Dodaj do ulubionych

Skandal milicja ochrania furgonetkę, która stoi

03.11.22, 15:21
pod ratuszem i przez megafon na cały regulator nadaje, że prezydent Trzaskowski broni pedofilów i zboczeńców!
Obok co najmniej 4 policjantów i kawałek dalej stoi suka, a w niej pewnie reszta.NAjpierw sobie nakręciłem z dźwiękiem, te pierdoły, by potem rozesłać znajomym, a potem zapytałem jednego z nich, czy w tym miejscu można parkować, bo to pas dojazdowy do miejsc parkingowych, a on powiedział, że "pojazd nie tamuje ruchu", No to ja zapytałem, ciekawe, czy też by nie tamował jak by zaparkował pod kościołem, albo pod domem kartofla na Żoliborzu, facet się zmieszał, ale pałą nie dostałem, więc odszedłem czym prędzej.
Na przystanku tramwajowym dowiedziałem się, że to nie jest pojedyńcze zdarzenie, tylko trwa od jakiegoś czasu.

Ciekawe co na to milicja od ruchu drogowego i prokuratura? Poza tym tych wymiocin i szczucia na Trzaskowskiego słuchają także dzieci, bo to uczęszczane miejsce publiczne z kilkoma przystankami autobusowymi tramwajowymi.

W jaki kraju my żyjemy?
Obserwuj wątek
    • zlamas-kutany To ta furgonetka 03.11.22, 15:22
      d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/1d/2c/5cf2b9e8cb077_o_medium.jpg
    • oszol-lom-z-rm Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 15:39
      Prawda w oczy kole? A skandalem tak naprawdę to jest to!
      www.rp.pl/w-sadzie-i-w-urzedzie/art37349161-nsa-polska-konstytucja-nie-zakazuje-malzenstw-jednoplciowych
      • m.c.hrabia Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 16:02
        konstytucja nie zakazująca jest skandalem?
        • oszol-lom-z-rm Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 17:00
          Zależy czego nie zakazująca
      • zlamas-kutany Konstytucja definiuje małżeństwo! 03.11.22, 16:06
        oszol-lom-z-rm napisał:

> Prawda w oczy kole? A skandalem tak naprawdę to jest to!
        > www.rp.pl/w-sadzie-i-w-urzedzie/art37349161-nsa-polska-konstytucja-nie-zakazuje-malzenstw-jednoplciowych
      • tapatik Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 17:01
        Czy możesz udowodnić, że ekipa z furgonetki ma rację?
        • zlamas-kutany Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 17:22
          JA mam udowadniać szczucie i oszczerstwa tych PiSdackich sukinsynów? Niech jadą pod pod kościół i tam prawią o pedofilach, bezkarnych pedofilach w kieckach
          • tapatik Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 21:17
            zlamas-kutany napisał:

> JA mam udowadniać szczucie i oszczerstwa tych PiSdackich sukinsynów? Niech jadą
            > pod pod kościół i tam prawią o pedofilach, bezkarnych pedofilach w kieckach

Mój wpis był do oszołoma.
        • zlamas-kutany Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 17:51
          tapatik napisał:

> Czy możesz udowodnić, że ekipa z furgonetki ma rację?
          >

Racji nie ma, ale ma wsparcie Nowogrodzkiej i po premiera
        • zlamas-kutany Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 18:10
          tapatik napisał:

> Czy możesz udowodnić, że ekipa z furgonetki ma rację?
          >
    • 141288bs Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 17:54
      Strachem jesteś POdszyty.
      • zlamas-kutany Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 18:48
        BoChater siem odezwał
      • buldog2 Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 19:04
        ty, donosicielu, pokazałeś już, co jesteś wart.
        • zlamas-kutany Obnażanie s...syństwa nazywasz donosicielstwem? 04.11.22, 05:09
          buldog2 napisał:

> ty, donosicielu, pokazałeś już, co jesteś wart.
          >

Tobie to już nawet ortopeda od głowy, ani lewatywa nie pomoże, chory z nienawiści biedaku. Ale przynajmniej się wyproznileś.
    • edico Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 03.11.22, 20:00
      A czy nie jest skandalem całodobowe obstawianie willi Kaczyńskiego przez Policję?
      W końcu jest tylko tragicznym funkcjonariuszem partyjnym nie pełniącym żadnej funkcji państwowej.
      • zlamas-kutany Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 04.11.22, 15:21
        edico napisał:

> A czy nie jest skandalem całodobowe obstawianie willi Kaczyńskiego przez Policj
        > ę?
        > W końcu jest tylko tragicznym funkcjonariuszem partyjnym nie pełniącym żadnej f
        > unkcji państwowej.
        >
        Wożą go, karmią, podcierają, ta niemota przecież sama się boi chodzić po korytarzach sejmowych, zawsze otacza go kilku z PiSiej ferajny.
        • oszol-lom-z-rm Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 04.11.22, 15:40
          Skandalem są ataki na takie furgonetki!
          • tapatik Re: Skandal milicja ochrania furgonetkę, która st 04.11.22, 17:44
            Skandalem jest istnienie takich furgonetek.
            Jeżeli ktoś uważa, że Trzaskowski jest człowiekiem nieuczciwym, to niech zawiadomi prokuraturę.
            Moim zdaniem działalność ludzi z furgonetki podpada pod Kodeks Karny:

Art. 212. [Zniesławienie]
            § 1.
            Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
            § 2.
            Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
            § 3.
            W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
            § 4.
            Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.
            • zlamas-kutany Nie za tej wladzy 04.11.22, 18:05
              tapatik napisał:

> Skandalem jest istnienie takich furgonetek.
              > Jeżeli ktoś uważa, że Trzaskowski jest człowiekiem nieuczciwym, to niech zawiad
              > omi prokuraturę.
              > Moim zdaniem działalność ludzi z furgonetki podpada pod Kodeks Karny:
              >
              > Art. 212. [Zniesławienie]
              > § 1.
              > Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę orga
              > nizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, kt
              > óre mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebn
              > ego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie al
              > bo karze ograniczenia wolności.
              > § 2.
              > Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego
              > komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
              > wolności do roku.
              > § 3.
              > W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę
              > na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny
              > wskazany przez pokrzywdzonego.
              > § 4.
              > Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatneg
              > o.

>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka