Dodaj do ulubionych

Panie Tusk

03.10.22, 21:42
mam nadzieję że uda!

www.rp.pl/polityka/art37167691-tusk-szuka-poparcia-najmlodszych-wyborcow-na-tiktoku
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Panie Tusk 04.10.22, 05:34
      superspec1 napisał(a):

> mam nadzieję że uda!
      >
      > www.rp.pl/polityka/art37167691-tusk-szuka-poparcia-najmlodszych-wyborcow-na-tiktoku
      Jak zatańczy disco polo jak Olek Kwaśniewski to wygrana muuurowana :)
      Może powie na tiktoku dlaczego toleruje ruską onucę Sikorskiego? Młodzież lubi szczerość i autentyczność a nie znosi krętactwa i kłamstwa czyli tego co uosabia Tusk.
      • superspec1 Re: Panie Tusk 04.10.22, 05:45
        Czy zyska młodych to zależy od skuteczności peowskiej propagandy.;)

lubimyczytac.pl/ksiazka/69657/wiek-propagandy-uzywanie-i-naduzywanie-perswazji-na-co-dzien
        • no-popis Re: Panie Tusk 05.10.22, 14:51
          superspec1 napisał(a):

> Czy zyska młodych to zależy od skuteczności peowskiej propagandy.;)
          >
          > lubimyczytac.pl/ksiazka/69657/wiek-propagandy-uzywanie-i-naduzywanie-perswazji-na-co-dzien
          Młodzież jest mniej podatna na propagandę. Patrząc na młodzież szeroko a nie na młodzieżówki tych różnych, głównych partii gdzie są zdeterminowani na karierowiczostwo.
    • no-popis Re: Panie Tusk 04.10.22, 06:21
      superspec1 napisał(a):

> mam nadzieję że uda!
      >
      > www.rp.pl/polityka/art37167691-tusk-szuka-poparcia-najmlodszych-wyborcow-na-tiktoku
      Rzeczywistość jest inna :
      wiadomosci.onet.pl/kraj/czy-donald-tusk-powinien-byc-premierem-najnowszy-sondaz/efz7q9b
      • superspec1 Re: Panie Tusk 04.10.22, 06:26
        Tusk uratował PO przed upadkiem ale teraz jest balastem dla partii.
        • no-popis Re: Panie Tusk 06.10.22, 08:20
          superspec1 napisał(a):

> Tusk uratował PO przed upadkiem ale teraz jest balastem dla partii.
          Czasami, z biznesu, lepiej jest jak firma upadnie. Lepiej dla rynku oraz dla wierzycieli a czasami nawet właścicieli :) .Możesz mi uwierzyć Specu. Środowiska PO nie uległyby anihilacji ale utworzyłyby nowe nurty i partie. To nawet mogłoby rozbić PiS ponieważ PiS funkcjonuje tak wysoko tylko z tego powodu, że dla Ciebie mniejszym złem jest PO czyli dlatego, że PO istnieje. PiS upadłby bez PO. 35 % wyborców PiS to nie jest żelazny elektorat bo ten żelazny u pisiaków do jakieś 12-15 % a resztę dochodzi w akcie głosowania do PiS z powodu strachy przez hejterami o kłamcami z PO.
    • oby.watel Re: Panie Tusk 05.10.22, 15:05
      Przekaz dla młodych "Załatwiłem system emerytalny, dzięki czemu będziecie mieli wypasione emerytury, zbudowałem elektrownie atomowe, dzięki czemu macie tani prąd, zreformowałem system refundacji leków, dzięki czemu wasi dziadkowie nie są w stanie ich wykupić, uporządkowałem wywóz i utylizację śmieci, dzięki czemu płacicie jak za woły, nie dopuściłem do postawienia Kaczyńskiego i Ziobry przed Trybunałem Stanu, ale została jeszcze kupa do zrobienia. Głosujcie na mnie!"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka