Dodaj do ulubionych

Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonaniu

07.11.22, 10:59
zasikanego dziada, w jego "mowach" czuć kurskiego, aby o nim mówili, nieważne jak, tylko mają mówić, zawłaszczył za darmo TVN, polsat, o łajdackiej tvpis nie piszę, bom słabego żołądka jest, posłuchałem raz tego bełkotu, i dość, wystarczy, toż to śmierdzi ustawką na milę morską, wożą bez żadnego zahamowania swoich posłusznych kretynów, i jeszcze bezczelnie ich pyski, zawsze te same, pokazują, olać starego pierdołę, i zaraz przestanie zasmradzać przestrzeń, a gdyby zbojkotować gnoma w mediach, to słupki spadły by do poziomu inteligencji suskiego.
Obserwuj wątek
    • borrrka Demonizujesz naczelnika 07.11.22, 11:28
      Nie jest już taki Machiavelli.
      Senilny jest i wsio.
    • czan-dra Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 07.11.22, 12:12
      O, wpisał się kacapski nieuk, głupek wiejski jaś kłodawa, tylko nie wiem, czy atakuje mnie, czy Tuska, masz okazję poszaleć idioto, aż cię prymitywie skasują i tyle twego prostaczku.
      • no-popis Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 08.11.22, 12:13
        czan-dra napisał:

> O, wpisał się kacapski nieuk, głupek wiejski jaś kłodawa, tylko nie wiem, czy a
        > takuje mnie, czy Tuska, masz okazję poszaleć idioto, aż cię prymitywie skasują
        > i tyle twego prostaczku.
        >
        I napisaľa to POstać, ktòra uważa, że NaCl ma mierzalne parametry np "pH" lub " stężenie" :)
    • yoma Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 07.11.22, 13:27
      Pewnie, że ustawka, ale może się przydać. A póki co, Netflix albo inne kino ;)
    • czan-dra Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 07.11.22, 13:48
      Mam prośbę do moderatora, by zostawił wpis tego stalkera, niechaj wżdy pozna imbecyla z posuniętą obsesją na tle tuska, pokazał się kretyn z jak nalepszej strony, a tak się zarzekał, że nie ma obsesji, a tu masz jasiu kłodawa placek, nie wytrzymał w ryzach i pooszło, teraz będzie tylko gorzej, Lud\zie Świnoujścia, nie wychodźcie bez nagłej potrzeby z domu, trolla tak jebło iż może latać z siekierą.
      A o co chodziło idiocie z "elitą"?
      • yoma Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 07.11.22, 13:54
        Aleś go zapromował! Aż muszę się wylogować 😆😆
        • yoma Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 07.11.22, 13:55
          O kuwa, faktycznie... :o
      • no-popis Re: Spodziewajmy się eskalacji głupoty w wykonani 08.11.22, 10:33
        czan-dra napisał:

> Mam prośbę do moderatora, by zostawił wpis tego stalkera, niechaj wżdy pozna im
        > becyla z posuniętą obsesją na tle tuska, pokazał się kretyn z jak nalepszej str
        > ony, a tak się zarzekał, że nie ma obsesji, a tu masz jasiu kłodawa placek, nie
        > wytrzymał w ryzach i pooszło, teraz będzie tylko gorzej, Lud\zie Świnoujścia,
        > nie wychodźcie bez nagłej potrzeby z domu, trolla tak jebło iż może latać z sie
        > kierą.
        > A o co chodziło idiocie z "elitą"?
        >
        No widzisz a jednak wyciął.
        On też widać nie rozumiał Dołęgi Mostowicza.
        Wyciął cytat z Dołęgi Mostrowicza :)))) nieuki !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka