Dodaj do ulubionych

Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przewodowi

19.11.22, 09:46
A Wy?

wiadomosci.radiozet.pl/6.-Dzien-Tygodnia-w-Radiu-ZET/6-dzien-tygodnia-w-radiu-zet-19-listopada-zaprasza-andrzej-stankiewicz
Obserwuj wątek
    • m.c.hrabia Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 10:00
      a w jakiej sprawie wierzysz ?
      ja takowej nie widzę, nawet w temacie ceny pietruszki.
      • superspec1 Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 11:33
        A ja wierzę że premier jest z PiS.;)
        • m.c.hrabia Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 11:42
          tego nawet w pisie nie są pewni :)
    • qwardian Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 11:36
      W ani jedno słowo, rakieta miała napisy po hebrajsku, nie w cyrylicy i jest częścią semickiej inwazji naziej wschodniej granicy.
    • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 13:09
      Mariusz Ułaskawiony niedowiarkom wszystko wyjawił jak dziecku.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29158741,szef-mswia-o-wybuchu-w-przewodowie-mysl-o-ataku-rosji-byla.html#do_t=49&do_g=12&do_s=A&do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg5&do_upid=723_ti&do_utid=29158741&do_uvid=1668854633798
      https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/to-nie-ja-to-pies-ale-my-nie-mamy-psa-a-to-nie-wiem-kot-potlukl.jpg
    • erikaschneider77777 Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 13:19
      Nawet jeśli to był wypadek, to i tak jest to bardzo smutne. Cieszę się, że nasz kraj podjął dobrą decyzję, by nie rozpoczynać wojny światowej...
      Tekst linku
      • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 13:27
        Co ten twój "nasz kraj" ma do gadania? Na szczęście Amerykanie szybko ustawili pisich w szeregu. Po wytraceniu wam z brudnych łap argumentów nawet nie udało się wam wprowadzić stanu wojennego, a było już tak pięknie.
        • hordol Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 13:45
          pierdolisz
          • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 15:02
            Już nie. Switezia robię zawsze punktualnie o 09:00h. :)
    • oszol-lom-z-rm Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 13:20
      A ja wierze bo nie wierze totalnej opozycji
      • m.c.hrabia Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 14:02
        ty to nawet grzybowi wierzysz kłapouchu.
        • oszol-lom-z-rm Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 14:56
          Prędzej jemu niż tobie lewacki palancie
          • m.c.hrabia Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 18:42
            twoja sprawa, a tak przy okazji, to stocznie już odkupiliście?
    • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 15:07
      Tu mamy produkcję następnego specjalisty :))))

tvn24.pl/swiat/wojna-w-ukrainie-linia-frontu-a-nadchodzaca-zima-general-mieczyslaw-bieniek-komentuje-6227421
      Ukraińcy walczą na swoim terytorium. Mogą być rotowani lub wycofani na pewien okres. Mam nadzieję, że tego rodzaju odpoczynku nie zaznają żołnierze rosyjscy, którzy są oddaleni od swoich linii logistycznych - mówił w TVN24 generał Mieczysław Bieniek. Były zastępca dowódcy NATO do spraw transformacji ocenił, jak może wyglądać sytuacja na linii frontu w kontekście nadchodzącej zimy. Podkreślił, że "Rosjanie, którzy okupują terytoria na wschodzie Ukrainy, też pozbawili się prądu".

Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :) Monty Python w pisowskim wydaniu.

• storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 15:59
        pies.na.czarnych napisała:

> Tu mamy produkcję następnego specjalisty :))))
        >

> Ukraińcy walczą na swoim terytorium. Mogą być rotowani lub wycofani na pewie
        > n okres. Mam nadzieję, że tego rodzaju odpoczynku nie zaznają żołnierze rosyjsc
        > y, którzy są oddaleni od swoich linii logistycznych - mówił w TVN24 generał Mie
        > czysław Bieniek. Były zastępca dowódcy NATO do spraw transformacji ocenił, jak
        > może wyglądać sytuacja na linii frontu w kontekście nadchodzącej zimy. Podkreśl
        > ił, że "Rosjanie, którzy okupują terytoria na wschodzie Ukrainy, też pozbawi
        > li się prądu"
        .

>
        > Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :) Monty Python w pis
        > owskim wydaniu.

Co opinia o szkodliwych dla własnej armii decyzjach bandyckich putinków ma wspólnego z "pisowskim Monty Python" ???

Kolejny idiotyczny komentarz propagatora kremlowskiego bandytyzmu na FK.
    • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 16:56
      Miała to być skromna uroczystość pogrzebowa w rodzinnym kręgu (tak zapowiadały rodziny). Stała się następną propagandową uroczystością pisiego państwa na koszt podatnika.

https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-qw6hk3-uroczystosc-pogrzebowa-jednej-z-ofiar-eksplozji-w-przewodowie-6227731/alternates/LANDSCAPE_840
      tvn24.pl/bialystok/przewodow-uroczystosci-pogrzebowe-jednej-z-ofiar-eksplozji-pogrzeb-drugiego-mezczyzny-odbedzie-sie-w-niedziele-6227576
      • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 17:24
        pies.na.czarnych napisała:

> Miała to być skromna uroczystość pogrzebowa w rodzinnym kręgu (tak zapowiadały
        > rodziny). Stała się następną propagandową uroczystością pisiego państwa na kosz
        > t podatnika.
        >

To jest POLSKI pogrzeb.

Perfidny propagandysto.

Nie jesteś i NIGDY nie byłeś polskim podatnikiem.

Wiadomo, że jest ci coraz gorzej.
        Jedność NATO miała zostać rozbita.
        Ukraina miała być w ciągu kilku dni rozszarpana i pod pazurem bandyckiego putinka.

Sfałszowane kremlowskie referenda w południowej Ukrainie wsparła przez nikogo nieuznawana Osetia Południowa i krwawy reżim Korei Północnej.

To są sprzymierzeńcy pies.na.czarnych.

Człowieka, który z perspektywy swego miejsca stałego pobytu w prowincjonalnej Rosji milcząco NA CODZIEŃ przygląda się śmierci swych bliskich, znajomych, sąsiadów, których życiem jak szczurami bojowymi z hodowlanej farmy szafuje bandycki putinek.

Szkoda tych młodych ludzi. Wyciągniętych na bagnetach ze szkół, od swych matek, żon, dzieci.

Po co ?
        Aby w kaprysach putniowskiego bandytyzmu dogorywać na ukraińskiej ziemi.
        Szkoda.

Ale propagandysty Kremla na FK to co się dzieje wokół niego w Rosji, w ogóle nie rusza.

I jeszcze ma czelność ustawiać tutaj kryteria wydawania naszych polskich pieniędzy.

• szczypawka.jadowita Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 18:13
          Ja też mam czelność.
          To skandal co z tym pogrzebem się dzieje.
          Rodziny chciały skromnego pogrzebu i tylko ostatni PSowski s...syn mógł tego nie uszanować. I tylko tacy jak oni mogą to chwalić.
          • pies.na.czarnych Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 18:22
            Daj spokój buldog. Ten głupek spragniony niedzielnego rosołu znowu bredzi z głodu. Partner go nie dopieszcza, na forum nie uzyskuje poklasku. Jak tu żyć?
          • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 18:34
            szczypawka.jadowita napisała:

> Ja też mam czelność.
            > To skandal co z tym pogrzebem się dzieje.
            > Rodziny chciały skromnego pogrzebu i tylko ostatni PSowski s...syn mógł tego ni
            > e uszanować. I tylko tacy jak oni mogą to chwalić.

Nieraz na forach Agory wykazałeś się totalnym brakiem zrozumienia pisanego słowa.

Ostatnio gdy WYRAŹNIE pisałem, że za PRL zwracaliśmy się do pedagogów szkól ponadpodstawowych per pani/pan profesor.

A nie jak nagminnie pisał pies.na.czarnych "Prosze Pani" (pisownia oryginalna).

A już kretyńskie kwestionowanie powszechności rosołu jako głownego dania obiadowego w polskim prlowskich domach
            dobitnie świadczy o tym, że łże.
            Nigdy nie przebywał w Polsce na stałe.
            I tych przykładów, jego wsyp jest tutaj na pęczki.
            Zdradził się również iż kłamie wmawiając, że mieszka w "belgii".

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł reporter RMF FM, rodziny ofiar wtorkowej tragedii w Przewodowie wyraziły zgodę, by pogrzeb obu mężczyzn miał charakter państwowy.
            W związku ze zdarzeniem w całej gminie została ogłoszona żałoba narodowa.

Zbierz się w garść. I przestań wypisywać
            BREDNIE.
            Buldog.
            Pozdrawiam,
            MP
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,173993491,173993491,Wady_PRL_a_zalety_.html?p=174376990
            • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 21:22
              Typowe zagrywki kremlowskich propagandystów.

Niby krytyka PiSu, ale czytelne antypolskie jątrzenie.

Proba skłócania Polaków.

Niby jeden z drugim krytykował PiS za uprawianie polityki wykorzystując ofiary katastrofy lotniczej.

A tutaj jawna jazda putinowskich propagandystów po ofiarach i ich rodzinach, tragedii w Przewodach.

I obydwoje ŁŻĄ.

PS
              Nie chcę nawet wchodzić na propagandowy ich na FK wątek.

Buldog tradycyjnie jątrzy wypisując brednie na temat ukraińskich banderowców.

Przypomina mi to rozmowy ze skażonymi na Zachodzie kolegami. Skażonymi putinowską propagandą.

Identyczną, którą forsuje Buldog.
              Tłumaczę im, że więcej post nazioli mają we Francji, którzy uprawiają jawnie politykę niż banderowców w Ukrainie.

Buldog i jego horda są niewzruszeni.

A to jest tak, jakby na Polakach szmaty wieszać w czasie hitlerowskiej okupacji za ich jawny i liczny procentowo
              OFICJALNY antysemityzm.

I przypomnę.

Więcej procentowo zachodnio-europejskich 'banderowców" mamy w poszczególnych państwach naszej Europy niż jest ich w Ukrainie.

Ale tak jak widać na tym wątku.

Putinowscy propagandyści łżą, jątrzą, i jadą po ofiarach naszej tragedii.

A niby krytykują PiS.
              NIBY.

• blablastofeles Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 21:45
                storima napisał:

> A niby krytykują PiS.
                > NIBY.

No wiesz, krytykowanie PiS na jednym forum w niczym nie przeszkadza krytykowaniu opozycji na drugim forum. Szczególnie jak ktoś jest ewidentnie wzmożony i produkuje te swoje banialuki i z doopy wzięte teorie spiskowe 24h/ dobę ;)
                • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 21:55
                  blablastofeles napisał:

> storima napisał:
                  >
                  > > A niby krytykują PiS.
                  > > NIBY.
                  >
                  > No wiesz, krytykowanie PiS na jednym forum w niczym nie przeszkadza krytykowani
                  > u opozycji na drugim forum. Szczególnie jak ktoś jest ewidentnie wzmożony i pro
                  > dukuje te swoje banialuki i z doopy wzięte teorie spiskowe 24h/ dobę ;)

Aż tak nadto nie śledzę forów Agory.

Wystarczy mi jeden pies.na.czarnych z Buldogiem.
                  Dwaj kremlowscy propagandyści.

Dwaj "krytycy" PiSu.

Klasyka putinowskiej trollni. Zdobywasz zaufanie współforumowiczów poprzez symulacje zbieżnych zainteresowań i ataki na tegoż samego wroga.
                  I sączysz jednocześnie propagandę bandyckiego putinka.

A wszystko to w "imię prawdy" i "wolności słowa".

• enaw11 Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 20.11.22, 20:44
              Jesteś nudny jak flaki z olejem.
              • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 20.11.22, 21:05
                enaw11 napisała:

> Jesteś nudny jak flaki z olejem.

Nie jestem tutaj po to, aby cię zabawiać.

Widać odpowiada ci towarzystwo putinowskiej trollni.

Skomentowałem twe preferencje życzliwie i wyraźnie:

forum.gazeta.pl/forum/w,28,173676397,173676397,Kartki_na_wegiel.html?p=173679498
    • adam111115 Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 19:14
      Jeszcze niejedną taką prowokację pis urządzi im bliżej wyborów. Jeśli sondaże zaczną na stałe pokazywać pis na drugim miejscu to można się spodziewać różnych rzeczy. Pisaliśmy tu o niepokojach społecznych aby wprowadzić stan wyjątkowy na terenie kraju ale faktycznie z Putinem mogą się idealnie dogadać żeby pierdyknął coś w większe miasto przy granicy.
    • storima Re: Nie wierzę PiS w sprawie tej tragedii w Przew 19.11.22, 20:14
      storima napisał:
      > szczypawka.jadowita napisała:
      > Ja też mam czelność. > To skandal co z tym pogrzebem się dzieje.
      > Rodziny chciały skromnego pogrzebu i tylko ostatni PSowski s...syn mógł t
      > ego nie uszanować. I tylko tacy jak oni mogą to chwalić.
      > Nieraz na forach Agory wykazałeś się totalnym brakiem zrozumienia pisanego słowa.
      >
      > Ostatnio gdy WYRAŹNIE pisałem, że za PRL zwracaliśmy się do pedagogów szkól pon
      > adpodstawowych per pani/pan profesor. A nie jak nagminnie pisał pies.na.czarnych "Prosze Pani" (pisownia oryginalna).
      > A już kretyńskie kwestionowanie powszechności rosołu jako głownego dania obiad
      > owego w polskim prlowskich domach
      > dobitnie świadczy o tym, że łże.
      > Nigdy nie przebywał w Polsce na stałe.
      > I tych przykładów, jego wsyp jest tutaj na pęczki.
      > Zdradził się również iż kłamie wmawiając, że mieszka w "belgii".> Pozdrawiam,
      > MP
      > forum.gazeta.pl/forum/w,28,173993491,173993491,Wady_PRL_a_zalety_.html?p=174376990

Jaskrawe stosowanie bolszewickich metod.
      Wciskanie mi słów, których nigdy nie wypowiedziałem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka