Dodaj do ulubionych

W zeszłym roku,Tusk zaprosił

02.11.22, 11:41
do debaty kaczyńskiego, i jakoś nie pojawił się gnom zapluty, a byłaby to "debata" jak równy z równym, wiem trochę przesadzam, kudy tam Tuskowi do kobolda zasikanego, który jak sam stwierdził, Tusk jest nikim w UE, i mój brat dostał propozycję objęcia stanowiska o wiele wyższego niźli Tusk, ja się z tym zgadzam, ino że w UE, nie stanowiska wyższego niż to które miał Tusk, czyli nie trzymający moczu, jak zwykle kłamie.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 02.11.22, 12:04
      Ty zapszancu,do tego brata by UE cusik wykombinowala to proste
    • pies.na.czarnych Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 02.11.22, 12:18
      Jego brat w UE siedział na dwóch krzesłach, a Tusk tylko na jednym.
    • stasi1 Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 13.11.22, 13:47
      Akurat trochę przesadzasz z tym stanowiskiem Tuska. Podejrzewam że nawet nie wiesz kto teraz pełni tą jego funkcję. My wiedzieliśmy dlatego że to był Polak.
      Oczywiście Jarek nie miałby szans z Tuskiem w debacie. Chyba że Kurski by mu podrzucił odpowiedzi na pytania które chciałby mu zadać. Na miesiąc wcześniej
      • m.c.hrabia Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 13.11.22, 14:14
        mój brat dostał propozycję objęcia stanowiska o wiele wyższego niźli Tusk,

już prawie papieżem został, tylko ta bomba w skrzydle.
      • no-popis Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 13.11.22, 17:30
        stasi1 napisał:

> Oczywiście Jarek nie miałby szans z Tuskiem w debacie.
        Kolejny, po Komorowskim, który nie ma z kim przegrać.
        Tak! Prędzej pijany Tusk wsiądzie do auta i przejedzie zakonnicę w ciąży niż Jarosław wygrałby taką debatę.
        Nic się nie nauczyliście, żadnych wniosków.
        • stasi1 Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 18.11.22, 20:49
          To czemu jarek nie zgadza się n a tą debatę? Gdyby wierzył że wygra poszedł by na to . morawiecki chciałby sobie zrobić taką ale on nie ma poważnej pozycji w PiS, jest tylko figurantem którego jarek może w każdej chwili wyrzucić
    • rotenschwanz Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 14.11.22, 09:20
      Jedno pytanie o najwazniejsze sukcesy rzadow PO dla Polski pograzyloby niemieckiego emisariusza.
      Jego misja jest zgola inna, o czym media glownego scieku zawziecie milcza.
      • no-popis Re: W zeszłym roku,Tusk zaprosił 19.11.22, 21:31
        rotenschwanz napisał:

> Jedno pytanie o najwazniejsze sukcesy rzadow PO dla Polski pograzyloby niemiec
        > kiego emisariusza.
        > Jego misja jest zgola inna, o czym media glownego scieku zawziecie milcza.

Pytanie o sukcesy rządu PiS bez problemu: są promy, jest budującą statki stocznia w Szczecinie, jest 2 mln tanich mieszkań, buduje się CPK, rozwiązany jest problem frankowiczów, pi polskich szosach porusza się 10 mln aut elektrycznych itd itp

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka