Dodaj do ulubionych

Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi

19.11.22, 18:45
i szczuje! Kryptopedał szczuje na pedałów!!!
Żenada!!! Zamkknąć skurwysyna!!!
Obserwuj wątek
    • zlamas-kutany I jebane PiSdackie pedalskie bydle rechocze,kutko 19.11.22, 18:47
      zlamas-kutany napisał:

> i szczuje! Kryptopedał szczuje na pedałów!!!
      > Żenada!!! Zamkknąć skurwysyna!!!
      >
      > mówiąc!!!
    • emeryt-myslacy Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 18:49
      Nie znowu, tylko bez przerwy. Smród średniowiecza.
      • m.c.hrabia Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 18:53
        raczej smród obszczanych spodni.
        • zlamas-kutany Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 19:00
          m.c.hrabia napisał: ć

> raczej smród obszczanych spodni.

tyko, sużyć, można powiedzić....
    • qwardian Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 19:02
      I do tego was systematycznie kopie krótkimi nóżkami w tyłek..
      • adam111115 Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 19:09
        Jasne. Niech gada. Każde jego otwarcie japy to parę punktów w dół. Wiadomo już dlaczego w potylice publikuje kuriozalne sondaże jakoby mafia pisowska miała 38 procent a KO 20 coś. Idziecie na dno. Niestety jesteście w stanie Polskę za sobą pociągnąć.
        • motocyklista175 Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 20:33
          Mówi to właśnie po to, by bydło na sali rechotało.
          Jest popyt, jest i podaż.
          • x2468 Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 19.11.22, 22:47
            Bydło obwoźne.
            • adria231 Re: Jastrzębie Zdrój- Zawistny Qrdupel znów judzi 20.11.22, 03:27
              W czasie spędu w Wadowicach jaro grzmiał przez megafony , słychać go było w pobliskiej stadninie, gdzie byłam wypożyczyć konia dla mojej wnuczki. Teraz wiem, skąd wzięło się powiedzenie : "koń by się uśmiał". Te konie naprawdę rżały słuchając tego mówcy...........

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka