Dodaj do ulubionych

Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy

25.09.22, 20:39
Tow. Kaczyński postępuje jak jego mentalny nauczyciel - Józef Wissarionowicz Stalin

Jestem przekonany, że uczciwe wybory wygramy my. A jeśli my wygramy, to wygra Polska – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami Oleśnicy. Zapowiedział też, że rządząca koalicja przygotuje ustawę, która wprowadzi zmiany w sposobie liczenia głosów,

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kaczynski-zapowiada-ustawe-zmieniajaca-sposob-liczenia-gloso,nId,6306131#crp_state=1
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 20:49
      Cytuję klasyka:

Sztandar PIS dumnie powiewa.
      Trzeba reaktywować RWPG i Układ Warszawski.
      - xyz_xyz1

Pozwolę sobie dodać: trzeba kanonizować pana prezesa i Pana, Putina.
    • snajper55 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 20:49
      mozart napisała:

> Tow. Kaczyński postępuje jak jego mentalny nauczyciel - Józef Wissarionowicz St
      > alin
      >
      > Jestem przekonany, że uczciwe wybory wygramy my. A jeśli my wygramy, to wygra P
      > olska – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańca
      > mi Oleśnicy. Zapowiedział też, że rządząca koalicja przygotuje ustawę, która wp
      > rowadzi zmiany w sposobie liczenia głosów,

Głosy oddane na wrogów Polski (czyli na opozycję) będą lądować w koszu.

S.
      • pozytonium Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 20:53
        snajper55 napisał:

> mozart napisała:
        >
        > > Tow. Kaczyński postępuje jak jego mentalny nauczyciel - Józef Wissarionow
        > icz St
        > > alin
        > >
        > > Jestem przekonany, że uczciwe wybory wygramy my. A jeśli my wygramy, to w
        > ygra P
        > > olska – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mies
        > zkańca
        > > mi Oleśnicy. Zapowiedział też, że rządząca koalicja przygotuje ustawę, kt
        > óra wp
        > > rowadzi zmiany w sposobie liczenia głosów,
        >
        > Głosy oddane na wrogów Polski (czyli na opozycję) będą lądować w koszu.

Przestałbyś już z to putinadą.
        www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-zelenski-najbardziej-wplywowym-zydem-2022-roku-zmienil-swiat,nId,6307749#crp_state=1
        • buldog2 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:01
          Głosy na opozycję trafią do grobu pamięci. Zostaną wyjęte w stosownym czasie.
          Na rosyjskich portalach już dawno (kilkanaście lat temu) dyskutowano dekorację Macierewicza wysokim odznaczeniem i przyznanie dużej nagrody.
          • pozytonium Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:10
            buldog2 napisał:

> Głosy na opozycję trafią do grobu pamięci. Zostaną wyjęte w stosownym czasie.
            > Na rosyjskich portalach już dawno (kilkanaście lat temu) dyskutowano dekorację
            > Macierewicza wysokim odznaczeniem i przyznanie dużej nagrody.

Akurat tu się zgadzamy. Tym bardziej, że było to dokonane wbrew prawu.
            • privus Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 05.10.22, 03:21
              W tym systemie musi być wszystko zarejestrowane poczynając od grypy przez ciążę ...
        • pies.na.czarnych Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:46
          Ma coraz większe zachcianki tvn24.pl/swiat/wojna-w-ukrainie-wolodymyr-zelenski-jestem-w-szoku-po-odmowie-ze-strony-izraela-6128620
          Ja się dziwię, że można się dziwić.
    • buldog2 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 20:57
      Dodam coś jeszcze. Na okoliczność przyznania Antoniemu orderu PIS wpolityce opublikowało laurkę. Ciekawe, że w komentarzach można znaleźć wpisy całkowicie nieprawomyślne, które Katarzyna, Putin kasowaliby. A one wiszą i wiszą, jakby czyjś miecz nad głową Antoniego.
      Znaczy w PISie wyczuwalny wiatr zmian.
    • szwampuch58 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:15
      Kurdupla znowu wypuscili w jarmarkowe objawy w ciemnogrod,pitoli i pitoli durnie klaszcza...nie ma sensu tego sledzic
    • albwu Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:19
      Będzie jak w Sejmie - tak długo i tyle razy beda liczone aż okaże się, że PiS wygrał
    • pies.na.czarnych Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 25.09.22, 21:51
      Witkowa proponuje jawne wybory:)

Witek tłumaczy zapowiedź Kaczyńskiego: chodzi o to, żeby cała komisja wiedziała, jakie głosy oddano 😂
      tvn24.pl/polska/jaroslaw-kaczynski-zapowiedzial-zmiany-w-sposobie-liczenia-glosow-marszalek-elzbieta-witek-tlumaczy-6129080
      Bez kabin, po wypełnieniu komisarz z odbezpieczonym kałachem sprawdzi czy się nie pomyliłeś:)))
    • snajper55 Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 03.10.22, 23:14
      mozart napisała:

> Tow. Kaczyński postępuje jak jego mentalny nauczyciel - Józef Wissarionowicz St
      > alin
      >
      > Jestem przekonany, że uczciwe wybory wygramy my. A jeśli my wygramy, to wygra P
      > olska – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańca
      > mi Oleśnicy. Zapowiedział też, że rządząca koalicja przygotuje ustawę, która wp
      > rowadzi zmiany w sposobie liczenia głosów,

Przejdziemy na rosyjski sposób liczenia głosów:

"W przypadku każdej z czterech podpisanych umów (z tzw. Doniecką Republiką Ludową, Ługańską Republiką Ludową oraz okupowanymi częściami obwodu zaporoskiego i chersońskiego) odbywało się oddzielne głosowanie.
      (...)
      Na tablicy wyświetlono, że łącznie głosowało 408 deputowanych, a "za przyłączeniem" było — kolejno — 413, 412, 409 i 411 głosów."

businessinsider.com.pl/wiadomosci/wpadka-rosyjskiego-parlamentu-za-aneksja-glosowalo-wiecej-deputowanych-niz-bylo/g7hsf37

S.
    • pies.na.czarnych Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 04.10.22, 02:05
      Ważne kto głosuje

Najbogatszy człowiek świata odpowiedział również na wpis, w którym jeden z użytkowników Twittera zastanawiał się, "ile botów zostało aktywowanych, aby odwrócić oryginalny wynik".
      "Rzeczywiście. Największy atak botów, jaki widziałem" - stwierdził Musk.

tvn24.pl/biznes/ze-swiata/elon-musk-proponuje-plan-pokojowy-wolodimyr-zelenski-odpowiada-sonda-6144848
    • edico Re: Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy 05.10.22, 03:12
      Tak właśnie wygląda wolność regulowana przez PiS. Wystarczy "przekonać o naszej racji" i po balu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka