Dodaj do ulubionych

"Jakoś ludzie tam żyją"

13.10.22, 13:46
Kulawy znowu odleciał jak sójka za morze tvn24.pl/biznes/z-kraju/jaroslaw-kaczynski-o-spalaniu-wegla-brunatnego-w-domach-piotr-siergiej-z-polskiego-alarmu-smogowego-komentuje-6161376

Ja właściwie nie o tym co w linkowanym tekście jest głównym tematem. Chodzi mi o wypowiedz Kulawego w drugim wideo. Okazuje się, ze pisia swołocz nie tylko z niemieckich pociągów jest wywalana na pysk za picie piwa i pijackie śpiewy w przedziałach pierwszej klasy, ale również z Parlamentu UE. Według jego bajdurzenia w PE goryle wynoszą z sali pisich posłów biorąc ich za grzbiet jak srebrne lisy i wyrzucają ich z sali obrad. Posłów prawicowej swołoczy, którzy próbują zadawać niewygodne pytania i chcą dyskutować o jedynie słusznej pisiej prawdzie.

Czy jest lekarz na FK? Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaki ma wpływ chroniczny ból kolan na stan psychiczny pacjenta?
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 13:59
      > Kulawy znowu odleciał jak sójka za morze

Jeszcze sortimo, SB archiwista nie przyczepił się do tego zdania? Dziwne, czekam na jego długie wyjaśnienie ja to z tą sójką było :)))
    • topiramax Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 15:01
      Gdy nogi bolą to nie można podejmować żadnych decyzji zdaje się.
    • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 15:37
      Z tego bólu wszystko mu się miesza.

Prezes PiS o mieszaniu "węgla taniego, nie fizycznie, z tym droższym". Posłanka opozycji: wszystko się miesza Kaczyńskiemu tvn24.pl/polska/prezes-pis-jaroslaw-kaczynski-w-pulawach-o-mieszaniu-wegla-komentarze-polityczne-6161797
      • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 15:54
        Kulawy zmieszał piasek z mialem i z wodá, a Pinokio od razu...

Morawiecki obiecuje w Otwocku: Obniżamy cenę tony węgla do 1500 złotych brutto wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29021161,morawiecki-obiecuje-w-otwocku-obnizamy-cene-tony-wegla-do-1500.html#do_t=49&do_g=12&do_s=A&do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg5
    • storima Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 16:33
      pies.na.czarnych napisała:

> Kulawy znowu odleciał jak sójka za morze

Niepoprawnie użyte jedno z klasycznych polskich powiedzeń.

I to jak na cudzoziemca w miarę dobrze posługujesz się językiem polskim.
      • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 16:39
        Znowu celnie uderzyłem w stół 😂

13.10.22, 13:59h

> > Kulawy znowu odleciał jak sójka za morze
        >
        > Jeszcze sortimo, SB archiwista nie przyczepił się do tego zdania? Dziwne, czeka
        > m na jego długie wyjaśnienie jak to z tą sójką było :)))
        >
        • storima Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 16:57

> Znowu celnie uderzyłem w stół 😂

Ponownie błędne użycie jednego z klasycznych przysłów polskich. W tym kontekście NIE ma takiego powiedzenia w obcym dla ciebie języku.

Znów piszesz do siebie. Ale dobrze się określasz. Jako deklarowany na FK zwolennik bolszewizmu. W PRLu taka była rola rola UBecji pies.na.czarnych.
          • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 17:01
            > Ponownie błędne użycie jednego z klasycznych przysłów polskich.

😂

W tym pochmurnym dniu zawsze mogę liczyć na ciebie. Głupoty wypisywane przez ciebie zawsze działają na mnie rozweselająco.
          • pies.na.czarnych Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 17:03
            Oczywiście jak zwykle nic na temat wątku. Jedynie trolling i nieudolna próba zdyskredytowania autora wpisu. Lecz się chłopino.
            • storima Re: "Jakoś ludzie tam żyją" 13.10.22, 17:25

> Oczywiście jak zwykle nic na temat wątku. Jedynie trolling i nieudolna próba zd
              > yskredytowania autora wpisu. Lecz się chłopino.
              >

> Jeszcze sortimo, SB archiwista nie przyczepił się do tego zdania? Dziwne, czeka
              > m na jego długie wyjaśnienie ja to z tą sójką było :)))
              >

Jeśli pochwalne moje komentarze, że jak na osobę dla której polski nie jest rodzimym językiem w miarę dobrze się nim posługujesz powodują u ciebie agresje i chamskie odżywki to ewidentnie znaczy, że masz poważny problem z twą tożsamością. Co nie przeszkadza ci wspierać OTWARCIE na FK twej Matki Rosji w bandyckiej odmianie putinowskiego agresora.

PS i jak zwykle ŁŻESZ na FK jak widać w powyższym cytacie jak Ławrow na mękach w ONZecie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka