Dodaj do ulubionych

SBecka teczka pewnego polityka!

01.10.22, 10:03
Kim naprawdę jest polityk z Żoliborza i jak doszedł do władzy?
Co ma wspólnego z Rosją i szpiegami KGB?
Lada moment na rynku premierę będzie miała książka „Kaczyński i jego pajęczyna”.
Autorem jest dziennikarz Tomasz Piątek.

Więcej:
www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Esbecka-teczka-Kaczynskiego!-Szokujace-powiazania-z-Rosja-i-KGB-29-09-2022
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: SBecka teczka pewnego polityka! 01.10.22, 12:06
      Człowieku! Ty nam tutaj jakieś nowe prawdy objawione odsłaniasz? Z czym do ludzi? Z planetą?
      Myśmy tu o tym rozmawiali ponad 8 lat temu, kiedy żaden Piątek nawet słowa o tym nie pisnął.
      • weteran-czasu Re: SBecka teczka pewnego polityka! 01.10.22, 16:24
        Uszatku,
        Piątek nie mógł nic napisać, ponieważ z pewnej szafy pancernej zginęła teczka.
        Teraz okazuje się, że w całości się odnalazła.
        • 141288bs Re: SBecka teczka pewnego polityka! 02.10.22, 09:04
          weteran-czasu napisał:

> Uszatku,
          > Piątek nie mógł nic napisać, ponieważ z pewnej szafy pancernej zginęła teczka.
          > Teraz okazuje się, że w całości się odnalazła.
          >
          - właśnie, odnalazł ją jakiś kwaśniewskiego generał ...,Pytel mu z nazwiska
      • weteran-czasu Re: SBecka teczka pewnego polityka! 01.10.22, 16:37
        Ale mnie tymi latami i "zaskoczyłeś"!
        Wyście tu rozmawiali, a gdzie ja byłem?
        Na FK jestem od początku jego istnienia (retronick). Opiekunką forum była przemiła Giwi.
    • zdravko_vypic jeśli to jest TA teczka, to będzie awantura jak... 01.10.22, 17:56
      ...nie wiem co, a ci, którzy mają/mieli do niej dostęp niech się liczą z losem Leppera, który podobno dostał jej kopię.

TA TECZKA oznacza teczkę z rejestru Biura Studiów SB MSW. I o tym pisze do ciebie buldog, o tym pisaliśmy tutaj. Gdyż teczki Jarosława w zasobie biura "C" - za tę teorię dam sobie obciąć paznokieć - nie było po roku 1982. Nie było też tej teczki w zbiorze IPN, dlatego nastąpiła prowokacja (z b. kręgów bezpieki, czyli kpr. Kosiba) wobec nieskazitelnego Przewoźnika, mającego objąć jego szefostwo, by PiS mógł tam dać Kurtykę, na którego prezes miał haki obyczajowe dzięki paszczy i sromowi red. Hujskiej-Gejke - i żeby dało się jakoś wyprodukować teczkę prezesa, bo jej brak w zasobie IPN byłby dla elektoratu niezrozumiały. A ponieważ fałszerstwo teczki przez ludzi z PiSu robili zaufani, to było nieudolne - i dlatego prezes na wszelki wypadek zadeklarował, że... teczka w IPN jest sfałszowana. Problem, oczywiście nietknięty przez durnowatych memłoków z opozycji i skorumpowanych/zastraszonych dziennikarzy, polegał na tym, że gdyby ją sfałszował oskarżany o to Lesiak, to by to zrobił porządnie.

Tak czy owak nawet sfałszowana teczka Jarosława jest kopalnią wiedzy, tylko nikt tego dotychczas nie tknął, poza nami tutaj. Np. że papiery Jarosława bezpieka "zwykła" w 1982 przeniosła ze zbioru bieżącego do archiwum i nigdy ich stamtąd nie wydobyła, choć Jarosław piął się aż w bezpośrednie otoczenie Wałęsy. Nikt nie zadał Jarosławowi np. podstawowego pytania: kto to jest/był TW Dubler, wspomniany w sfałszowanej teczce jako źródło.

Osobną rzeczą jest dziedziczenie agenturalności w tej rodzinie, i nie mówię tutaj o Rajmundzie - choć jest możliwe, że pracował dla wywiadu wojskowego, bo ma w papierach stopień porucznika i był na "inwestycjach zagranicznych" akurat w pobliżu rejonów zapalnych. Ewidentną dla mnie agentką Departamentu I MSW była Jadwiga Kaczyńska. Jej teczka jest obecnie na 100 proc. sfałszowana albo w ogóle jej nie ma w zbiorach IPN. Po to od zawsze PiS miał swoich ludzi w IPN.
      • aga-kosa Re: jeśli to jest TA teczka, to będzie awantura j 01.10.22, 18:20
        Część z teczki ma Zbyszek, a część Antoni :( aga
      • weteran-czasu Re: jeśli to jest TA teczka, to będzie awantura j 01.10.22, 18:29
        Tak też tę sprawę odbierałem dawniej, ale dzięki za przypomnienie.
        Piątek twierdzi, że korzystał z bardzo obszernego materiału faktograficznego (też oryginalnej teczki), jego książka liczy ponad 500 stron.
        Po przeczytaniu pewnie wróci dyskusja na FK.
        • adria231 Re: jeśli to jest TA teczka, to będzie awantura j 02.10.22, 11:28
          Mamuśka prezesa, Jadwiga wpajała mu od dziecka ideologię Lenina, nawet na urodziny kupiła mu "Myśli Lenina", które to jaruś przyswajał sobie od wczesnego dzieciństwa.....
    • zdravko_vypic tato Wilhelm Świątkowski, enkawudowski zbrodniarz, 02.10.22, 15:30
      ...późniejszy generał sowieckich służb i mać Jadwiga ze Starachowic, przesławna powstanka, funkcjonariuszka Departamentu I MSW. Bardzo podobna do legalnej żony Wilhelma Heleny Muklewicz/Niklewicz, też Polki. Widać rosyjski mit "pięknej Polki" bardzo się w rodzinie Świątkowskich/Swintkowskich zakorzenił.

Prawowity syn Wilhelma Włodzimierz Swintkowski jest poszukiwany w Polsce za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ciekawe jest, że Wilhelm odstąpił od rodzinnej tradycji imion germańskich i nadawał swojej progeniturze imiona wielkich książąt ruskich. Z wyjątkiem Lecha, bo to był ukłon w kierunku jego starachowickiej mamuńci. Mam tu zdjęcie rodzinne: w środku Wilhelm Świątkowski (widać odznaczenia z czasów służby sowieckiemu aparatowi śmierci w Polsce) w mundurze marynarki, po lewej Włodzimierz Swintkowski, morderca. Zwracam uwagę na dziedziczny kształt uszu, włosy, oczy i ich oprawę oraz charakterystyczny dołek w wardze pod nosem. U Włodzimierza niewidoczny, bo urodził się on z zajęczą wargą i bliznę ukrywa pod wąsami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka