Dodaj do ulubionych

Gratulacje dla p. Porzucka

24.09.22, 09:13
Macierewicz doskonale wywiązał się ze swojej roli.

Rosyjski węgiel zapłaciliśmy, ale go nie ma. Nie ma węgla, nie ma respiratorów, właśnie dlatego jest dla Antoniego order Orła Białego od Dudy i PRL PIS oraz order orła dwugłowego od Rosji. Jest rów w ziemi, do jeziora Martusi Kaczyńskiej.

Antoni Rosji jako pierwszej przekazał Raport o WSI, dzięki czemu zginęło co najmniej dwóch polskich agentów, robił to samo, co w latach dziewięćdziesiątych robił dla Amerykanów Primakow, późniejszy premier. Poprzez D’Amato utrzymywał kontakty z mafią sołncewską GRU, Kislinem i nie rozumiem, dlaczego on i D’Amato wypierali się tej znajomości, dopóki nie ujawniono ich wspólnego zdjęcia.

Po przejęciu Exatela przez Macierewicz (lub PiS) kontrolują serwery Państwowej Komisji Wyborczej. Macierewicz promował prawdziwych patriotów Rosji, takich jak Luśnia, Nadworski, Zieliński, Rękas, Piskorski, Szołucha, Kotas, Szustkowski, Szatkowski, Kwaśniak… A jak przeciw któremu prowadzono śledztwo w sprawie o szpiegostwo na rzecz Rosji, to Macierewicz takie śledztwa zamykał.

Przedstawicielka brytyjskiego MI6 powiedziała, że pod jego kierownictwem związki z wywiadem rosyjskim są ewidentne i dla Sojuszu Polska jest prędzej obciążeniem, niż aktywem.

W opozycji słychać wycie - znakomicie.
A pan prezes Kaczyński i Pan, Prezydent Putin, cenią Macierewicza.
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Gratulacje dla p. Porzucka 24.09.22, 09:24
   Wśród niewątpliwych zasług zapomniałeś wymienić śmigłowce Caracal, które miały sobie latać w polskiej armii, ale nie latają, bo latają lepsze — całkowicie niewidzialne, a dzięki temu niewykrywalne. No i przeniesienie czołgów Rosjanom pod nos sugeruje, że po aneksji Ukrainy następnym celem była Polska. Na (nie)szczęście nie wyszło.
   • buldog2 Re: Gratulacje dla p. Porzucka 24.09.22, 09:44
    Podobnych zasług jest wiele więcej:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,164299317,164299317,Anton_i_jego_chlopaki_jako_ruska_agentura_suma_.html?s=1

    W tej chwili u P. Dominiki Wielowieyskiej mowa o przyznaniu Antoniemu orderu. Trzeba dodać, że dekoracja Macierewicza odbyła się teraz nieprzypadkowo i nie chodzi o sprawy z przeszłości, a o czas obecny. Właśnie teraz Rosja ogłosiła mobilizację, należało to uświetnić uroczystościami w PISie, to nie przeszkadza pamiętać o jego wielkich zasługach:




    Balcerowicz przejął Polskę w stanie ruiny, a PIS do stanu ruiny Polskę doprowadził.
    Kłamstwa Macierewicza są ujawniane i udowodnione, także dlatego dostał order orła. W najbliższym czasie Orzeł PIS dostanie drugą głowę, jak niżej.



    "Jakie działania są szczególnie cenne i nagradzane" - zastanawia się Gdula. - Zdecydowanie co najmniej tak samo należy się Biedroniowi ze Śmiszkiem, za pokazywanie jak można we dwóch latać po świecie za 500 zł dziennie. W dzisiejszych ciężkich czasach jest to szczególnie cenne.
    • buldog2 Re: Gratulacje dla p. Porzucka 24.09.22, 09:49
     Tak, Antoni to wybitna postać. Dla jego zasług na rosyjskich portalach już w 2008 dyskutowano potrzebę odznaczenia go wysokim odznaczeniem - branżowym (FSB czy GRU) czy jednak państwowym.
  • buldog2 Re: Gratulacje dla p. Porzucka 24.09.22, 10:00
   Porzucek!
   Uciekinierów nie wpuszczać. W tej sprawie, przyjmowania w Polsce uciekinierów z Rosji, PIS w sposób zdyscyplinowany przyjmuje wytyczne Putina. Oczywiście PIS sabotuje stanowisko władz Ukrainy, które dla takich uciekinierów mają bodajże 15 lat więzienia.
   • x2468 Re: Gratulacje dla p. Porzucka 24.09.22, 18:12
    Obowiązkiem pis wspieranie Putina. Nie można pozwolić aby Putinowi żołnierze uciekali za granice zamiast walczyć o interesy imperium.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka