Dodaj do ulubionych

Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj

29.09.22, 07:32
A ja obiecuje że po wyborach odpuszczę, nie mam ochoty użerać się z kretynem stalkerem, trollem, o inteligencji miski z wodą, niech imbecyl tarza się we własnych odchodach. A ja będę się cieszył powrotem do jakiej takiej normalności.
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 07:38
      Posłuchaj wczorajszej kropki nad i, z Niedoszłym zakonnikiem , to ci przejdzie
      • mefi100feles Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 08:30
        m.c.hrabia napisał:

> Posłuchaj wczorajszej kropki nad i, z Niedoszłym zakonnikiem , to ci przejdzie

Potwierdzam. 👍
        I pani poseł Biejat w rozmowie z Morozowskim.

• oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 09:50
          mefi100feles napisał:

> I pani poseł Biejat w rozmowie z Morozowskim.

Morozowski dał jej dojść do głosu? To koniecznie trzeba posłuchać, bo to ewenement jeśli wręcz nie cud. Na Agatę Diduszko-Zyglewską rzucił się razem z księdzem Sową.
          • mefi100feles Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 12:15
            Też mnie czasem irytuje, ale w porównaniu do dziennikarzy TVP i niektórych Polsatu to mistrz kultury i sztuki dziennikarskiej. No w każdym razie pani Magda mówiła mniej więcej to samo, co i Jurek tu pisał - że wspólna lista do Sejmu premiuje Konfę i ewentualnie można uzgodnić kandydatów do Senatu
            • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 07:50
              mefi100feles napisał:

> Też mnie czasem irytuje, ale w porównaniu do dziennikarzy TVP i niektórych Pols
              > atu to mistrz kultury i sztuki dziennikarskiej. No w każdym razie pani Magda mó
              > wiła mniej więcej to samo, co i Jurek tu pisał - że wspólna lista do Sejmu prem
              > iuje Konfę i ewentualnie można uzgodnić kandydatów do Senatu

Zamiast w pięć minut przekazać aktualny przekaz dnia zaprasza się polityków dziesiątego sortu, nie odgrywających w partii żadnej roli, którzy go prezentują przez pół godziny. Nie dziwota, że prezenterzy z trudem maskują ziewanie i nie są zainteresowani tym, co mówią goście, więc sami trajkocą jak najęci przerywając i zachowują się jak baby w maglu.
    • buldog2 Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 08:22
      Mówienie o inteligencji miski z wodą, to błąd. Miska z wodą kojarzy się z czystością i czystą inteligencją, tu należałoby mówić o inteligencji muszli sedesowej. Albo jej zawartości.

Jak dla mnie, PIS chyba powinien zostać u władzy. Jakiś czas.

No bo kto skompromituje go tak jak to potrafi to sam PIS? Kto zamieni Terleckiego, Jędraszewskiego, Kaczyńskiego czy Macierewicza. Kto skompromituje PIS aż tak jak Pinokio? Czy nie byłoby dobrze, żeby PIS jeszcze trochę porządził? Trochę, tyle żeby ujawniły się ostateczne skutki rządów swołoczy z sowieckiej agenturalnej jaczejki PIS.

Jednak życzę swołoczy z PISu, żeby jeszcze porządzili.
    • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 13:49
      czan-dra napisał:

> A ja obiecuje że po wyborach odpuszczę, nie mam ochoty użerać się z kretynem st
      > alkerem, trollem, o inteligencji miski z wodą, niech imbecyl tarza się we własn
      > ych odchodach. A ja będę się cieszył powrotem do jakiej takiej normalności.
      >
      Właśnie dlatego Tusk przegra. Między innymi z powodu takiego, że chronią go Cenzorzy i Neomarksizm.
      Jest, jak widać po cenzurze, kacykiem( tak to się mówiło w PRL) sterowanym spoza Polski a przynajmniej spolegliwym decydentom poza Polską.
      • czan-dra Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 17:17
        Trzeba być imbecylem, by nie zrozumieć o kim min. traktuje wątek początkowy, ale dlaczego się dziwię, pisać nie potrafi, z czytaniem też nie lepiej, o zrozumieniu nie wspomnę, bom wspaniałomyślny.
        • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 04.10.22, 06:09
          czan-dra napisał:

> Trzeba być imbecylem, by nie zrozumieć o kim min. traktuje wątek początkowy, al
          > e dlaczego się dziwię, pisać nie potrafi, z czytaniem też nie lepiej, o zrozumi
          > eniu nie wspomnę, bom wspaniałomyślny.
          Jak widać wolno Ci na tym forum więcej jak komunistom w komunizmie lub faszystom w faszyzmie. To jest Wasz PrOgram i taką Polskę chcecie.
          youtu.be/QYfn1To3S0g
    • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 17:15
      czan-dra napisał:

> A ja obiecuje że po wyborach odpuszczę, nie mam ochoty użerać się z kretynem st
      > alkerem, trollem, o inteligencji miski z wodą, niech imbecyl tarza się we własn
      >
      Ale Sikorskiego Tusku już nie skup zjednoczonej opozycji, proszę. Nie musisz go POtępiać jakimś niezwykle celnym twittem bo wszyscy wiedzą żeś tchórz i nie miałbyś na to odwagi ale w jednej kwestii nie słuchaj się Czandra i nie bierz do tej gruby "zbierańców od komunistów po katolików" osoby Sikorskiego Radzia.
      Z Radziem już ciężko byłoby Ci wygrać no chyba, że do pieniędzy niemieckich RAdzio dokłada pieniądze putinowe.
      polityka.se.pl/wiadomosci/tajemnicze-800-tys-euro-radoslawa-sikorskiego-politykowi-przyglada-sie-international-transparency-eu-aa-KLMB-rxmi-TLmh.html
      • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 01.10.22, 16:05
        no-popis napisała:

> POtępiać

W języku polskim a nie POlskim pisze się potępiać a nie POtępiać . Im mniej wykształcony na tym forum tym skwapliwiej zwraca uwagę innym.
    • ktos_z_kosmosu Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 29.09.22, 17:50
      A kodo ma skupiać ten Tusk? Nie dość, że sam Tusk po masie błędów jakie popełnił (główny to ciche, wieloletnie promowanie Kaczyńskich. Na wzór USA system dwupartyjny mu się marzył) sam skupić się nie może, to na dodatek ci, których chce skupiać, wyłącznie skupiają się wokół własnych kup.
      Jedyna nadzieja to atak z zaskoczenia Trzaskowskiego, lub kogoś nieznanego z jego otoczenia.
      Możliwe. Jeśli znajdą się sponsorzy, to pójdą jak tajfun i zmiotą tę całą rozmodloną postsolidarność.
      • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 04.10.22, 06:11
        ktos_z_kosmosu napisał:

> A kodo ma skupiać ten Tusk? Nie dość, że sam Tusk po masie błędów jakie popełni
        > ł (główny to ciche, wieloletnie promowanie Kaczyńskich. Na wzór USA system dwup
        > artyjny mu się marzył)

W dalszym ciągu to robi we współpracy (niepisanej) z Kaczyńskim. A czymże jest Jedna Lista Opozycji?
    • no-popis Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 29.09.22, 19:46
      czan-dra napisał:

>
      Tusk jest obciążeniem dla opozycji a już całkowitym obciążeniem dla zjednoczonej opozycji. Jednoznacznie opisują to sondaże.
      Trzaskowski ma większe szanse ale musi uważać bo Tusk nic jeszcze nie zjednoczył ale wszystko dzielił.
      • ktos_z_kosmosu Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 29.09.22, 21:21
        no-popis napisała:

> Tusk jest obciążeniem dla opozycji a już całkowitym obciążeniem dla zjednoczone
        > j opozycji. Jednoznacznie opisują to sondaże.

Zgadza się.

> Trzaskowski ma większe szanse ale musi uważać

No i uważa. Siedzi jak kot polujący na rudą mysz.
        Tak jakoś mi się to widzi.

bo Tusk nic jeszcze nie zjednoczył ale wszystko dzielił.

Tu istnieje inna obawa. Trzaskowski ujawni plany, a Tusk (możliwe, że w porozumieniu z Kaczyńskim. Nie raz się porozumiewali) z bomby poszczuje go kimś na miarę Konstantego Miodowicza.
        Nieprzekonanym, przypominam.
        Tusk to polityk prawem kaduka.

• oby.watel Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 07:57
          ktos_z_kosmosu napisał:

> Tusk to polityk prawem kaduka.

Wskaż lepszego, który cieszy się podobną estymą w Unii i na świecie.
          • ktos_z_kosmosu Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 10:24
            oby.watel napisał:

> Wskaż lepszego,

Ty tak poważnie?
            Byli i są lepsi, ale ci zostali zepchnięci w niebyt.
            Towarzystwa wzajemnej adoracji już o to zadbały i nadal o to dbają.

> który cieszy się podobną estymą w Unii i na świecie.

Estyma unijnego halabardnika.
            A gdzie nasz zysk?
            Tak pod rozwagę.
            Polski elektorat to 30'000'000 dusz. Elektorat PiS to 6'000'000 do 6'500'000.
            Od 30'000'000 - 6'500'000 = 23'500'000.
            Teraz zadaj sobie pytanie. Z jakich to powodów 23'500'000 nie może pokonać 6'500'000?
            Nie podpowiadam.

• oby.watel Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 11:11
              ktos_z_kosmosu napisał:

> Ty tak poważnie?
              > Byli i są lepsi, ale ci zostali zepchnięci w niebyt.
              > Towarzystwa wzajemnej adoracji już o to zadbały i nadal o to dbają.

Jasne. Byli tacy dobrzy, że się dali zepchnąć w niebyt. Na tym polega ich przewaga, że Tusk jest a ich nie ma?

> Estyma unijnego halabardnika.
              > A gdzie nasz zysk?

Minimalizacja strat to już jest zysk.

> Tak pod rozwagę.
              > Polski elektorat to 30'000'000 dusz. Elektorat PiS to 6'000'000 do 6'500'000.
              > Od 30'000'000 - 6'500'000 = 23'500'000.
              > Teraz zadaj sobie pytanie. Z jakich to powodów 23'500'000 nie może pokonać 6'50
              > 0'000?
              > Nie podpowiadam.

Zadałem sobie pytanie i znalazłem odpowiedź na nie. Polski elektorat to 6.000.000 do 6.500.000. Na propagandę rządową idzie 2.000.000.000 zł rocznie dotacji plus opłaty z abonamentu i zyski z reklam. Dzięki akcji "obraz jak żyleta 4D" wiele gospodarstw domowych zostało pozbawionych możliwości oglądania konkurencyjnych stacji komercyjnych. Na dodatek opozycja, na czele z Kosiniakiem-Kamyszem, Zandbergiem, Biedroniem i innymi łebskimi acz niewydarzonymi liderzątkami, którzy są lepsi nawet od siebie samych, jak mantrę powtarza, że jeśli pójdzie do wyborów zjednoczona jak nieprzymierzając prawica, to PiS może przegrać, a do tego dopuścić nie wolno. W Krakowie w sejmiku wojewódzkim PiS z PSL-em rozumieją się bez słów. Ostatnio wspólnie z PiS-em pod przewodem Dudy seniora wydłużyli program "trujmiasto smogiem" o dwa sezony.
            • buldog2 Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 19:05
              Pomimo wielu zastrzeżeń, ja też poważnie.
              Pokaż tych lepszych. Biedroń czy Gowin?
          • mefi100feles Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 12:50
            Też wolę Trzaskowskiego. Niektóre mocne wypowiedzi Tuska wskazują na chęć odwetu, po latach upokorzeń to zrozumiałe, co nie zmienia faktu, że także destruktywne. Jeśli KO (lub raczej PO, bo w zasadzie to N. została już skonsumowana) ma zrobić to samo co PiS, tylko w drugą stronę to dziękuję za taką zmianę.
            • oby.watel Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 13:30
              mefi100feles napisał:

> Też wolę Trzaskowskiego. Niektóre mocne wypowiedzi Tuska wskazują na chęć odwet
              > u, po latach upokorzeń to zrozumiałe, co nie zmienia faktu, że także destruktyw
              > ne. Jeśli KO (lub raczej PO, bo w zasadzie to N. została już skonsumowana) ma
              > zrobić to samo co PiS, tylko w drugą stronę to dziękuję za taką zmianę.

Też uważam, że lepiej będzie jak wszystko zostanie po staremu.
              • mefi100feles Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 15:10
                Wojna wiele przewartościowała. Starcie Tusk vs Kaczyński zapowiada się bardzo brutalnie, znudziła mi się ta naparzanka z wzajemnymi oskarżeniami o agenturalność (tym komiczniejszymi, że interesy z Rosjanami robili wszyscy od lewej do prawej, a Putin nie sprawuje przecież władzy od wczoraj).
                • oby.watel Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 15:16
                  mefi100feles napisał:

> Wojna wiele przewartościowała. Starcie Tusk vs Kaczyński zapowiada się bardzo b
                  > rutalnie, znudziła mi się ta naparzanka z wzajemnymi oskarżeniami o agenturalno
                  > ść (tym komiczniejszymi, że interesy z Rosjanami robili wszyscy od lewej do pra
                  > wej, a Putin nie sprawuje przecież władzy od wczoraj).

Tak, naparzanka jest nudna. Za komuny naparzanki nie było. Kampania wyborcza przebiegała w miłej atmosferze, tak miłej, że mało kto był w stanie zauważyć, że w ogóle trwa. I komu to przeszkadzało?
                  • mefi100feles Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 01.10.22, 10:22
                    oby.watel napisał:

> Tak, naparzanka jest nudna. Za komuny naparzanki nie było. Kampania wyborcza pr
                    > zebiegała w miłej atmosferze, tak miłej, że mało kto był w stanie zauważyć, że
                    > w ogóle trwa. I komu to przeszkadzało?

Racja.
                    Bez podkręcania temperatury sporu do ekstremum nie ma demokracji.
                    Tylko dlaczego pisim udało się wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne wtedy, kiedy zaczęli udawać spokojne, koncyliacyjne ugrupowanie i schowali prawdziwych liderów za plecami sympatycznego everymana i pracowitej pani domu z sąsiedztwa.
                    • oby.watel Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 01.10.22, 14:04
                      mefi100feles napisał:

> Racja.
                      > Bez podkręcania temperatury sporu do ekstremum nie ma demokracji.
                      > Tylko dlaczego pisim udało się wygrać wybory prezydenckie i parlamentarne wtedy
                      > , kiedy zaczęli udawać spokojne, koncyliacyjne ugrupowanie i schowali prawdziwy
                      > ch liderów za plecami sympatycznego everymana i pracowitej pani domu z sąsiedzt
                      > wa.

Odpowiedź jest bardzo prosta — une dajo. A jak une dajo, to ludzie na nich głos oddajo. Naparzanka odgrywa tu drugorzędną rolę. Chodzi o to, by przekonać wyborców, że my dajemy, a oni zabiorą wszystko, co my dali. To pierwszy powód. Drugi to opozycji praca u podstaw. Do walki ze zjednoczonym przeciwnikiem wystawiła kilka ugrupowań pod wodzą nieudolnych watażków, a resztę roboty wykonał d'Hondt, czyli ordynacja i znajdujący się we właściwych rekach sąd.
                • buldog2 Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 30.09.22, 19:13
                  Najdroższy na świecie gaz to jednak kupił Jasiński z PISu, nie Tusk. Pawłak uzyskał od tego rabat 5-7%.
                  To nie Tusk, ale Macierewicz wydał Rosjanom polskich agentów, z których co najmniej dwóch straciło życie. Nie Tusk, ale Macierewicz na strategiczne stanowiska wstawiał rosyjskich agentów, jak Szołucha, zamykał śledztwa prowadzone przeciw ludziom utrzymującym kontakty z ros. służbami, wypierał się znajomości z łącznikiem mafii GRU D'Amato (tak jak i D'Amato, też nie znał Macierewicza), dopóki nie ujawniono ich wspólnych zdjęć. Nie Tuskowi, tylko Macierewiczowi przesyłała zdjęcia płk Tatiana Karacuba.

Można tak długo:
                  forum.gazeta.pl/forum/w,28,164299317,164299317,Anton_i_jego_chlopaki_jako_ruska_agentura_suma_.html
                  • mefi100feles Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 01.10.22, 10:21
                    Przyjmując słuszność tych konkluzji, to jeden Macierewicz nie przesądza o tym, że cała formacja jest zinfiltrowana.
      • privus Re: Tusk jest obciążeniem dla opozycji 01.10.22, 21:07
        Jeśli już, to obciążeniem od 30 lat dla Polski byli przede wszystkim Kaczyńscy.
    • kawa_poranna11 Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 03:07
      Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj

To wybory są już za trzy miesiące?
      Jeśli tak to czas skonsolidować.
      Przedwczesne działania to jak przedwczesny strzał do kaczki na polowaniu.
      Nadleć bliżej, bliżej, bliżej.
      I po kaczce!
      • buldog2 Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 19:48
        Tak. Kaczce trzeba łeb ukręcić. Nie na półmisek, jak Palikot, tylko do utylizacji. Bo jeszcze się kto zatruje.
    • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 14:30
      Nurtuje mnie pytanie co by było gdyby Tusk nie roz... walił OFE. Te 150 miliardów które on zajumał były do dyspozycji PiS-u, to łatwiej by było dotrwać do wyborów i je wygrać. A wystarczyło nie kraść. Wtedy.
      • pies.na.czarnych Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 14:39
        > Te 150 miliardów które on zajumał

Q... jak można pierdolić takie głupoty?
        Zadumał i zakopał w swoim ogródku, a te pisie ciemniaki do dzisiaj nie potrafią ich znaleźć.
        • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 14:42
          pies.na.czarnych napisała:

> > Te 150 miliardów które on zajumał
          >
          > Q... jak można pierdolić takie głupoty?
          > Zadumał i zakopał w swoim ogródku, a te pisie ciemniaki do dzisiaj nie potrafią
          > ich znaleźć.

Ba! Żeby zajumał i zakopał. On je roz... trwonił! Najgorsze jest to, że rozwalił system emerytalny i nie ma sobie nic do zarzucenia, dalej łże, że nikomu nic nie ukradł.
          • mefi100feles Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 14:51
            Kolejny argument na korzyść Trzaskowskiego.
            • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 15:17
              mefi100feles napisał:

> Kolejny argument na korzyść Trzaskowskiego.

Na korzyść Trzaskowskiego przemawia bardzo wiele. Niestety, Tusk jak Kaczyński, w swoich oczach jawi się zbawcą.
          • pies.na.czarnych Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 19:31
            > Żeby zajumał i zakopał. On je roz... trwonił!

Nie pisz o sprawach, których nie rozumiesz. U mnie zrobiono podobny manewr i jakoś nikt nie krzyczał, ze coś komu ukradziono.
            Przypatrz się lepiej co zrobil pis z oszczędnościami emerytalnymi i ile poszczególni ludzie na tym stracili.
            • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 01.10.22, 15:27
              pies.na.czarnych napisała:

> > Żeby zajumał i zakopał. On je roz... trwonił!
              >
              > Nie pisz o sprawach, których nie rozumiesz. U mnie zrobiono podobny manewr i ja
              > koś nikt nie krzyczał, ze coś komu ukradziono.
              > Przypatrz się lepiej co zrobil pis z oszczędnościami emerytalnymi i ile poszcz
              > ególni ludzie na tym stracili.

Z tego, że okradziony nie zorientował się, że został okradziony nie wynika, że nie został okradziony. Zorientuje się gdy jego będzie stać ledwie na suchą bułkę z przeceny, a tych, którzy go okradli będzie stać na wypoczynek pod palmami. Oczywiście kapitałowy system emerytalny ma sens tylko w kraju, w którym ten, przez kogo z giełdy wyparowuje 70 miliardów złotych idzie siedzieć.
            • buldog2 Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 01.10.22, 16:21
              On wziął rzeczywiste ludzkie walory, można powiedzieć, zrabował, tyle że nie do swojej kieszeni. I na ich miejsce postawił gwarancje państwa. I teraz ci ludzie mają. Gwarancje.
    • buldog2 Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 30.09.22, 19:16
      Pan Czandra zupełnie niedawno znakomicie wykrył i zlokalizował leszaba.
      Prosimy o kontynuację tej prospołecznej przecież działalności, bo ON tu przecież jest. Ja to wiem przecież.
    • privus Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 01.10.22, 20:41
      Skupowanie zwolenników nie leży w gestiach jego zainteresowań, chyba że czegoś nie słyszałem :)
      • oby.watel Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 02.10.22, 10:30
        privus napisał:

> Skupowanie zwolenników nie leży w gestiach jego zainteresowań, chyba że czegoś
        > nie słyszałem :)

Nie słyszałeś propozycji zakupu poparcia sfery budżetowej? Nie słyszałeś propozycji zakupu głosów poparcia posiadaczy dzieci oraz emerytów, którym nic co PiS dało nie zostanie odebrane? Dzięki tym zakupom po wyborach od razu inflacja nie będzie dwucyfrowa. Bedzie trzycyfrowa.
    • no-popis Jak T może skupić opozycję jak wyborcy go nie chcą 04.10.22, 06:19
      czan-dra napisał:

Najnowsze badania niepisowskiego portalu i niepisowskiej sondażowni wykazują, że 56,5 % wyborców NIE CHCE Tuska u władzy. PS Swoją drogą nieżle musiał zajść wyborcy za skórę.
      Czy Tobie tak trudno zrozumieć, że jak Ktoś jest odrzucany przez większość to sukcesu odnieść w polityce nie może?
      Tu masz ten sondaż :
      wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-donald-tusk-powinien-byc-premierem-najnowszy-sondaz/efz7q9b
      • mefi100feles Re: Jak T może skupić opozycję jak wyborcy go nie 04.10.22, 08:14
        no-popis napisała:

> Tu masz ten sondaż :
        > wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-donald-tusk-powinien-byc-premierem-najnowszy-sondaz/efz7q9b

Osobom przywiązanym do ulubionego lidera trudno jest zaakceptować fakt, że uruchamia on swój ogromny elektorat negatywny i nikt nie chce się z nim jednoczyć. Pisi to zrozumieli i wyciągnęli wnioski, może i PO zrozumie.
    • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 05.10.22, 14:01
      Czy głosy w twojej głowie każą ci pisać o Tusku o 5 nad ranem, dzień w dzień. Co na to doktor?
    • no-popis Re: Tusku! Skup wreszcie tę opozycję, i wygraj 06.10.22, 10:48
      czan-dra napisał:

>
      Masz jakąś obsesję w kwestii Tuska. Wielbisz go i wynosisz na piedestały niczym dyrektor Rydzyk Matkę Boską aczkolwiek coś świętego w tym może być bo Nowak publicznie ogłosił Tuska " dotkniętym palcem bożym"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka