Dodaj do ulubionych

Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy?

28.09.22, 10:45
Mularczyk o Niemczech: Oni muszą stanąć w prawdzie i się z Polską rozliczyć. To może trwać 30-50 lat,
jeszcze raz, To może trwać 30-50 lat, więc ja występuję o odszkodowanie od Mongołów za najazd na nasz kraj, ten kraj, a żądam zaledwie bilion dolarów, bo wtenczas chudoba była stosunkowo tania, ciuchy też rękodzieło, trudno oszacować, ale konie, te zajeżdżone i zeżarte, warte są ze 70 miliardów $, domostwa, wozy drabiniaste, furmanki, kościółki, bez plebana, jakieś trzysta miliardów, reszta to odszkodowania za jasyr.
Jest jeden mały problem, to potrwa ze dwieście lat. Ale głosować na mnie w wyborach nqa króla możecie już teraz.
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 11:53
      czan-dra napisał:

> Mularczyk o Niemczech: Oni muszą stanąć w prawdzie i się z Polską rozliczyć. To
      > może trwać 30-50 lat,
      > jeszcze raz, To może trwać 30-50 lat, więc ja występuję o odszkodowanie
      > od Mongołów za najazd na nasz kraj, ten kraj, a żądam zaledwie bilion dolarów,
      > bo wtenczas chudoba była stosunkowo tania, ciuchy też rękodzieło, trudno oszaco
      > wać, ale konie, te zajeżdżone i zeżarte,
      Ruska onuca w niemieckim buciorze nie rozumie różnicy między najazdem Mongołów a II woją światową.
      Zawsze robiłeś tu za forumowego idiotę.

----
      • czan-dra Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:19
        minęły 2 doby a istinadən ie zauwažył tego niezekle trafnego i celnego wpisu Czandra.
        copyright by troll no-popis
        • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:48
          Już jest? :D
          • czan-dra Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:52
            A jakżeby inaczej, ścierwojad poczuł obecność Pana, i jak zwykle pieprzy bez sensu, toż to wykapany mejza-łajza.
            • pies.na.czarnych Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 13:01
              Ma ustawione budzenie, tak jak SBek sortimo na mnie.:)))) Często dla jaj coś piszę w odpowiedzi do sortimo. Sprawdzam czy budzik działa. Nawet o 4 w nocy, 5 minut po moim wpisie wstaje z wyra i odpowiada :)))))
              • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 13:03
                To on jeszcze żyje?
                • pies.na.czarnych Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 13:10
                  Żyje, ale co to za życie. Nikt mu nie odpowiada. Wszyscy poza ludziokwem omijają go jak obszczany mur. Nawet obartel od czasu do czasu wbija mu szpilę. Nic tylko zapłakać nad losem niedorozwiniętego hejtera.
                  • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 13:15
                    Biedactwo, chlip, chlip 😢
                    • pies.na.czarnych Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 13:16
                      W dodatku budzą go po nocach:)
        • no-popis Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 29.09.22, 06:32
          czan-dra napisał:

> minęły 2 doby a istinadən ie zauwažył tego niezekle trafnego i celnego wpisu
          > Czandra.
          > copyright by troll no-popis

SpojRZEnie czy spojŻenie? Przerobiłeś już?
      • stasi1 Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 29.09.22, 08:18
        A czym sie różni najazd Mongołów od 2 wojny swiatowej? i tam mordowali i tutaj.
        • no-popis Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 29.09.22, 08:27
          stasi1 napisał:

> A czym sie różni najazd Mongołów od 2 wojny swiatowej? i tam mordowali i tutaj.
          1.To kilkaset lat różnicy.
          2. Wtedy takie prawo (prawo cywilne, odszkodowania) nie obowiązywało jak obowiązywało już w czasie II wojny światowej w naszej a nie mongolskiej części świata.
          Czy już widzisz różnicę, Stasi?
          • stasi1 Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 02.10.22, 14:37
            To czemu od rosji nie chcemy tego odszkodowania za 2 wojnę? Skoro już takie prawo obowiązywała tak dawno czemu tego nie zrobiliśmy wcześniej? Na początku lat 90 dwaj kaczorki były drugą i trzecią osobą w kraju
            • pies.na.czarnych Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 02.10.22, 14:41
              Daj spokój. PiS przymknął oko na zabicie ich prezydenta przez Ruskich, a ty chciałbyś aby jakieś roszczenia do nich wysuwali.
              • stasi1 Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 06.10.22, 17:15
                Faktycznie jakoś nie słychać aby coś z tym Jarek chciał zrobić. Jednym słowem za to że ruscy mu brata zabili on się mści na Polakach
                • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 06.10.22, 17:18
                  Mechanizm dobrze opisany, nazywa się projekcja. Za to, że zabił brata, mści się na tym, kto pod ręką.
            • no-popis Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 04.10.22, 05:39
              stasi1 napisał:

> To czemu od rosji nie chcemy tego odszkodowania za 2 wojnę?
              Już Ci odpowiadałem na to pytanie. Z bardzo wielu powodów ale tym najprostszym jest decyzja Wielkiej Czwórki, do której należy również Rosja. Rosja nie jest uważana za sprawcę II wojny a Niemcy.
              >Skoro już takie pra
              > wo obowiązywała tak dawno czemu tego nie zrobiliśmy wcześniej? Na początku lat
              > 90 dwaj kaczorki były drugą i trzecią osobą w kraju
              Kaczorki były urzędnikami u Wałęsy, których tenże pogonił a nie drugimi czy trzecimi osobami w kraju. Poza tym wtedy byliśmy słabi politycznie i gospodarczo i mieliśmy inne cele. Na wszystko przychodzi stosowny czas.
          • snajper55 Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 06.10.22, 19:25
            no-popis napisała:

> 2. Wtedy takie prawo (prawo cywilne, odszkodowania) nie obowiązywało jak obowią
            > zywało już w czasie II wojny światowej w naszej a nie mongolskiej części świata

W czasie II WŚ w naszej części świata obowiązywało prawo pozwalające palić Żydami w piecach.

S.
    • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:09
      Masz mój głos :)
      • czan-dra Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:33
        Dziękuję, czyli, oddasz na mnie swój głos, już czuję się królem.
        • yoma Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:47
          Miło mi, że się czujesz :)
        • no-popis Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 07.10.22, 06:18
          czan-dra napisał:

> Dziękuję, czyli, oddasz na mnie swój głos, już czuję się królem.
          To teraz, aż tak Ci już odj%$#@ło, mamy Cię tytułować zamiast Pan Czandra to Królu Czandra? To prawie jak Tuska : Królu Europy czy Królu Peru.
    • szwampuch58 Re: Skoro Mularczyk może, to w czymże ja gorszy? 28.09.22, 12:11
      Pozatym ze durny jak funt kawy zbozowej to pazerny,30-50 lat zapewnia sobie wysokie apanaze za przegrana hupce
    • no-popis w czymże jesteś gorszy?..od Mularczyka! 29.09.22, 06:09
      czan-dra napisał:

> Mularczyk o Niemczech: Oni muszą stanąć w prawdzie i się z Polską rozliczyć. To
      > może trwać 30-50 lat,
      > jeszcze raz, To może trwać 30-50 lat, więc
      Nie pytaj w czym jest gorszy Mularczyk od Ciebie dlatego, że Mularczyk reprezentuje interes Polski a Sikorski a więc i Tusk, i Ty "Polskość uważacie za nienormalność" i mówicie/piszecie to stojąc w niemieckich buciarach i ruskich onucach co PO ostatniej wyPOwiedzi Sikorskiego i milczeniu na ten temat Człowieka Rosji znowu w Warszawie nie budzi już żadnych wątpliwości. Teraz P artia O nuc straci już swoje wielkie POparcie w obwodach wyborczych obejmujących zakłady karne, gdzie zawsze totalnie wygrywała.
      • adam.eu Re: w czymże jesteś gorszy?..od Mularczyka! 06.10.22, 19:46
        no-popis napisała:

> czan-dra napisał:
        >
        > > Mularczyk o Niemczech: Oni muszą stanąć w prawdzie i się z Polską rozlicz
        > yć. To
        > > może trwać 30-50 lat,
        > > jeszcze raz, To może trwać 30-50 lat, więc
        > Nie pytaj w czym jest gorszy Mularczyk od Ciebie dlatego, że Mularczyk reprezen
        > tuje interes Polski a Sikorski a więc i Tusk, i Ty "Polskość uważacie za nienor
        > malność" .......................................

Wielkie słowa, interes Polski. Może faktycznie, głównie o elektorat PISowi chodzi?
        Ile lat PIS rządzi? Czy będąc w opozycji PIS coś mówił o "interesie Polski"?
        Czy w interesie Polski są jest mocne skłócenie elektoratów?
        Czy w interesie Polski jest kłótnia ze wszystkimi sąsiadami?

• no-popis Re: w czymże jesteś gorszy?..od Mularczyka! 07.10.22, 06:24
          adam.eu napisał:

> no-popis napisała:
          >
          > > czan-dra napisał:
          > >
          > > > Mularczyk o Niemczech: Oni muszą stanąć w prawdzie i się z Polską r
          > ozlicz
          > > yć. To
          > > > może trwać 30-50 lat,
          > > > jeszcze raz, To może trwać 30-50 lat, więc
          > > Nie pytaj w czym jest gorszy Mularczyk od Ciebie dlatego, że Mularczyk re
          > prezen
          > > tuje interes Polski a Sikorski a więc i Tusk, i Ty "Polskość uważacie za
          > nienor
          > > malność" .......................................
          >
          > Wielkie słowa, interes Polski.
          Jakie tam wielkie, normalne. Teraz Niemcy łamią unijną solidarność i zasady (200 mld pomocy dla niemieckich podmiotów) w swoim, niemieckim Wie3lkim Interesie.
          > Czy w interesie Polski jest kłótnia ze wszystkimi sąsiadami?
          To tylko tak wygląda na kłótnię ale po okresie oddawania hołdów przez Tuska Rosji i Niemcom niestety normalna praca w dobrze rozumianym interesie Polski tak wygląda.
          To tak jak by wszyscy tolerowali wyćwiczonego sportowo, wytatuowanego i agresywnego sąsiada, które pies codziennie jest wyprowadzany na trawnik osiedlowy i ten nie zbiera kupki aż pewnego dnia nowy lokator zwrócił uwagę co oczywiście wywołało oburzenie i agresję u "wytatuowanego byczka" i wszyscy mówią o nowym lokatorze bloku : awanturnik! Nie, ten nowy lokator to nie jest awanturnik a normalny człowiek z godnością i zasadami.
          • adam.eu Re: w czymże jesteś gorszy?..od Mularczyka! 07.10.22, 07:57
            no-popis napisała:

> Jakie tam wielkie, normalne. Teraz Niemcy łamią unijną solidarność i zasady (20
            > 0 mld pomocy dla niemieckich podmiotów) w swoim, niemieckim Wie3lkim Interesie.
            > > Czy w interesie Polski jest kłótnia ze wszystkimi sąsiadami?
            > To tylko tak wygląda na kłótnię ale po okresie oddawania hołdów przez Tuska Ros
            > ji i Niemcom niestety normalna praca w dobrze rozumianym interesie Polski tak
            > wygląda.
            > To tak jak by wszyscy tolerowali wyćwiczonego sportowo, wytatuowanego i agresyw
            > nego sąsiada, które pies codziennie jest wyprowadzany na trawnik osiedlowy i te
            > n nie zbiera kupki aż pewnego dnia nowy lokator zwrócił uwagę co oczywiście wyw
            > ołało oburzenie i agresję u "wytatuowanego byczka" i wszyscy mówią o nowym loka
            > torze bloku : awanturnik! Nie, ten nowy lokator to nie jest awanturnik a normal
            > ny człowiek z godnością i zasadami.

Mam nieodparte wrażenie, że pustą propagandą wracasz do PRL, do rosyjskich standardów.
            A Polska pod rządami PIS wraca do podległości wymiaru sprawiedliwości również do wzorców rosyjskich.
            I dokładnie to pomijasz starając się przenieść spór na tematykę nieistotną z punktu pieniędzy z KPO.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka