Dodaj do ulubionych

kto edukuje polskie dzieci i jak?

24.10.22, 16:10
Przemysław Czarnek uważa, że nie ma żadnego zagrożenia dotyczącego zamrożenia funduszy europejskich dla Polski. Jego zdaniem to wymysł opozycji
— To oni używają UE do walki z polskim rządem. To oni nieustannie kłamią na temat Polski w Brukseli i w innych miejscach. To oni żądają wstrzymania środków dla Polaków — podkreśla szef MEiN
Minister odniósł się do głośnego wywiadu ks. Alfreda Wierzbickiego, który po 30 latach odszedł z KUL. Stwierdził, że nastąpiła "degeneracja intelektualna i moralna tej uczelni"
— Powiem tak, trzeba mieć ogromnie wiele podłości w sobie, aby opluwać swoją matkę. Przecież alma mater to matka każdego, kto ukończył daną uczelnię. Moja uczelnia jest moją matką — mówi Przemysław Czarnek
Czarnek skomentował słowa Jarosława Kaczyńskiego, który nazwał "Gazetę Wyborczą "oszalałą sektą lewacką": — Uważam, że to i tak łagodne określenie.
- - - -
za Onet
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 24.10.22, 16:16
   > Przemysław Czarnek uważa, że nie ma żadnego zagrożenia dotyczącego...

   Zmienił ministerstwo? Ten głupek ostatnio wypowiada się na wszystkie tematy, jakby był autorytetem jedynie słusznej prawdy.
   • margit49 Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 25.10.22, 00:28
    pies.na.czarnych napisał:

    > Zmienił ministerstwo? Ten głupek ostatnio wypowiada się na wszystkie tematy, ja
    > kby był autorytetem jedynie słusznej prawdy.
    >
    No wiesz, jako wybitny znawca prawa kanonicznego, takie prawo sobie uzurpował. To jest jak gra "pomidor", zawsze klepie to samo. Podobnie jak jego mentor z Żoliborza gada o niczym, bo tylko na tym się zna.
  • yoma Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 24.10.22, 21:02
   • 99venus Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 24.10.22, 21:35
    Przeciwko kościelnemu zniewoleniu kobiet demonstrowały tysiące. bezskutecznie. Tak będzie i tym razem ponieważ PiS ma w dupie opinię społeczną a głos decydujący ma wybitny intelektualista żoliborski. Obawiam się,że nawet po przegranych wyborach przez kaczystów niewiele da się zrobić. Tu potrzebna jest rewolucja.
    • yoma Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 24.10.22, 22:12
     Ty myślisz, że twój wybitny intelektualista w ogóle wie, że jest taki projekt? Chociaż o tym może akurat wie, dość głośno było.

     Stwierdzam, że pisi osiągnęły cel.
     • privus Re: kto edukuje polskie dzieci i jak? 24.10.22, 23:32
      Nie wszędzie. Znam wypadek, kiedy większa część klasy zmusiła księdza do wystawienia awansem ocen na świadectwach w zamian za uniknięcie kłopotliwych pytań i spokój na lekcjach. Słowa dotrzymał mimo późniejszego braku ich obecności na lekcjach.
  • pozytonium e-mamy głównie 24.10.22, 21:33
   nt/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka