Dodaj do ulubionych

Du*a czuje się oszukany.

15.10.22, 14:37
Albo jest niedoinformowany, albo czyni to celowo, ponieważ, pieprzy o o pieniądzach z KPO które Komisja Europejska wstrzymuje między innymi przez łamanie przez Polskę praworządności, ino że swołocz dotąd nie wysłała nawet wniosku o pierwszą wypłatę z KPO. – Ruch jest po stronie Polski , więc dmuchacz krabów podle kłamie, i to ma być prezydentem, napisałbym czym toto jest, ale pewnie wylecę na Osła, dlatego przemilczę.

natemat.pl/442993,pieniadze-z-kpo-dla-polski-prezydent-andrzej-duda-czuje-sie-oszukany
Obserwuj wątek
    • privus Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 14:44
      Nie po raz pierwszy. Wydaje się, wizje odmienne od rzeczywistości męczą go już długie lata.
    • yabbaryt Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:38
      Dla ciebie cienki bolku to jest Pan Prezydent Andrzej Duda. Wiem że łatwo tego nie przyswoisz ale może chociaż spróbuj.
      • m.c.hrabia Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:39
        yabbaryt napisał:

> Dla ciebie cienki bolku to jest Pan Prezydent Andrzej Duda. Wiem że łatwo tego
        > nie przyswoisz ale może chociaż spróbuj.
        >
        a po co ?
        Żulczykowi sąd przyznał rację,
      • czan-dra Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:42
        gabbaryt, cieciu pisi, on nigdy, dla mnie nie będzie prezydentem, a tym bardziej Panem, postaraj się to zrozumieć, jeśli masz z tym kłopoty, poproś czteroletniego syna sąsiadów by ci wytłumaczył.
      • pies.na.czarnych Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:43
        > Dla ciebie cienki bolku to jest Pan

Panowie w 39 wyjechali do Londynu i nie mają zamiaru wracać do zniszczonej przez PiS Polski.
      • weteran-czasu Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:45
        Dla PiSu może i Duda jest prezydentem, ale dla mnie nie.
      • snajper55 Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 17:58
        yabbaryt napisał:

> Dla ciebie cienki bolku to jest Pan Prezydent Andrzej Duda. Wiem że łatwo tego
        > nie przyswoisz ale może chociaż spróbuj.

A skąd wiesz kim on jest dla niego? Bo na przykład dla mnie, podobnie jak dla Żulczyka, prezydent Duda jest debilem.

S.
      • x2468 Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 18:25
        Koleś Seby co sra do chleba i Leśnego Ruchadła może być?
      • adam111115 Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 18:40
        Sąd potwierdził diagnozę Żulczyka więc na drzewo pisiorze
        • snajper55 Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 23:32
          adam111115 napisał:

> Sąd potwierdził diagnozę Żulczyka więc na drzewo pisiorze

Życie cały czas ją potwierdza.

https://s.tvp.pl/images/0/b/b/uid_0bb2f8d14f3fa3b61c865a0fa826a0081495794874941_width_633_play_0_pos_3_gs_0.jpg

S.
    • weteran-czasu Re: Du*a czuje się oszukany. 15.10.22, 16:41
      Nie składają wniosku o dotacje z KPO, ponieważ obawiają się że po złożeniu wnioski UE by mogła przelać transzę warunkowo, a wtedy by nie mieli możliwości drzeć dalej swoich ryjów i by mieli kłopot z dalszym obrzydzaniem nam UE. Wniosek polecił wstrzymywać Kurdupel ze strachu przed zioberią.
      • adria231 Re: Du*a czuje się oszukany. 16.10.22, 06:36
        Wystarczy spojrzeć na powyższe zdjęcie. Widać, jak na dłoni stan umysłu du.y.....Żulczyk ma rację, zresztą sąd to potwierdził i tego się trzymam....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka