Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiekiem

27.09.22, 01:33
a do tej pory nie został uhonorowany Nagrodą Nobla.
PS.
Stuletni staruszek skomentował to tak: "Dziecko drogie, nikt jeszcze za jobla nie dostał Nobla."
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiek 27.09.22, 02:08
   Giertych swietnie wytłumaczył o co chodzi.


   Roman Giertych
   List do Jarka!

   Drogi Kuzynie!
   Brawo, brawo, brawo! Tak trzymaj. Zastanawiałem się przez moment o co ci chodzi z tym objazdem po kraju, ale widzę rękę prawdziwego prawniczego wirtuoza. Ktoś kto wymyślił ci publiczną prezentację demencji, sklerozy, paranoi i mitomanii musiał znać się na adwokackim fachu jak mało kto. Jako praktykujący ten zawód od ćwierć wieku chylę czoła przed mistrzowskim sztychem. Gdy wydawało się, że już nic nie uchroni cię przed długoletnią odsiadką ten twój mistrzowski doradca powiedział: jest jeszcze jedna szansa - musisz sprawić, aby uwierzyli, że nie odpowiadasz za swe czyny, boś zwyczajny czubek.
   Ty, z tym swoim przenikliwym intelektem dostrzegłeś tę szansę i z żelazną konsekwencją ją wykorzystujesz. Wiesz, że wielu pójdzie siedzieć, ale ten utrzyma się u steru partii, kto siedzieć nie będzie. A rzucają się te delfiny na sukcesję! Widać to każdego dnia. Tak jak inni dali się nabrać, żeś zwariował i mimo, że jeszcze się trochę boją, to już po cichu skradają się aby ci głowę uciąć tzn. wyrzucić z szefa partii. Niedoczekanie! Oni pójdą prosto do cel, a ty spokojnie ocalejesz jako niepoczytalny. To w twoim elektoracie ci przecież nie zaszkodzi. Najbardziej podobał mi się fragment o tym, żeś najmądrzejszy. Jaki to klasyczny numer na mitomana! Boże, ile komentarzy prześmiewczych ta głupia opozycja napisała. A ty każdy taki komentarz zbierasz do sądu jako dowód, że wszyscy uznali cię za niepoczytalnego. I krok po kroku budujesz linię obrony przez którą nikt się nie przebije. Albo ten Orzeł Biały dla szarlatana smoleńskiego. Plują, wyzywają i szydzą za to, a ty konsekwentnie budujesz kwity na paranoika.
   Albo te twoje wściekłe ataki na Niemcy, Unię i Tuska. Że niby cię oszukują, niszczą i próbują zawłaszczyć. Toż to klasyczna mania prześladowcza mówią psychiatrzy, a ty po każdym wystąpieniu zacierasz ręce. Brawo Jarku! Zobaczyłeś swoją szansę i konsekwentnie ją wykorzystujesz. Pracuj dalej, a w godzinie próby nikt nie zwątpi żeś świr.
   Twój życzliwy kuzyn
   Romek
   PS Świr-przestępca, jeśli jest niebezpieczny, to siedzi w szpitalu zamkniętym, a zwyczajny świr idzie do zwyczajnej celi. Zobaczymy co sąd powie”.:)
  • yoma Re: Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiek 27.09.22, 02:11
   Facet, weź se postaw jego ołtarzyk i tam się módl. Ile można?
  • buldog2 Re: Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiek 27.09.22, 21:02
   Nie, nie jest mądry i nie ma sensu nawet tak o nim mówić.
   Jest podły, to jego podstawowa cecha.
   • margit49 Re: Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiek 27.09.22, 22:11
    buldog2 napisał:

    > Nie, nie jest mądry i nie ma sensu nawet tak o nim mówić.
    > Jest podły, to jego podstawowa cecha.
    >
    A przy tym odrażający, brudny i zły.
    • szwampuch58 Re: Jarosław Kaczyński jest takim mądrym człowiek 27.09.22, 22:40
     To to" trzesie" tym krajem....paranoja

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka