Dodaj do ulubionych

Nie do w cipna sytuacja

05.11.22, 13:38
— Lekarz klasycznie zebrał wywiad i zauważył, że kończy się termin mojej ostatniej wkładki, na co ja twierdząco odpowiedziałam, że wiem. Właśnie w tym celu, oprócz badań okresowych, przyszłam na wizytę — aby ją wymienić — relacjonuje nasza rozmówczyni. Doktor w tym momencie spuścił wzrok i powiedział jej, że "pewnie nie będzie zadowolona" i "bardzo mu przykro", ale musi odnotować fakt założenia wkładki w nowym rejestrze ciąż
— Leżałam na tym fotelu i płakałam, lekarz mówił, że mu przykro, że sam myśli o wyjeździe z kraju mimo faktu, iż jest tu dobrze sytuowany, bo ma swoją klinikę. Ale to do czego zmusza system, przerasta go, bo jest ginekologiem, żeby wspierać kobiety, a nie na nie raportować — opowiada 25-latka
Ministerstwo Zdrowia tłumaczyło, że rejestr uzupełniony o dane o ciąży to mniejsze ryzyko, że kobieta przyjmie leki niewskazane w ciąży. Weronika reaguje na owo wyjaśnienie parsknięciem, dodając ironicznie: — Ale ja nie chcę mieć dziecka, więc nie muszą się martwić
www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/weronika-poszla-do-ginekologa-nie-jestem-w-tym-kraju-nikim-wiecej-niz-rozplodowa/p3gqvsj,2b83378a
Polki są jak Rosjanki - im bardziej je tłuczesz, tym bardziej cię kochają.
Obserwuj wątek
    • don.kichote A tę "miłość" manifestują gromkim 05.11.22, 17:05
      "wyyy-pieeer-daaa-laaa-ć"!!!

mozart napisała:

> Polki są jak Rosjanki - im bardziej je tłuczesz, tym bardziej cię kochają.
      • mozart Re: A tę "miłość" manifestują gromkim 05.11.22, 17:34
        don.kichote napisał:

> "wyyy-pieeer-daaa-laaa-ć"!!!
        >
        Strajk Kobiet też tak krzyczał, ale PiSdziec z tego wyszedł.
        • szczypawka.jadowita Re: A tę "miłość" manifestują gromkim 18.11.22, 20:43
          Tylko. ППЦ.
          (полный пиздец).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka