zawleczki i będzie po sprawie. Pisałem o tym , ale poszło w kosmos

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka