Dodaj do ulubionych

Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do dudy

02.11.22, 17:20
w zeszłym roku jako emeryt gównozjad kupowałem w Carrefour Arkadia 8 rolek za 2,49 zera a teraz nie kupię taniej niż za 9 zeta.
O co chodzi, czy moja duda stała się bardziej wymagająca jakościowo, czy gOwno szlachetniejsze?
I jak to się ma do 18,9% inflacji zakłamanego Kaczora?
Obserwuj wątek
    • privus Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 17:59
      Dla korzystających z zasłony stodoły, taki papier jest zbyt wielkim luksusem :)
      • zlamas-kutany Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 18:04
        privus napisał:

> Dla korzystających z zasłony stodoły, taki papier jest zbyt wielkim luksusem :)

Znaczy imputujesz mi , że ja jako ruski czołgista zajumałem w Ukrainie sedes, choć nie mam kanalizacji, ani bieżącej wody w mojej wsi w Rosji Pitlera?
        • horpyna4 Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 18:16
          Nie o to chodzi. Pamiętasz, jak pisi przejęli Komendę Główną Policji? Znaleźli tam rozmaite zbędne luksusy, na przykład prysznice. Pewnie papier toaletowy też jest luksusem, bo pisi milicjant, jak wiadomo, palcem i o ścianę.

No to teraz płacisz za luksusy. Powinieneś poczuć się jak burżuj.
          • zlamas-kutany Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 18:19
            Tak pamiętam, te pisdackie sukinsyny uznały wtedy klatkę Faradaya i prysznic za luksus
    • pies.na.czarnych Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 18:24
      Zapisz się do PiS to dostaniesz deputat.
      • zlamas-kutany Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 02.11.22, 18:31
        pies.na.czarnych napisała:

> Zapisz się do PiS to dostaniesz deputat.
        >

Deputat dudowy, czy sraczkowo stolciwy?
    • topiramax Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 08:40
      Jarkowi marzy sie powrót do PRL gdzie papier był towarem luksusowym.
      • a.jej.rkoniak Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 13:18
        raczej trudnodostępnym, jakościowo w okolicy szmergla 120
    • a.jej.rkoniak Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 13:17
      a ja się cieszę, gdy dopadnę potrójnej grubości za mniej niż 30 centów za 100 arkusików
      podrożało jakieś 50%, ale zawsze można iść do biblioteki vis a vis
    • qwardian Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 13:28
      Ekolodzy nie pozwalają ścinać drzew do momentu kiedy się nie spalą. Skąd niby bierze się papier do tyłka, jak nie z drzewa?
    • manhu Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 13:37
      Kłamiesz pisiorze :) Dzisiaj sprawdziłem i cena to 12 zł (z 10 firm do wyboru), taniej to może malutkie rolki tak jak ... pasta do zębów. Kupiłem w promocji po 5 zł (obniżka z 6.20) układając w domu okazało się, że pudełko zmalało i jest o 25% mniej pasty. Krem do stóp z 14 w 2020 na 17 w 2021 na 24 zł w 2022.

To oczywiście podwyżki o 17%.. Wg PIS 1=4, jedna osoba potrzebuje tyle samo co rodzina. Sejm i Senat przyjął to przez aklamację. Polacy tylko w 14% oceniają źle (10 źle, 4 b.źle) czyli są szczęśliwi.

Realna matematyka też jest za PIS: jeśli 1=4 to podwyżka z 2.49 na 9 zł to 17%. To zdanie jest prawdziwe.
      • edico Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 14:34
        Z tego 235 VAT i n/dochody budżetowe rosną Pis-owi 4-krotnie. Naiwni łatwo kupują takie sukcesy PiS :)
    • m.c.hrabia Re: Dlaczego kilkakrotnie wzrosłą cena papieru do 03.11.22, 14:38
      bo psychopata żoliborski ma sraczkę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka