Dodaj do ulubionych

Gowin już się z gąską witał

24.09.22, 14:27
Gowin już się z gąską witał.

Szef PO: Gowin będzie raczej rozliczany, a nie będzie rozliczał tvn24.pl/polska/donald-tusk-we-wroclawiu-na-spotkaniumeet-upnowa-generacjaplatformy-obywatelskiej-6127950

- Ostatnio wybuchła dyskusja, bo ktoś zaprosił pana premiera Jarosława Gowina na spotkanie liderów opozycji. (...) Zaczęła się dyskusja o przyszłości politycznej polityków, którzy budowali władzę PiS, uczestniczyli w niej, a dzisiaj się budzą. Ja wszystkim życzę jak najszybszego dojścia do uczciwej refleksji, nad tym co się robi i co się robiło. Nie mam zamiaru kwestionować tego, że na przykład pan poseł Gowin rzeczywiście zmienił pogląd na świat, na to co robił. Ale to nie starczy, żeby uznać, że nic się nie stało - mówił.
- Powiem brutalnie: pan Jarosław Gowin będzie jednak raczej rozliczany, a nie będzie rozliczał - oświadczył Tusk.
Obserwuj wątek
    • dunajec1 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 14:57
      Znowu chce zmienic kolor? Ta glizda?
      • pies.na.czarnych Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 15:01
        Tym razem z uśmiechem na twarzy :)
        • horpyna4 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 15:06
          Przecież to szczur, który zawsze pierwszy ucieka z tonącego okrętu. Pod tym względem jest niezawodny, co jest dobrą wiadomością.
        • mefi100feles Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 18:24
          "Powiem brutalnie: pan Jarosław Gowin będzie jednak raczej rozliczany, a nie będzie rozliczał - oświadczył Tusk."

Błąd. Wiele osób pamięta Gowinowi, że uwalił podatkowe plany PiSu w paru kluczowych momentach. Nie zgodził się na likwidację limitu 30-krotności składki ZUS, w Nowym Ładzie cisnął o korekty, w wyniku czego na ryczałcie można płacić parę stówek składki zdrowotnej zamiast 9% z dochodu, jest ulga dla klasy średniej itp.

--
          FK the losers
          • mefi100feles Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 18:25
            Więc nie wiem czy Tusk tak się powinien rozpędzać z tym rozliczaniem Gowina, tym bardziej że jeszcze nie powiedział nic konkretnego w sprawie swojej ewentualnej przyszłej polityki fiskalnej.

--
            FK 'em all.
            • pies.na.czarnych Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 18:36
              Obiektywnie zostaną ocenione wszystkie plusy dodatnie i wszystkie ujemne minusy;)

https://t4.ftcdn.net/jpg/01/76/90/27/360_F_176902701_SsAqGedOFzLWqrUMzpIaThvzUYOVFPaY.jpg
          • m.c.hrabia Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 18:29
            Nie zgodził się na likwidację limitu 30-krotności składki ZUS,

a kogo to obchodzi 1% czy 2%wyborców.
          • stasi1 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 19:30
            Ale wielu też pamięta że rozwalił sądownictwo w Polsce. Jakby ktoś się pytał kaczyńskiego co by wolał aby gowin uwali? Za pewne powiedział by że te sprawy podatkowe
          • szwampuch58 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 23:00
            3 prawda
    • pies.na.czarnych Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 15:31
      Tusk o rozliczeniu Ziobry za reformę sądownictwa

Szef PO pytany był podczas spotkania z młodzieżą między innymi o rozliczenie Zbigniewa Ziobry za reformę sądownictwa, po ewentualnym dojściu do władzy. Tusk zapewnił, że nie zamieni się "w krwiożerczego i pełnego chęci rewanżu gościa". - Ale ja wiem, że w ogóle nie powinienem ubiegać się o władzę, gdybym chociaż przez chwilę myślał o jakiejś "grubej kresce", czy że odpuścimy, czy że zapomnimy, co się działo przez ostatnie siedem lat. To nie wchodzi w rachubę - zadeklarował.

- Wiem, że wszyscy przyzwoici ludzie w Polsce, niezależnie od tego na jaką partię chcą głosować, nie wyobrażają sobie, żeby zmiana władzy miała oznaczać bezkarność dla tych, którzy każdego dnia łamią prawo, starają się łamać ludziom sumienia i łamią nam nasze życie, bardzo często łamiąc te prawo wprost - dodał.

- Ja nie założę togi i nie skażę Ziobry, serce by chciało, rozum mówi, ile mu się należy, ale chciałbym, żeby tym zajął się niezależny ode mnie sędzia i prokurator - powiedział Tusk. Jego zdaniem, nowa władza w sprawach uczciwości, przyzwoitości i łamania prawa musi być czarno-biała. - Nie będzie szarości - oświadczył.
      • qwardian Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 15:41
        Wnuk soldaten aus Wehrmacht jest zawsze dla mnie pierwszym wyborem bez względu co mówi, żeby tylko zdrajczyki z Platformen nie wycięły go przed wyborami jak Małgorzaty Kidawy Błońskiej..
    • buldog2 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 22:25
      Gowin przypomina mi ludzikowa, ta sama substancja.
      Gowin lepi się okrętu i woła "PŁYNIEMY!"
      • szwampuch58 Re: Gowin już się z gąską witał 24.09.22, 23:01
        Ta gnida plywac nie umie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka