Dodaj do ulubionych

Prymitywni fundamentaliści dostali szmatą w pysk

15.09.22, 14:50
Prymitywni fundamentaliści dostali szmatą w pysk. Tak jak to lubią.

Doda wygrywa przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Chodzi o słowa o "naprutych winem"

Dorota "Doda" Rabczewska wygrała przez Europejskim Trybunałem Praw Człowieka sprawę dotyczącą wyroku skazującego artystkę za obrazę uczuć religijnych - poinformowała w czwartek mecenas Sylwia Gregorczyk-Abram. ETPCz dopatrzył się naruszenia artykułu 10. Europejskiej konwencji praw człowieka.
tvn24.pl/polska/doda-wygrywa-przed-europejskim-trybunalem-praw-czlowieka-w-sprawie-naprutych-winem-autorow-biblii-6114047?fbclid=IwAR3h5OSr0URHJEAUhE1kcWrlpUOMIHG8Ddrde-Pi6knViX200c5p4-CBdf4
Ordo Jurki na kolana i płacić z pokorą!
Trybunał zasądził wobec niej zadośćuczynienie w wysokości 10 tysięcy euro.
Obserwuj wątek
      • margit49 Re: Prymitywni fundamentaliści dostali szmatą w p 15.09.22, 15:45
        pies.na.czarnych napisała:

> 😂
        >
        Wstrzonsajonce :D ale nie bardziej niż przejęty Warchoł
    • szwampuch58 Re: Prymitywni fundamentaliści dostali szmatą w p 15.09.22, 15:41
      bi.im-g.pl/im/9a/0c/14/z21023130ICR,Duda--Doda-i-slowo-na--de-.jpg
    • don.kichote A możesz mi przypomnieć, dzięki komu, 15.09.22, 17:28
      kto jest autorem tego potworka legislacyjnego i kto za tym stoi?
      • jureek Re: A możesz mi przypomnieć, dzięki komu, 16.09.22, 09:46
        don.kichote napisał:

> kto jest autorem tego potworka legislacyjnego i kto za tym stoi?

Uczucia religijne podlegały ochronie już w kodeksie karnym z 1932 roku. W 1949 przepisy chroniące uczucia religijne przeniesiono z kk do Dekretu o ochronie wolności sumienia i wyznania, a do kodeksu karnego wróciły one w 1969 roku. Obecny art. 196 kk jest praktycznie kopią art. 198 kodeksu karnego z 1969.
        • wsk175 Re: A możesz mi przypomnieć, dzięki komu, 16.09.22, 10:07
          Wtedy nikt nie pisał o pedofilstwie czarnych i innych ich zwyrodnieniach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka